Zánět dělohy - co s tím?

5
29.5.16 20:51

Zánět dělohy co s tím?

Ahoj děvčata mám tady na vás velkou otázku dost trpím na záněty dělohy, v posledním půl roce jsem zánět měla asi 3× a gynekolog mi dává furt jen antibiotika a nic jineho se mnou nedělá, mám si vyžádat sama nějaké vyšetření nebo jak jste na tom vy? Děkuji vám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6551
29.5.16 20:58

Zánět dělohy? ASI 3×? A jak se poznalo že jde o dělohu? Jistě že by se to mělo pořádně vyšetřit. Ale to záleží jestli to teda bylo jednou, dvakrát nebo kolikrát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.5.16 21:01

@Aletheia poznalo se to tak že mě pan doktor vždy vyšetřil a usoudil že se jedná o zánět myslíte že by to chtělo zajít třeba na urologii?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
29.5.16 21:03

@Tynka362 Ne, urologie je močový měchýř, děloha je gynekologie, ale třeba si vyžádat žádanku do nemocnice na utz nebo něco. Není to spíš zánět pochvy? Na to aby zjistil že je to až v děloze by potřeboval UTZ (to první je pochva, děloha je až za čípkem, tam se při vyšetření rukou nedostane)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.5.16 21:07

@Aletheia no jde o to že mě samotné to je taky divné vždy co mě vyšetří řekne že je to zánět a že je už i v děloze opravdu si nevím rady

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
29.5.16 21:09

@Tynka362 Zkus jít třeba na pohotovost, to projde i bez žádanky. Na gynekologii a říct jím o tom problému. Vždy je dobré mít názor dalšího lékaře, pokud je to opravdu zánět dělohy tak by se to mělo řešit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.5.16 21:11

@Aletheia dobrý nápad děkuji za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62682
29.5.16 21:54

@Tynka362 a jake mas obtize? Hlavne si nechej vysvetlit, o co se presne jedna a musi zjistit pricinu. Pokud mu neveris, zmen gynekologa.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
29.5.16 22:02

@blumen obtíže mám takové že mám křeče do podbřišku jak kdyby měla přijít menstruace při čuráni to bolí a občas zašpiním :( a nad jiným doktorem jsem už také přemýšlela nebo spíš paní doktorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
62682
30.5.16 07:47
@Tynka362 píše:
@blumen obtíže mám takové že mám křeče do podbřišku jak kdyby měla přijít menstruace při čuráni to bolí a občas zašpiním :( a nad jiným doktorem jsem už také přemýšlela nebo spíš paní doktorkou

Tak to bych okamzite zmenila doktora, kdyz se Ti to opakovane vraci. Zanet delohy neni obvykly a musi ti mit nejakou pricinu. Jsi po nejake operaci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama