Zamiloval jsem se do nejlepší kamarádky

Anonymní
24.6.20 19:09

Zamiloval jsem se do nejlepší kama

Ahoj, jsem chlap je mi 30let a poslední dobou je mi hrozně. Byl jsem už i psychiatra, a ten mi řekl citují- nemáte tu co dělat. Můj největší problém je že jsem se zamiloval do nejlepší kamarádky, ona je úžasná, ale nikdy nebude moje a to mě bolí. Nechci oni přijít jako o kamarádku, tak se jí nechci svěřit, naše kamarádství by potom bylo divné. Pořád na ni myslím, někdy se mi oni i zdá, když jí vidím s jejím přítelem tak se pak hrozně trápím, někdy kvůli tomu pak i břečim. Připadám si hrozně sám, moje rodina na mě kašle, kamarádů mám jenom pár, jsem špiš introvent, nemám rád společenské akce nebo bary. Taky jsem teď v depresích, občas se z ničeho nic rozbrečím, a přemýšlím že celý svůj život skončím. Stejně bych nikomu nechyběl, možná jen kamarádce. Vím že tohle je web pro maminky, ale ja se potřebuju někomu svěřit. Ps omlouvám se za nějaké chyby v textu, ale i jsem teď v stresu tak na pravopis moc nehledím.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

219
24.6.20 19:31

Podivej, ja se na stredni zamilovala do sveho kamarada. Ten si vsiml, ze jsem nejaka divna, a tak dlouho se ptal, co mi je, az jsem rekla, ze jsem se zamilovala do nekoho, do koho bych nemela. Noo, za par dni me pozval ven a dneska jsme manzele a mame dve skvele deti :srdce: :dance:

Takze neblbi a nic nekoncuj. Vsechno bude dobre, uvidis :hug:.

A co ty vis, treba k tobe kamaradka taky neco citi..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
42717
24.6.20 19:32
@prcek.leni píše:
Podivej, ja se na stredni zamilovala do sveho kamarada. Ten si vsiml, ze jsem nejaka divna, a tak dlouho se ptal, co mi je, az jsem rekla, ze jsem se zamilovala do nekoho, do koho bych nemela. Noo, za par dni me pozval ven a dneska jsme manzele a mame dve skvele deti :srdce: :dance:

Takze neblbi a nic nekoncuj. Vsechno bude dobre, uvidis :hug:.

A co ty vis, treba k tobe kamaradka taky neco citi..?

ma pritele.. do toho bych nesla..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
219
24.6.20 19:36
@a12 píše:
ma pritele.. do toho bych nesla..

Jo aha, tak toho jsem si nevsimla :oops: diky za upozorneni :kytka:

Pokud je tedy tva kamaradka zadana, tak to chce hledat v jinych vodach. I kdyz jsi introvert, zkus nekam zajit, poznas nove a zajimave lidi a treba potkas tu pravou :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.6.20 19:45

@prcek.leni to jsem zkoušel před půl rokem, byli jsme spolu 2 měsíce. Pak jsem zjistil že mě podvadí, potom se mi ještě samá přiznala že si se mnou žačala kvůli penězům. Ot doby ani nemám chuť na nějaký vztah.

• Nahlásit
  • Citovat
219
24.6.20 21:01
@Anonymní píše:
@prcek.leni to jsem zkoušel před půl rokem, byli jsme spolu 2 měsíce. Pak jsem zjistil že mě podvadí, potom se mi ještě samá přiznala že si se mnou žačala kvůli penězům. Ot doby ani nemám chuť na nějaký vztah.

To me mrzi… Bohuzel to nebyla ta prava, tak zkus nezanevrit a zkousej dal. Ja chapu, ze jsi ztratil chut, ale vsechny nejsou takove. Holt stesti je potreba jit trochu naproti :andel:

Budu ti drzet palce, jednou potkas tu spravnou a budes stastny :hug: A na tohle si ani nevzpomenes :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama