Je PMS znakem proběhlé ovulace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Danni_ella
Kecalka 130 příspěvků 10.01.17 13:52
Je pms znakem proběhlé ovulace?

Ahoj holky, nemate prosim nekdo zkusenost s nasledujicim: Jestlize u me nastoupi pms v cele sve parade (zvetsena a bolava prsa, nadymani, spatna nalada…), znamena to, ze cyklus byl na 100% ovulacni nebo je mozne, ze se uplne stejne priznaky dostavi pred menstruaci i u cyklu anovulacniho? Predem dekuji za odpovedi! :kytka:

Reakce:
Kacka2
Závislačka 4287 příspěvků 10.01.17 14:10

PMS v podstatě nemám až na tu špatnou náladu, ale dřív jsem moc nepozorovala ani to a mám dvě děti, takže ovulace evidentně probíhala (probíhá). Podle sebe bych soudila, že to souvislost nemá.

Janli
Echt Kelišová 7738 příspěvků 10.01.17 14:12

Nemá to souvislost. Já mám PMS celý rok, zato ovulaci pouze 1×.

Danni_ella
Kecalka 130 příspěvků 10.01.17 14:17

Vim, ze ohledne PMS se vznasi opar nejasnosti… Nicmene, mela jsem za to, ze napriklad zvetsena prsa souviseji s progesteronem, ktery se tvori diky zlutemu telisku. Je to ale spise moje dedukce, takze je to dost mozna uplne mimo… :oops:

Ou
Kelišová 6614 příspěvků 10.01.17 14:23

Ne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >