Zamiloval jsem se do přítele sestry

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 22:32

Zamilovala jsem se do přítele sestry

Ahoj, raději anonymně píšu zde docela často. Je mi 36 a stala se mi tlaková věc sestra je s přítelem šťastná nejakych 5 let. Ji je něco málo přes 40 a jemu čerstvě 30. Vždy jsem ho bral jako přítele sestry, ale teď cítím, že ho miluju. Nevím jak se to stalo… on se se mnou baví normálně přátelský a neví o tomco ja k němu cejtím. V jeho přítomnosti se mi zblázním hormony a mám problém mu odpovědět, abych se furt nesmála. Posledni dobou se mi o něm zdají i eroticke sny a nevím co s tím. On o tom neví a já se za to stydím šíleně. Bojím se, že se neudržím a políbim ho on mě odmítne nebo ne a co sestra máme dobrý vztah. Nějakou radu co s tim nejlépe jak se odmilivat? Aja

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27
23.10.21 22:35
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonymně píšu zde docela často. Je mi 36 a stala se mi tlaková věc sestra je s přítelem šťastná nejakych 5 let. Ji je něco málo přes 40 a jemu čerstvě 30. Vždy jsem ho bral jako přítele sestry, ale teď cítím, že ho miluju. Nevím jak se to stalo… on se se mnou baví normálně přátelský a neví o tomco ja k němu cejtím. V jeho přítomnosti se mi zblázním hormony a mám problém mu odpovědět, abych se furt nesmála. Posledni dobou se mi o něm zdají i eroticke sny a nevím co s tím. On o tom neví a já se za to stydím šíleně. Bojím se, že se neudržím a políbim ho on mě odmítne nebo ne a co sestra máme dobrý vztah. Nějakou radu co s tim nejlépe jak se odmilivat? Aja

Nestýkej se s ním vůbec pár měsíců a zapomeneš na něj. Přítele sestry to je vážně zvrhlé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4029
23.10.21 22:37

Tak v tomhle věku už musíš vědět, že tyhle chemické koktejly při omezeném kontaktu a troše mozkové disciplíny vymizí samy do několika měsíců.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
23.10.21 22:41
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonymně píšu zde docela často. Je mi 36 a stala se mi tlaková věc sestra je s přítelem šťastná nejakych 5 let. Ji je něco málo přes 40 a jemu čerstvě 30. Vždy jsem ho bral jako přítele sestry, ale teď cítím, že ho miluju. Nevím jak se to stalo… on se se mnou baví normálně přátelský a neví o tomco ja k němu cejtím. V jeho přítomnosti se mi zblázním hormony a mám problém mu odpovědět, abych se furt nesmála. Posledni dobou se mi o něm zdají i eroticke sny a nevím co s tím. On o tom neví a já se za to stydím šíleně. Bojím se, že se neudržím a políbim ho on mě odmítne nebo ne a co sestra máme dobrý vztah. Nějakou radu co s tim nejlépe jak se odmilivat? Aja

Nestýkat se, dokud tě motýlci nepřejdou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.21 22:44
@MrsNorris píše:
Tak v tomhle věku už musíš vědět, že tyhle chemické koktejly při omezeném kontaktu a troše mozkové disciplíny vymizí samy do několika měsíců.

Vím, ale prostě už jsem několik let sama a možná je to i tím, ale v tuto chvíli když by naznačil něco splnila bych mu co bych mu na očích viděla a toho se bojím. Nevím jestli jsem tak náročná nebo se nelíbím. A co se týče kontaktu je to těžké pomáhá mi s rekonstrukcí bytu po dědictví a vidím ho téměř každý den.

• Citovat
  • Nahlásit
36866
23.10.21 22:47
@Anonymní píše:
Vím, ale prostě už jsem několik let sama a možná je to i tím, ale v tuto chvíli když by naznačil něco splnila bych mu co bych mu na očích viděla a toho se bojím. Nevím jestli jsem tak náročná nebo se nelíbím. A co se týče kontaktu je to těžké pomáhá mi s rekonstrukcí bytu po dědictví a vidím ho téměř každý den.

Jak by bylo tobě, kdyby měla tvoje sestra vlhko v kalhotkách z tvého příti? Neumíš se ovládat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3907
23.10.21 22:47
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
623
23.10.21 22:55
@Anonymní píše:
Vím, ale prostě už jsem několik let sama a možná je to i tím, ale v tuto chvíli když by naznačil něco splnila bych mu co bych mu na očích viděla a toho se bojím. Nevím jestli jsem tak náročná nebo se nelíbím. A co se týče kontaktu je to těžké pomáhá mi s rekonstrukcí bytu po dědictví a vidím ho téměř každý den.

Tak si vzpomeň, co by to udělalo za bordel v rodině. V celé rodině.

Parneři sourozenců jsou prostě tabu. Tam k žádné zamilovanosti prostě nemůže dojít.. Je to jako by ses měla zamilovat do bratra. Chápeš?

To si nemůžu odpustit. Seš nechutná. A radši se propleskni. A začni žít svůj život. Ne sestřin. Běž mezi lidi a najdi si svýho partnera a svýho dělňase na rekonstrukci.

Bože.. Lidem hrabe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.21 23:05
@Russet píše:
Jak by bylo tobě, kdyby měla tvoje sestra vlhko v kalhotkách z tvého příti? Neumíš se ovládat?

Vím že je to špatně snažím se právě ovládat, ale bojím se toho, že se jednoho dne neovladnu. Nad tim jsem taky přemýšlela. Na jednu stranu by se mi líbilo, že se líbí ženám. Na druhou by mi vadilo, že je to moje nejbližší osoba. Myslíš, že se mám segře svěřit? Prostě to říci narovinu ja bych to asi chtěla vědět.

• Citovat
  • Nahlásit
392
23.10.21 23:38

Sorry ale to nemůže být ani pravda i když jasné stávají se všelijaké věci ale tohle už je přes čáru měla by ses rychle vzbudit dát si studenou sprchu a zchladit se..byla by jsi lehčí než ti co stojí u silnice a zastavují autíčka.. A jde hlavně o ségru pokuď ji máš opravdu ráda a vážíš si jí ale asi zřejmě ne když máš mokro v kalhotkách kvůli švagrovy který dělá šťastnou ségru 5let..měla by jsi mít znich radost a ne mít výkaly v hlavě.. Je mi líto tvé ségry a stebe mi je na :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
530
24.10.21 01:21

Asi bych na nějakou dobu omezila kontakty se “švagrem” na minimum, ono Tě to poblouznění za chvíli přejde.

Chápu že se může stát že ti zaimponuje někdo u koho se to fakt nehodí. To ke komu jsme přitahováni si nevybíráme. Co si ale vybíráme je to jak se k tomu postavíme. A jít ségře do přítele je fakt “no go”. Rozvrátí to vztahy v rodině nevratně. Ostatně podívej se do té diskuze, kterou nahoře postovala Parninas. Tam taky ségra ségře přebrala manžela, poškodilo to vztahy nejen mezi nimi dvěma, ale i mezi ostatními členy rodiny navzájem a ani po 10 letech se to moc nespravilo. To nechceš. Chápu že když jsi 5 let sama tak chceš partnera a o to je to horší, ale chlapů jsou mraky, bude jinej a tohle za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1492
24.10.21 05:15

Nooo, sestře to řekni, ta bude mít obrovskou radost :mrgreen:. Výbornej nápad.
Koukej se vzpamatovat a nelez nikomu do zelí. Je to jedinej chlap, co s tebou vede dialog nebo co?
Za 1) Nezlob se na mě, ale možná jsi sama, protože jsi neskutečnej sobec.
Za 2) Doufám, že až teda políbíš partnera svoji sestry, tak budes mít takovou ostudu, že měsíc nevylezeš z baráku
A za 3) By ses měla v první řadě zamyslet sama nad sebou, co děláš a kam směřuje tvůj život, protože to vypadá jako solidní zoufalství.
Good luck…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14309
24.10.21 05:55

Zkus si najít někoho jiného.. přilnula jsi k jedinému „normálnímu“ chlapovi, co se vyskytuje poblíž..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
24.10.21 07:20
@Anonymní píše:
Vím že je to špatně snažím se právě ovládat, ale bojím se toho, že se jednoho dne neovladnu. Nad tim jsem taky přemýšlela. Na jednu stranu by se mi líbilo, že se líbí ženám. Na druhou by mi vadilo, že je to moje nejbližší osoba. Myslíš, že se mám segře svěřit? Prostě to říci narovinu ja bych to asi chtěla vědět.

Ne. Tohle bych slyšet od sestry nechtěla. Ono asi stačí, jak se před ním nakrucuješ…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6940
24.10.21 07:49
@Anonymní píše:
Vím že je to špatně snažím se právě ovládat, ale bojím se toho, že se jednoho dne neovladnu. Nad tim jsem taky přemýšlela. Na jednu stranu by se mi líbilo, že se líbí ženám. Na druhou by mi vadilo, že je to moje nejbližší osoba. Myslíš, že se mám segře svěřit? Prostě to říci narovinu ja bych to asi chtěla vědět.

Nic nikomu neříkej, nejsi pubertacka aby jsi nedokázala ovládat svoje pocity. Chápu, že citum člověk neporuci, což ale neznamená, že musí vylézt na povrch. To že milujes svagra je jen a jen tvůj problém, nikoho s tím neobtěžuj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat