Které vitamíny objednat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ka-Ha
Kecalka 376 příspěvků 10.01.17 21:54
které vitamíny objednat?

Ahojky mám takový dotaz s přítelem se snažíme o miminko a zatím se nedaří uvažuju které vitamíny si mám objednat. Zda femibion1 nebo Fertipronu. Poradíte? Nechci zde řešit že vitamíny jsou před otěhotněním zbytečné či tak jsem rozhodnutá je brát jen nevím které.
Ps. Fertilyty bland (snad to píši správně) mě nesedl tak potřebuji vyměnit díky moc

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 10.01.17 21:56

Stačí kyselina listová

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.17 22:00

Já sem toho vyzkoušela moc a cenově i kvalitou teď jedu těhotná ve 25.týdnu na Chytrém miminku ;)

Jogrr
Závislačka 4325 příspěvků 10.01.17 22:04

Cca mesic pred pocetim jsem zacala brat obycejnou kyselinu listovou, po prvnim trimestru jsem vzala baleni Chytreho miminka a pak uz nic, jen pokracuju v listovce a nove v zelezu, jsem 38+3.

Aotearoa
Závislačka 4601 příspěvků 10.01.17 22:20

@Ka-Ha Mela jsem Fertipronu a zadarilo se

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2327 příspěvků 10.01.17 22:31

Frčím od pozitivního testu na Femibionu, předtím listovka, pokračovat budu ElastiQ, co jsem vyhrála.

murra
Kecalka 389 příspěvků 17 inzerátů 10.01.17 22:37

Stačí kyselina listová a zdravá strava. Můžeš zkusit i kontryhelový čaj. Já jsem otěhotněla dřív, než jsem vypila první krabičku. Ale nezaručuju, že to bylo tím cajem :)

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 10.01.17 22:48

Já brala Femibion, ale nesedělo mi jak byl zabalený, tím, že byl balený v platech, pořád mi to připomínalo, kolik času uběhlo a stále nic. Pak jsem přešla na obyč kyselinu listovou, která byla balená v lahvičce. Po otěhotnění jsem zkusila mamavit, který mi koupil aktivně můj táta, no bylo to jediné po čem jsem zvracela.
Píšu to jen proto, že mě samotnou překvapilo jak na mě to balení femibionu zapůsobilo.

Maky.p
Generální žvanilka 24795 příspěvků 11.01.17 09:09

Před otěhotněním jsem si občas zobla listovku, od začátku těhotenství beru Baby vit, je to přírodní produkt a není mi po tom tak špatně.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >