Změna menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liliy
Povídálka 34 příspěvků 10.01.17 10:53
Změna menstruace

Zdravím, asi 4 roky neberu antikoncepci a po celou dobu jsem měla ukázkovou menstruaci po 30 dnech, první 2 dny silnější, poté postupně slábla - celkem cca 6 dní. Teď v listopadu jsem měla zpoždění asi týden a přišlo asi 5 denní špinění, poté následoval 1 den opravdu velmi silně a bolestivé menstruace a nasledovalo opět asi 4 denní špinění. Nebrala jsem to nějak vážně, říkala jsem si, že se to srovná, ale další menstruace v prosinci i teď v lednu byly také takové, i když už bez zpoždění. Je to prostě 10 denní lehké špinění, kdy někdy uprostřed přijde velmi silné a bolestivé jednodenní krvácení. Je to dost obtěžující a za 3 týdny jsem objednaná k dr. Jen mě tak napadlo, jestli jste se s tímto třeba některá nesetkala. Zvláštní je, že zhruba od toho listopadu jsme přestali praktikovat přerušovaný styk a tak trochu necháváme volný průběh snaze o miminko, akorát mi nepřijde, že by to mělo mít na toto nějaký vliv. Díky za názory.

Reakce:
Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2346 příspěvků 10.01.17 10:56

No kdyby to byla jednorázová akce, tak řeknu, že to mohlo být biochemické, ale takhle… Nějaký zánět? Těžko říct no… Ale normální to úplně není, uvidíš co na to doktor.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Definitivní konec kariéry? Lékaři sdělili Gottovi nepříjemnou zprávu

Všichni se strachují o zpěváka Karla Gotta (79)! Jeho zdraví opět slábne a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >