Zanesená střeva

Anonymní
30.1.16 18:50

Zanesená střeva

Obracím se na vás s prosbou o radu. Před pár dny jsem se dozvěděla, že mám zanesená střeva. Snažila jsem se nabudit si vyprazdňování (piji teplou vodu, jím švestky,… ). Ale nic. Zatím to nechci řešit nějakými projímadly. Bylo mi řečeno, že vyhrazení si jednoho dne a opakovaně se vyprazdňovat by značně pomohlo. Jenže nevím, jak to udělat. Byla jsem poučena, že důležité je i dodržovat pitný režim. Jenže nějak to vyprazďnování nejde, máte s tím někdo zkušenost, co člověka pořádně „prožene“? Raději anonymně, snad chápete…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30
30.1.16 18:51

Švestková šťáva :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.16 18:54

@Leňur nepomohla :(. Zakladatelka

• Citovat
  • Nahlásit
69306
30.1.16 18:54

Slaná voda, přečti si na netu o očistě střev slanou vodou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4471
30.1.16 18:57
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
30.1.16 18:57

No jinak známá dělá očistu tak, že jeden den nejí nic a druhý den pije hodně kafe.. ale jak moc je to šetrné k tělu, to nevím :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
catie
30.1.16 18:59

A jak konkrétně máš mít zanesená střeva, kdo ti to řekl? Máš na mysli zácpu? U té je důležité hodně pít, můžeš zkusit třeba psyllium (ale opravdu hodně zapít), do stravy zařadit lněné semínko, zeleninu, celozrnné výrobky, zdravé tuky - oříšky, avokádo, vypustit cukry…
Nebo máš na mysli, že máš ve střevech usazeniny? Protože to je jen marketingový tah prodejců různých cleanserů, fyziologicky není možné mít ve střevech nánosy, stěna střeva je hladká tkáň, jako třeba v ústech - tam se také nic nedrží. Navíc buňky střevní stěny se každých 72h obnovují, takže nikde žádný nános zůstat opravdu nemůže.

• Citovat
  • Nahlásit
1319
30.1.16 19:04

A co třeba nějaké čisticí bylinkové čaje? Jinak určitě dostatek tekutin a taky pohyb! Aby se to v těch střevech pohlo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1112
30.1.16 19:08

Co přesně znamená mít zanesená
střeva? A od koho ses to dozvěděla?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32417
30.1.16 19:09

Klidně veřejně. Hydrocolon.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14626
30.1.16 19:09
@Anonymní píše:
Obracím se na vás s prosbou o radu. Před pár dny jsem se dozvěděla, že mám zanesená střeva. Snažila jsem se nabudit si vyprazdňování (piji teplou vodu, jím švestky,… ). Ale nic. Zatím to nechci řešit nějakými projímadly. Bylo mi řečeno, že vyhrazení si jednoho dne a opakovaně se vyprazdňovat by značně pomohlo. Jenže nevím, jak to udělat. Byla jsem poučena, že důležité je i dodržovat pitný režim. Jenže nějak to vyprazďnování nejde, máte s tím někdo zkušenost, co člověka pořádně „prožene“? Raději anonymně, snad chápete…

Kašli na šarlatány, nic jako zanesená střeva neexistuje. Stravuj se zdravě, hodně pij. Ať chodíš co nejvíc na záchod. Ale kašli na nepřirozené způsoby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3160
30.1.16 19:45

Prý pěkně prožene senný čaj ☺

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8115
30.1.16 19:48

Na někoho působí projimave kefír ( na mě bohužel ne, ale přítel po něm běží během chvilky ;) ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3031
30.1.16 19:51

Čaj ze SENY.Taky to někdy používám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1146
30.1.16 19:52

Ja si myslím, že to nie je o jednorázovom „prehnatí“, ale treba celkovo nejak upraviť stravu :nevim: Ja by som ti odporučila probiotiká a vlákninu napr. Psyllium http://www.bipo.sk/…4730522.html - tá ti pomôže prečistiť črevá a vyplaviť toxíny. Pitný režim dodržuj stále.
A ešte vyskúšaj - rozmixuj zopár kusov ovocia, zeleniny.. ja napr. si robím mrkvy, jablká, pomaranč.. rozmixuj s vodou a postupne to vypi.. ak budeš mať viac ovocia, kľudne aj na 3×.. neboj, nepoto sa :mrgreen:, ale pekne sa potom vyprázdniš :D ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama