Jsem tu nová snažilka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lindacke
Povídálka 21 příspěvků 09.01.17 18:54
Jsem tu nová snazilka

Ahojte všechny ženy co se tu snažíte o miminko. Já jsem vysadila antikoncepci v říjnu a stále samozřejmě nic. Mám už tři děti s bývalým manželem a můj nynější přítel žádný děti nemá, tak by jsme si moc přáli jedno společný. Nebydlím v ČR a tak by bylo fajn si pokecat v mým jazyce o našem snažení. Ráda bych věděla, jak dlouho se snažíte a jak dlouho jste brali antikoncepci. Jestli taky plasíte každej měsíc a jste nedočkavy jak já?? : D je těžký na to nemyslet. Snažím se co můžu :lol: budu ráda, když si budeme moct vyměnit zkušenosti, radosti a starosti. Všem přeji brzké dvě carecky :srdce: :srdce:

Reakce:

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 09.01.17 19:15

Ahoj, lepsi budes mit kdyz si najdes skupinku snazilky a pridas se tam, je jich tu spousta :-) :kytka:

Lindacke
Povídálka 21 příspěvků 09.01.17 19:20

@sandra001 děkuji. Moc se tu neorientuju ještě :oops:

Luciiiš83
Kelišová 5516 příspěvků 09.01.17 21:50

@Lindacke https://www.emimino.cz/…ankovani/45/?…

Ahooj máme soukromou skupinku jestli máš zájem tak se přidej. Pak už čekej jen na schválení. ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >