Změna menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Liliy
Povídálka 26 příspěvků 10.01.17 10:53
Změna menstruace

Zdravím, asi 4 roky neberu antikoncepci a po celou dobu jsem měla ukázkovou menstruaci po 30 dnech, první 2 dny silnější, poté postupně slábla - celkem cca 6 dní. Teď v listopadu jsem měla zpoždění asi týden a přišlo asi 5 denní špinění, poté následoval 1 den opravdu velmi silně a bolestivé menstruace a nasledovalo opět asi 4 denní špinění. Nebrala jsem to nějak vážně, říkala jsem si, že se to srovná, ale další menstruace v prosinci i teď v lednu byly také takové, i když už bez zpoždění. Je to prostě 10 denní lehké špinění, kdy někdy uprostřed přijde velmi silné a bolestivé jednodenní krvácení. Je to dost obtěžující a za 3 týdny jsem objednaná k dr. Jen mě tak napadlo, jestli jste se s tímto třeba některá nesetkala. Zvláštní je, že zhruba od toho listopadu jsme přestali praktikovat přerušovaný styk a tak trochu necháváme volný průběh snaze o miminko, akorát mi nepřijde, že by to mělo mít na toto nějaký vliv. Díky za názory.

Reakce:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2326 příspěvků 10.01.17 10:56

No kdyby to byla jednorázová akce, tak řeknu, že to mohlo být biochemické, ale takhle… Nějaký zánět? Těžko říct no… Ale normální to úplně není, uvidíš co na to doktor.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Bude Bendig v porotě ankety Czech Singer? Jeho manažer mluví o podvodu!

Zpráva o tom, že Jan Bendig usedne v odborné porotě nově vzniklé ankety Czech... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >