Reklama

Snažení na konci roku 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 15.01.17 19:50
Snažení na konci roku 2017

Ahoj! Hledám někoho, kdo je tu v podobné situaci - ví, že se koncem roku bude snažit o miminko? Já čekám, až budu mít odpracovaný rok a až mi v práci dají snad smlouvu na neurčito :-) Už teď se nemůžu dočkat, ale ještě musíme pár měsíců počkat… V létě nás čeká naštěstí dovolená a v práci je toho hodně, tak to celkem utíká. Ale všichni kolem mě minulý rok rodily nebo budou teď, tak je to celkem děs :-D Budu ráda, když se někdo připojí a budeme si tu krátit čas!

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Reakce:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.01.17 20:11

Ahoj. My se snažíme od prosince, takže jenom chvíli. Tak doufám že se zadaři :) a tobě taky přeji :kytka:

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 15.01.17 20:12

Ahojky, my se také chceme tento rok snažit, o druhé mimčo :-). Doma už mám téměř devítiměsíčního raubíře. Původně jsme chtěli začít podzim 2017, ale teď přemýšlíme, že začneme už třeba od června, protože na první jsme čekali 3 roky :-(. Tak abych ho stihla porodit, než budou malému 3 roky (v červnu mi totiž skončila smlouva).

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.01.17 20:17

@Lůca V. Tak to je krásný když už máte jednoho prcka doma :) tak vám přeju ať se brzo zadaři :kytka: a ať na druhý miminko nečekáte dlouho

Terysek89
Nováček 4 příspěvky 15.01.17 20:19

Ahoj, my bychom radi bud na konci tohoto nebo zacatkem 2018 zahajili snahu o druhe mimco. Mame ted (za mesic) rocni princeznu.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.01.17 20:20

@Terysek89 Tak hlavně aby se podařilo a bylo všechno v pohodě :kytka: jak dlouho trvala snaha o první? :)

Terysek89
Nováček 4 příspěvky 15.01.17 20:25

@Gábinkaa9 v dubnu 2015 sem vysadila prasky a 1.kvetna sem mela prvni den posledni ms :) takze po vysazeni 1 ms a pak tehule :)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.01.17 20:29

@Terysek89 Tak to bylo chvíli. Tak hlavně aby i další bylo hned. Aby se nečekalo moc dlouho :)
Tak přeji strašně moc štěstí. A hlavně ať princezna doma dělá jen samou radost :andel:

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 15.01.17 20:30

@Gábinkaa9 děkujeme :-), nějak mě to teď chytlo, všude kolem rodí :-) a hlavně to straně moc utíká, ještě si pamatuji, jak jsme si ho přivezli domů a za chvíli mu bude rok :-). Moc bych si přála holčičku, ale když bude opět kluk, tak vůbec nevadí, hlavně když bude zdravý :-). A snažíte se o první mimčo? Joo, já si pamatuji, jak jsem si myslela, že 3 měsíce budou stačit a bude to :-D a nakonec to trvalo 3 roky. Měla jsem ale stresovou práci a v hlavě jsem neměla nic jiného než jen mimčo. Dělala jsem ovulační testy, měřila bazální teplotu a pořád nic. Dokonce jsme byli i na vyšetření v Gennetu, kde nám řekli, že mimi přirozeně mít nikdy nebudu (mám leidenskou mutaci=vysoká srážlivost krve a neměla jsem vůbec menstruaci ani ovulaci). Nakonec jsem podstoupila laparoskopii (květen 2015), dala výpověď v práci a od července nastoupila do práce nové. Mimčo jsem úplně vypustila, chtěla jsem se v práci zaběhnout (konečně práce, která mě bavila a kterou jsem nemusela dělat po odpolednech a víkendech), začala jsem cvičit, plánovali jsme dovču, svatbu a pejska. A tři týdny po nástupu do nové práce se to podařilo. Takže opravdu mám vyzkoušené, že to chce vypustit a nemyslet na to, i když se to lehce říká a těžko koná. Teď ještě kojím, takže uvidíme, jak to pak půjde :-). Přeji vám, ať se brzy zadaří :kytka:

Lůca V.
Kecalka 108 příspěvků 15.01.17 20:32

@Terysek89 Jee tak to je krásné :kytka: To byla rychlost. Tak snad se brzy povede i to druhé :-)

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.01.17 20:43

@Lůca V. My se snažíme o první. Tak pevně doufám že se fakt brzy povede :) ale jak říkám zatím se snažíme od prosince 2016 takže to je opravdu chvíli, ale nějak mi to přijde jako věčnost :think:
MS čekám koncem měsíce tak uvidíme no.
Já zatím ovulační testy nepoužívám. :lol: ale každou chvíli bych dělala test ale myslím že by to bylo moc brzy a nic mi to neukázalo… takže počkám na MS ale bude to těžký vydržet a čekat

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 15.01.17 20:43

Jeee, tady už se hezky debatuje :-) No jako já bych taky nejradši hned, jak říkám, kolem mě samé mimi, i mladší část rodiny už rodila loni :-D Mě je 25, ale do 2015 jsem studovala VŠ, pak rok práce naprd a teď konečně dělám v oboru. Zatím smlouva na rok do srpna, takže proto budem čekat až na konec roku a možná taky až na začátek toho dalšího, tak věřím, že to rychle uteče… Ale teda taky se bojím, že to nepůjde hned, beru dlouho HA. Už jsem uvažovala i o vysazení dopředu, ale prý to moc nemá smysl tak nevím…

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 15.01.17 21:03

@Sova Klára No tak co já takhle čtu tak většina holek vysadila HA půl roku dopředu :) ale nevím no to ti já bohužel neporadím…protože já HA nebrala :)
Ale tak hlavně to chce čas. Tak v práci to uteče a přijde ten vhodný čas na miminko :P

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 15.01.17 22:38

@Gábinkaa9 No já to vidím tak, že prostě pak vysadím a uvidíme, za jak dlouho se zadaří :-)

Terysek89
Nováček 4 příspěvky 16.01.17 07:12

@Sova Klára ja sem taky puvudne vysazovala antikoncepci dopredu a zadarilo se hned. Kamaradka ( jsme stejne stare 28) ji vysadila pul roku dopredu a uz to bude rok a stale nic :( talze za me bych to nechala az do doby nez fakt budete chtit. Rika se ze je pak telo zblbly a otehotneni jde lip, ale nevim :D @Gábinkaa9 dekuji Laurinka je zlaticko i kdyz by mohla vic spat :lol:
@Lůca V. Snad to taky pujde dobre, chci s rodicakem navazat, tak to nechavame az nez budou maly dva roky :)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama