Zánět močáku a strach

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Milašek99
Nováček 10 příspěvků 27.07.19 16:22
Zánět močáku a strach

Chtěla jsem se zeptat, dnes jsem měla styk a už jsem měla dvakrát zánět mocaku 1) bakterie ze stolice (protože jsem se před ani po styku nekoupala) 2) prochladnuti (moje vina)
Nic méně dneska se přítel dotkl opět tam kde neměl a já se bojím ze bych zánět mohla dostat znova, ale už se dlouho koupu před i po styku, ale i tak se bojím. A ještě jsem si raději vzala brusinku (z lékárny). Jen jsem se chtěla zeptat jestli je šance ze bych to mohla dostat. :?

Reakce:
mamina89
Zasloužilá kecalka 918 příspěvků 27.07.19 16:42

Jasně, že je šance. Prelecil se i přítel? Ten tu bakterií na tebe může pořád přenášet… :think: Měli byste se oba přeléčit ATB, potom dbát na pitný režim a hygienu. ;) :kytka: Mě teď doktorka napsala 3 měsíční kůru, kdy se každý den bere jedna tabletka a mělo by to působit jako očkování proti tě bakterii. Jelikož jsem zánět za polední půl rok měla 4*. Přeléčení byl i manžel. Beru teď 3mesic a zatím se držím bez zánětu, tak doufám, že už to vydrží :think:

Verun83
Extra třída :D 10376 příspěvků 27.07.19 17:26

Klidne bych po sexu vzala 20 kapek lichorerisnice. At ti to procisti mocove cesty

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.19 17:48

Dulezite je nielen sa umyt, ale hlavne vycurat Ja som na to fakt citliva a musim ist hned po styku. I ked len par kapiciek a teda sa umyjem. Ono sa to i doporucuje.

Milašek99
Nováček 10 příspěvků 27.07.19 18:13
@Anonymní píše:
Dulezite je nielen sa umyt, ale hlavne vycurat Ja som na to fakt citliva a musim ist hned po styku. I ked len par kapiciek a teda sa umyjem. Ono sa to i doporucuje.

Hned jak to skončilo tak jsem se šla vycurat a pak okoupat. Vycurala jsem toho dost.
A je moc velká šance ze bych to dostala?

Basha3
Závislačka 4240 příspěvků 28.07.19 20:03

@Milašek99 nemyslim si. Neboj. Davaj si preventivne brusinky a pi vela vody.

Váš příspěvek
Reklama