Zamlklý potrat v 10tt

54
2.1.20 17:53

Zamlkly potrat v 10tt

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli má některá z vás zkušenosti se ZP v 10tt, i v případě, ze srdeční akce jiz byla a bylo vše v pořádku? Mám takové špatné tušení… :oops: děkuji moc za odpovědi :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
247
2.1.20 17:56

Ahoj, ano mám zkušenosti.. Jaké tušení? Krvácíš, bolí tě něco?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
2.1.20 17:56

Ja mela ZT ve 12tt, taky jsem mela zle tuseni… Ale pokud mohu radit, zbytecne bych nepanikarila, neprivolavala si to a pro klid duse bych zabehla na gyndu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 18:00

Na tušení se s prominutím vykašli. Pokud se potřebuješ ujistit, zajdi si na gynekologii. Já měla ZT v desátém týdnu, vůbec jsem to nepoznala, ještě dva tři týdny potom mi bylo zle od žaludku a měla jsem všechny těhotenské příznaky. Další těhotenství všechny příznaky vymizely kolem devátého týdne, dokonce i test byl negativní a přesto mi to u teď běhá skoro tříletá holčička.

• Citovat
  • Nahlásit
7488
2.1.20 18:02

Proboha, kdyby tuseni tak fungovalo, mohlo by se pouzivat misto ultrazvuku treba :) klid, kazda mama se obcas bez priciny boji o dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42390
2.1.20 18:03

Potratila jsem 5× a ani jednou jsem to nepoznala. Jen jsem se bála, ale to mi přišlo normální. Špatný pocit nemusí nic znamenat… Držím palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
2.1.20 18:09

Když já se ani tak nebojím, vím že s tímto člověk stejně nic moc nenadělá. Minuly týden jsem se probudila s tím, že je něco špatně. Ze dne na den vymizely příznaky, prsa nebolí, břicho splasklo, pachy nevnímám, jist můžu vše.. a ten pocit… to se nedá popsat 🤷‍♀️ Tak mě jen zajímá zda to měl někdo stejně… gyn mě čeká zítra…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16204
2.1.20 18:11

Taky jsem měla v 8 tt tušení, vymizely mi totiž všechny příznaky - a už se nikdy nevrátily…vše bylo ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
2.1.20 18:12
@debra.morgan píše:
Taky jsem měla v 8 tt tušení, vymizely mi totiž všechny příznaky - a už se nikdy nevrátily…vše bylo ok.

Tak snad!!! :)) to by byla paráda :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
2.1.20 18:17
@uztobude píše:
Ja mela ZT ve 12tt, taky jsem mela zle tuseni… Ale pokud mohu radit, zbytecne bych nepanikarila, neprivolavala si to a pro klid duse bych zabehla na gyndu ;)

A jaké si měla příznaky? Já si nic přivolávat nechci… tak nějak se i uklidnuji tím, že srdíčko 2tydny zpátky bilo jak mělo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
2.1.20 18:21

@Michalka26 zmizelo boleni prsou, prestalo mi byt spatne, prestala jsem mit zavrate - ale to jsem nejak moc neresila, kdyz po par dnech prislo spineni, uz jsem mela vice mene jasno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
2.1.20 18:23
@uztobude píše:
@Michalka26 zmizelo boleni prsou, prestalo mi byt spatne, prestala jsem mit zavrate - ale to jsem nejak moc neresila, kdyz po par dnech prislo spineni, uz jsem mela vice mene jasno…
Dnes ráno jsem měla pocit jako bych to měla dostat… měla jsem chuť jít každou chvíli na wc, ze jsem protekla a nic… ale víc než cokoli mě děsí ten šestý smysl.. a předtím byla taky vidět akce a vše ok? To mě moc mrzí 😔
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49
2.1.20 18:23

Zjistili mi zamlklé těhotenství v 11. týdnu (podle doktora se vývoj zastavil někdy kolem 8. týdne). Strach jsem měla, ale třeba zrovna ty těhotenské příznaky nevymizely. Ty přetrvávaly dokonce ještě i po revizi dělohy ve 12. týdnu. Takže na to se nedá spoléhat. Teď jsem těhotná podruhé, osmý měsíc a už párkrát se mi stalo, že mi zmizely příznaky a taky jsem se strachovala. Pomohl mi v tom až angelsounds. Sice jsem věděla, že pokud to nemá vyjít, tak to nevyjde, ale nedokázala jsem už jít k doktorovi bez toho, abych dopředu nevěděla, jestli prckovi tluče srdíčko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1153
2.1.20 18:26

@Michalka26 buď v klidu. Mám za sebou ZT v 9 tt a taky jsem to nepoznala. Teď při druhém těhu mi ze dne na den v 10 tydnu zmizeli všechny příznaky a pak se zase vrátili a zase zmizeli :lol: neboj bude to v pořádku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1051
2.1.20 18:33

@Michalka26 jj, v 8 tt akce byla… Ale urcite bych se nespolehala na to, jak to prozival nekdo jiny… Verim, ze to tak melo byt a jsem rada, ze to bylo drive, nez pozdeji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat