Otěhotnění v lednu 2017

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Denji
Povídálka 20 příspěvků 14.01.17 13:35
Otehotneni v lednu 2017

Ahoj holky. Zakladam diskusi pro snažilky s tím, že tento měsíc se prostě už musì zadařit ;) Jak dlouho se snažíte o miminko? Já vysadila HA v srpnu…a stále nic :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.01.17 13:41

Od Prosince 2016.. takže jenom chvíli. A teď čekáme na dvě //

Denji
Povídálka 20 příspěvků 14.01.17 13:44

@Gábinkaa9 myslis ze se zadarilo? Nejake priznaky? Ja tento mesic asi pokusim ovu testy. Chtela jsem to nechat na prirode…ale kdyz to nejde, pokusim se trochu pomoct.

fidorka56
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 14.01.17 13:46

Ahoj holky, my to tenhle měsíc zkusili poprvé :)… Dnes jsem asi 3DPO, MS nečekám příští neděli :D co Vy? :)

DenisaRak
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 14.01.17 13:48

Ahojte my se nesnažila děti už máme ale stala se nám nehoda a teď čekáme zda ms cca 20-22 dojde jelikož mě od druhého dne co byl sex bolí břicho lehce na ms a o prsach už 8 dní ani nemluvím :/

Denji
Povídálka 20 příspěvků 14.01.17 13:53

Příznaky hledám každý měsíc…a vždy si už myslím, že se zadařilo. A mrcha vzdy dorazi :? Musim se prestat tak pozorovat.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.01.17 13:56

@Denji Já nevím jestli se zadařilo :roll: doufám že jo. A příznaky…no tak dá se říct že jo. Jsem dost unavená bolí mě břicho atd :( MS čekám koncem měsíce. Tak uvidíme

Denji
Povídálka 20 příspěvků 14.01.17 14:05

Snad budeš mít to štěstí a nebudeš mit takovou čekaci dobu jako ja…I kdyz jak jsem tak procitala, zadna dlouha doba to neni…ale pro me jo :(

Denji
Povídálka 20 příspěvků 14.01.17 14:05

Snad budeš mít to štěstí a nebudeš mit takovou čekaci dobu jako ja…I kdyz jak jsem tak procitala, zadna dlouha doba to neni…ale pro me jo :(

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.01.17 14:10

Tak jako dlouhá doba to není. Ale pokud to tom miminku toužíš strašně moc tak to pro tebe dlouhá doba je :( vidíš my se snažíme jenom chvilku a mám chuť si dělat každý den test :lol:
Přeji ti ať se brzo zadaři :hug:

Denji
Povídálka 20 příspěvků 14.01.17 14:16

@Gábinkaa9 ja vim ze to dlouga doba neni…ale me to prijde jsko vecnost…vubec ty mesice neutikaj :zed: dekuju a Tobe take hodne zdaru.Me to urcite potka tento mesic :lol:

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.01.17 14:22

Uvidíme co nás potká a nepotká :lol: ale nechci čekat věčnost :roll:

Denji
Povídálka 20 příspěvků 14.01.17 14:32

@Gábinkaa9 vzdyt rikam…ted se zadari.Tak dej vedet jak to probiha.Budu drzet palecky

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 14.01.17 14:35

@Denji Doufám že se zadaři :) určitě dám vědět :palec: a děkuji :* taky budu držet palečky a dej vědět.

Rorrys
Kecalka 140 příspěvků 10.02.17 00:02
Ahoj

Tak se hlasim holky my to zkusily 20.1 no uvidime berem to tak nejak plan-neplan uzivame si a neresime ovu atd az prijde tak prijde ;-) ja ted teda cekam do 16.2 na kontrolu u doktora vezmu to tam vse pri jednom, za jak dlouho neco UTZ pozna?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

„Když chce, tak chce!“ Borkovec ukázal fotku jako důkaz o vztahu s Knechtovou

Petr Borkovec (18), známý coby problémový zajíček ze soutěže SuperStar,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >