Inofolic - pomohl někomu k otěhotnění?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 16.01.17 22:18
Inofolic - pomohl někomu k otěhotnění?

Hezký večer… Je tady nějaká maminka nebo těhulka, která brala Inofolic a pomohl jí právě k otěhotnění? Mudr. mi ho doporučil, ale než do sebe začnu sypat nějaké prášky, tak jsem se chtěla zeptat, jestli někomu skutečně pomohl?… Děkuji :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

lulu84
Kecalka 186 příspěvků 16.01.17 22:35

@Ssmajlik Tak já se hlásím :D Inofolic mi doporučila má lékařka a dnes tu mam dvouletého hosicka. Otěhotněla jsem cca 2 měsíc :lol: Doporučila jsem ho i své kamarádce, která díky němu nepotratila a ma dvouletou cacorku :) Má to potvrzeno i od svého lékař. Takže za mě určitě ano :mavam:

Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 16.01.17 22:41

@lulu84 Děkuji…četla už jssem nějaké recenze, ale těm samozřejmě moc nevěřím, protože se to výrobci snaží hlavně prodat… Kdysi mi dr doporučila Nosifol, ale ten vubec nepomohl a ani jsem na nej nenašla reakce, že by skutěčně někomu pomohl, tak nechci znovu naletět… :)

Anix
Závislačka 3742 příspěvků 16.01.17 22:44

@Ssmajlik
Ja jsem dostala doporučení na fertipronu, stejne složení jako nosifol ale levnější :lol:
Tento tyden snad koupím :jazyk:

lulu84
Kecalka 186 příspěvků 16.01.17 22:47

@Ssmajlik Též jsem byla velmi skepticka. Teď jsem moc ráda, že jsem do toho šla. Kamarádka též otěhotněla velmi rychle. Držím pesti :kytka:

Aotearoa
Závislačka 4593 příspěvků 16.01.17 22:48

@Ssmajlik A neni nahodou Inofolic temer, ne-li úplně stejny jako Nosifol? :think:

Ja jsem brala Fertipronu. Otehotnela jsem hned první měsíc užívání. K tomu jsem pila kontryhel.

Motýlice
Kelišová 5043 příspěvků 16.01.17 23:07

Mně možná pomohl, ale nemuselo to být tím… Každopádně je třeba užívat toho 2× více než doporučuje výrobce, jinak je to celkem k prdu, jen vitamín na přilepšenou.

Deneriss
Zasloužilá kecalka 890 příspěvků 16.01.17 23:08

Ahojky nevím zda to bylo Inofolicem, ale já myslím že jo. Zkoušeli jsme miminko asi 4 měsíce pak jsem si koupila inofolic užívala 14 dní a bylo to tam. Teď nám v postýlce leží dvou měsíční princezna :srdce:

Lucie486
Kecalka 317 příspěvků 16.01.17 23:17

Ahoj, ja brala Chytre miminko a 4.cyklus bylo zadelano. Ale tezko rict, jestli to bylo tim. :mrgreen:

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1373 příspěvků 1 inzerát 16.01.17 23:26

Já ho brala a nic pak se na něj vyprdla a začala brát obyčejnou listovku a klaplo to…ale člověk nikdy neví co zabere

Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 16.01.17 23:26

Děkuji Všem… mě bylo doporučeno od dr., že ho mám pít alespon 2× denně, nejlépe 3×… k tomu piju každý den alespoň 2× kontrihel čaj, mám si koupit i listovku, tak snad to zabere a povede se :)

Anix
Závislačka 3742 příspěvků 16.01.17 23:31

@Ssmajlik
A od doktora mas veškeré vyšetření?

Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 16.01.17 23:43

@Anix záleží na tom, jakou máš představu ohledně těch vyšetření…?

Anix
Závislačka 3742 příspěvků 16.01.17 23:53

@Ssmajlik
Tak ja nějakou představu mám a jsem tím prošla :lol:
Folikulmetrii ti dělal? Spermio máte zkontrolovany? Nebo proc ti doporučil nosifol atd.? Jak dlouho se snažíte? Průchodnost vejcovodu?

Ssmajlik
Kecalka 155 příspěvků 17.01.17 00:00

@Anix zhruba 7 let mám diaknostikovanou endometriozu… léčba poslední 3 roky HA, teď teprve jsme se s přítelem rozhodli, že se pokusíme o miminko… Folikulomtrii budeme dělat po následující ms, spermio má dr v plánu, pokud by se nám nepodažilo uchytit… Inofilic doporučil, protože mám s diagnozou nízou pravděpodobnost otěhotnění, ale přez to necceme hned řešit IVF…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Krym, místo, o němž se teď hodně mluví: Co tam vidět a jak se tam dostat?

Kauza Čapí hnízdo znovu rozvířila veřejné diskuze poté, co byla zveřejněna... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >