Reklama

Zánět nadvartelete

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lidušk
Stálice 70 příspěvků 18.01.17 12:22
zánět nadvartelete

Ahoj holky

mám prosbu dnes zjistili příteli, že má zánět nadvarlete, chodíme na IVF do Podolí, nevím zda ho budou léčit antibiotiky nebo mu řekli, že je možný i chirurgický zákrok, a bylo nám řečeno že se pak nebudou v daném varleti tvořit spermie, spermiogram máme na 60% tak nevím jsem už ze všeho zoufalá. děkuji

Reklama

Reakce:

M_Vladim
Kelišová 7155 příspěvků 19.01.17 12:47

60 % ještě není katastrofa. Nebyl jsem na tom líp a máme dva syny (mimochodem i ten zánět nadvarlete jsem si užil). První IVF, druhý tři roky nato bez cizí asistence.
Je možné zkusit tenhle vitamínový mix - nic tím nezkazíte, jen nepřekračovat dávky v přílišné snaze:

Receptík - chlapi sobě

Zlepšuje kvalitu ejakulátu a tím i plodnost.
Sice nečekejte zázrak, ale zvýšení objemu až o 80 %.
Je to individuální. Účinnek se projeví asi za dva, v plodnosti později týdny.

L-Arginin 2 x denně 1000 mg, berte po jídlu.
lecitin, denně 2000 - 2500 mg - nepřekračujte dávku
1×1000 mg vitamin C se zpožděným uvolňováním po ránu
zinek 40 - 50 mg za den - nepřekračujte dávku, jinak vám bude po týdnu zle ( bývá i s vitaminem C)
vitamín E, 1×100 mg tocoferolu
2 litry vody denně, přičemž se kafe nepočítá, je za 0 litrů vody.
Za každý stupeň nad 25 stupňů 0,2 l vody navíc.
pygeum (výtažek z kůry Pygeum africanum - slivoň africká) U nás např. v Di-prostanu.

Uvedená směs bude mít celkově pozitivní dopad na vaše zdraví, nejen na cílenou oblast.

Cvičení:
Při každém močení přerušujte aspoň 8×.
Na konci každé porce se snažte moč co nejsilněji vysříknout.

Probatum est.

(je vyzkoušené)

M_Vladim
Kelišová 7155 příspěvků 20.01.17 20:55

Na neplodnost exituje i zcela oficiální lék. Bohužel už šestým rokem není na českém trhu. Účinná látka je mesterolon, obchodní název Proviron. Snad na Slovensku.
Připadá mi to jako schválnost.
Pokud jde o tu chirurgii, tak to je pro muže opravdu dost stresující. Odsávají se spermie z nadvarlete MESE.
Pokud se to nepodaří, tak TESE z naříznutého varlete.
Obě metody jso dost bolestivé a okolí obvykle psychicky nepomáhá :-(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama