Zanedbání ?

10
22.4.21 02:17

Zanedbání ?

Ahoj holky/ženský.. mám příbuznou co má 3 děti.. Dvě nemá v péči prý není schopna se o ně řádně postarat… Nedá mi to spát… 😭 😭 holčička rok a půl(která ji v péči zůstala ) spí ve spine mezi štěnicemi a na víc ji dávají jen čínskou polévku a sunar a někdy taky rohlík… Je mi z toho zle protože malá se narodila jen s jednou ledvinou.. nepřijde mi v pořádku když malá pije starý čaj a papa jen tohle (čínskou polévku s sunar) v takových letech.. navíc malá má i hrozně hubené nožičky (jako dítě ve 3 měsících ) a přijde mi neudrží svou vlastní váhu 😭… vývojová vada tam nikdy nebyla… můj názor je ze malinka je furt v postýlce a nemá vyvinuté svaly, nikdo o ni nejeví zájem.. holky poradíte mi co s tím.. nemůžu spát na pomyšlení v čem ta malá je… štěnice, špína, plíseň a nezájem o malou 😭 😭 😭 😭 😭

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
364
22.4.21 02:23

Strašné… Asi nezbývá než nahlásit sociálce aby z té „péče“ holčičku dostaly :cert: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.4.21 02:27
@LucEm píše:
Strašné… Asi nezbývá než nahlásit sociálce aby z té „péče“ holčičku dostaly :cert: :nevim:

Ano to jsem udělala.. čekám stále na odpověď.. bojím se horší verze, že nic s tím udělají 😞 😞

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
364
22.4.21 02:33
@Barča 20 píše:
Ano to jsem udělala.. čekám stále na odpověď.. bojím se horší verze, že nic s tím udělají 😞 😞

Neboj se dopředu, :kytka: vyckej a uvidíš. Případně bych to nahlásila na policii klidně opakovaně dokud by se to neřešilo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 04:57

Chudinka malinká :pocitac: Určitě se o ní zajímej a nahlaš na sociálku. Je mi to tak líto :,( Snad to nenechají jen tak. To je hrozný takováhle výživa. Sterilizovat takovouhle matku zrůdu.

• Citovat
  • Nahlásit
19649
22.4.21 05:06

To dite nema pediatra?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1150
22.4.21 06:49

Mně se maří, že neohlášení trestního činu týrání dětí je samo o sobě trestním činem. Takže pokud to tam vypadá fakt jak vypadá, tak bys to měla ohlásit na policii, zejména pokud s tím sociálka nic nedělá. Ale něco by s tím dělat teda měla :think:. Co ten pediatr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3851
22.4.21 07:20

@Barča 20 nováček, příspěvek ve dvě ráno. To víš, že ti věřím :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.4.21 07:53
@Anonymní píše:
Chudinka malinká :pocitac: Určitě se o ní zajímej a nahlaš na sociálku. Je mi to tak líto :,( Snad to nenechají jen tak. To je hrozný takováhle výživa. Sterilizovat takovouhle matku zrůdu.

Nahlásit na policii. Mám v péči týrané dítě, které také skoro nekrmili a jen bylo zavřené v postýlce. Následky ochablého svalstva řešíme už tři roky. To dítě musí rychle pryč od matky. Policie to musí řešit ihned.

• Citovat
  • Nahlásit
10
22.4.21 08:05

@Cuddy nene nema nic… říkat ze tam je o dítě hrozny nezájem upozornila jsem na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.4.21 08:08
@Anonymní píše:
Nahlásit na policii. Mám v péči týrané dítě, které také skoro nekrmili a jen bylo zavřené v postýlce. Následky ochablého svalstva řešíme už tři roky. To dítě musí rychle pryč od matky. Policie to musí řešit ihned.

Ježíš to je hrozny 🥺 🥺 🥺 zajdu na policii.. ja pravé nevím si rady co s tím a malá je krásná holčička ❤️❤️. Alenooravdu je ve spíně a nezajímají se oni… 😭ja mám samé dvě děti a tohle bych nikdy v životě neodpustila 😭 😭 nechci aby měla zkažený život

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.4.21 08:09

Všem vám moc dekujuuu… jdu volat na ospod a řešit to dál… ❤️ Držte mi pěsti. Malou bych si klidně vzala 😊 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10
22.4.21 08:13

Tak Holky jen jsem dopsala že tam jdu sem k Vám a paní mi volala z ospodu.. bude se řešit 🤩 🤩

Příspěvek upraven 22.04.21 v 12:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26199
22.4.21 08:32
@Barča 20 píše:
Tak Holky jen jsem dopadla ze tam jdu a paní mi volala.. bude se řešit 🤩 🤩

To máš hotovo za 3 minuty hovor v 8 ráno?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20549
22.4.21 08:43

Oni jí odeberou dvě děti a třetí nechají? U nás odebrali dítě a další hned po narození :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat