Reklama

Opožděná menstruace a růžový hlen

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajinkaR
Povídálka 25 příspěvků 12.01.17 12:22
opožděná menstruace a růžový hlen

Ahoj holky, jsem tu nová, přítelem se snažíme o miminko, ale zatím to nehrotíme, i tak plno věcí řeším poprvé, nevím si rady a doktor ordinuje až za 4 dny, proto se na Vás obracím s dotazem.
Poslední MS proběhla 10. 12. 2016 a cyklus mívám 29 dní.
Tudíž 7. 1. 2017 jsem čekala, že to dostanu. Nicméně jsem to nedostala. Břicho mam strašně nafouklé, jakoby těžké a tvrdé. Furt něco jím, ale to u mě není zas tak neobvyklé. Dnes ráno sem měřila BT a byla 36.8 stupňů. Předtím jsem neměřila, tak nemam s čím porovnat. Dnes, 12. 01. 2017 při ranní kontrole (prstem) jsem zjistila, že mi z čípku uniklá malinkaté množství světle růžového hladkého hlenu. Už jsem si tedy myslela, že přichází menstruace, ale od rána se nic nezměnilo a většinou se mi menses rozjede rychle. Ale i teď, když jdu na malou, papír je čistý, krev žádná. Dělala jsem si ráno test, který sice není nejcitlivější (měla jsem 25 mlU), ale byl prostě negativní. Nevíte prosím některá, jestli se zbytečně strachuju, popřípadě co by se ve mě mohlo dít? :think: :) děkuji moc za odpovědi

Reklama

Reakce:

Dermabion
Ukecaná baba ;) 1368 příspěvků 1 inzerát 12.01.17 12:57

Ještě počkej buď se to přes víkend rozjede nebo si v pondělí uděláš další test…

lili355
Kecalka 144 příspěvků 12.01.17 13:35

Mne se tohle stavalo, kdyz jsem mela stres… anebo jen tak samo od sebe. Menstruace se pak normalne rozjela. Ale pockala bych, za par dni udelala dalsi test a pripadne sla k Dr, muze jit o nejakou hormonalni poruchu.

PajinkaR
Povídálka 25 příspěvků 12.01.17 17:02

Dekuju za odpovedi, je pravda, ze sem tam nejaky stres byl, ale jeste se mi nestalo, ze by mel az takovy vliv. Ted uz ze me nejde vubec nic… Bylo to jen rano. Naopak ted se mi zda, ze ze me tece voda, neni to moc prijemny pocit. V pondeli zajdu za doktorem, at jsem moudrejsi a klidnejsi. ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama