Je PMS znakem proběhlé ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Danni_ella
Kecalka 126 příspěvků 10.01.17 13:52
Je pms znakem proběhlé ovulace?

Ahoj holky, nemate prosim nekdo zkusenost s nasledujicim: Jestlize u me nastoupi pms v cele sve parade (zvetsena a bolava prsa, nadymani, spatna nalada…), znamena to, ze cyklus byl na 100% ovulacni nebo je mozne, ze se uplne stejne priznaky dostavi pred menstruaci i u cyklu anovulacniho? Predem dekuji za odpovedi! :kytka:

Reakce:

Kacka2
Závislačka 4266 příspěvků 10.01.17 14:10

PMS v podstatě nemám až na tu špatnou náladu, ale dřív jsem moc nepozorovala ani to a mám dvě děti, takže ovulace evidentně probíhala (probíhá). Podle sebe bych soudila, že to souvislost nemá.

Janli
Kelišová 6051 příspěvků 9 inzerátů 10.01.17 14:12

Nemá to souvislost. Já mám PMS celý rok, zato ovulaci pouze 1×.

Danni_ella
Kecalka 126 příspěvků 10.01.17 14:17

Vim, ze ohledne PMS se vznasi opar nejasnosti… Nicmene, mela jsem za to, ze napriklad zvetsena prsa souviseji s progesteronem, ktery se tvori diky zlutemu telisku. Je to ale spise moje dedukce, takze je to dost mozna uplne mimo… :oops:

Ou
Kelišová 5185 příspěvků 10.01.17 14:23

Ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vémola porazil Rimbona. Jeho silikonová Lela se mezitím mění v živou Barbie

Vyhrál nad velice těžkým soupeřem, přesto byl ale nespokojený. Karlos Vémola... číst dále >

Bávo za 700 tisíc na usmířenou! Růžička si svou Marušku snadno koupil zpět

Chvíli to vypadalo, že je s láskou mezi hokejovým trenérem Vladimírem... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

Dcera má Patauův syndrom. I když měla zemřít brzy po porodu, je tu s námi

Když jsem počtvrté otěhotněla, bylo mi 39 let. Dítě už jsme neplánovali.... číst dále >