Reklama

Clostilbegyt druhý cyklus bez reakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pupkaaa
Nováček 5 příspěvků 11.01.17 06:50
Clostilbegyt druhy cyklus bez reakce

Holky zdravím a ani nevím kde začít… Roku 2015 mi byli zjištěny PCO. Bylinkami jsem je rozehnala a mám pravidelný cyklus po 33 dnech. S přítelem se snažíme už skoro dva roky o mimco a pořád se nám nedaří..Tak mi doktorka předepsala clostik a první cyklus mě vyskočil jeden folikul, ale stejně se nepovedlo. Včera jsem byla na druhém kontrolním utz a i po zvýšené dávce jsem nereagovala vůbec. Je mi 26 tak prý jsem mladá. ale mě už to nebaví, to řešit a pořád se jen klamat… Jak jste to psychicky zvládli? Povedlo se vám i po vysazení clostiku přírodní cestou? Snažím se na sobě zapracovat a tolik na to nemyslet, ale nejspíš už mám z toho narušenou psychiku..
Díky za jakýkoliv pozitivní komentar. mejte krásný den :srdce:

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.01.17 07:03

:mavam: Dobré ráno, sami jsme se snažili o miminko 4roky, je mi 25 a komentáře typu jsi mladá máš čas mi otvírali kudlu v kapse. Pokud navštěvuješ pouze obyč. gynekologa zvážila bych návštěvi centra asistované reprodukce, tam mají více zkušeností a pokud problém je, řešila bych ho co nejdříve - rozhodně návštěva CARu neznamená hned IVF.
Já jsem otěhotněla po jednom přirozeném početí s revizí a jednom IVF neúspěšném - říkali, že je malá pravděpodobnost, že bych otěhotněla přirozeně a ono se povedlo. Jsem ve 25.tydnu.
Držím palce a nenech se odbýt tím, že jsi mladá, čas letí hrozně rychle… :kytka:

Sashie
Ukecaná baba ;) 1950 příspěvků 11.01.17 07:07

Ahoj, jestli se snažíte 2 roky a nedaří se, tak mazej do CARu, protože jsi sice mladá, ale takhle bys mohla čekat až do stáří. Zvlášť, pokud se Ti nedělají folikuly. Ono nemusíš mít jen PCO (i když „rozehnané“), ale může tam být i špatná průchodnost vejcovodů atd.. S mužem se snažíme už rok a půl a z toho chodíme 4 měsíce do CARu. Mám za sebou 3 IUI a chystáme se na IVF. Navíc - problém nemusí být jen v Tobě, ale např. i přítel může mít špatné spermoníky, nebo jich může mít málo. Příčin, proč se nedaří je tolik, že jsem se až začala divit, že někdo může počít přirozeně;-)
Bez podrobnějšího vyšetření tady můžeme jen věštit. Určitě se totiž někomu povedlo i po vysazení Clostilbegytu, ale mohl mít úplně jiné problémy než Ty! Tak šup, ať víte na čem jste :hug:

jijisan
Kelišová 5772 příspěvků 11.01.17 07:40

@pupkaaa je zvlastni, ze nereagujes na clostyl… Jake bylo davkovani? Ja pisi holky, nez toto resit s gynekologem, radsi do caru… Kdyz tam budes, nech si krome zakladnich vysetreni, jako je hormonalni profil a pruchodnost vejcovodu jeste udelat odber na AMH, antimullerian hormon vypovidajici o ovarialni zasobe… + samozrejme spermiogram partnera

Pupiku, nemyslet na to nejde :mrgreen: ale dokud nebudou vysledky, tak nervy odloz…

Drzim pesti a dej vedet jak pokracujes! :mavam:

Bobby
Extra třída :D 14018 příspěvků 11.01.17 07:51

@pupkaaa mě pomohl jen drilling a to jsem na clostil aspoň jedním folikulem reagovala…otě­hotněla jsem po něm hned…teď se na něj chystám znovu

terinka4444
Hvězda diskuse 66492 příspěvků 11.01.17 08:05

Jestli nereaguješ na clostilbegyt, tak IVF.
Promiň, že s eptám, nejsi náhodou silnější postavy? Pokud ano, sundat rychle deset dvacet kilo velmi pomůže.

terinka4444
Hvězda diskuse 66492 příspěvků 11.01.17 08:06

@jijisan to je poměrně častý jev, ta nereakce na clostík, nic výjimečného, já nereagovala a mám okolo sebe dost holek, co taky ne.

eviku-miluna
Kelišová 6811 příspěvků 46 inzerátů 11.01.17 08:43

Ja uzivala clostil 6 cyklu. Prvni cyklus bez reakce, potom ovulace nabehla, ale stejne jsem neotehotnela. Podarilo se az cca 3.cyklus po vysazeni Clostilu. Preji at se brzo zadari.

pupkaaa
Nováček 5 příspěvků 11.01.17 10:03

@terinka4444 ano silnější postavy a právě jsem si řekla, že je to znamení že se mám plno věnovat jen sobě, protože jsem se dlouho zanedbávala. A teď to musím napravit. Nikdy jsem si nemyslela že to budu někdy muset řešit, hormony, neúspěchy a tak.. ale musíme myslet pozitivně a miminko si k nám cestu najde. Jak rikam-karma je zdarma a ona nám to jednou vrátí, ikdyz se teď zda, že vrací ale v jiném smyslu… :)

pupkaaa
Nováček 5 příspěvků 11.01.17 10:07

Jinak holky asistovanou nechci, chci dát dolů hodně kg a už to, že jsem přijala „léčbu“ hormonama, který jsem nikdy brát nechtěla, raději všechno řeším přírodní cestou. Jinak přítel má spg v pořádku a teď o gynde ano žádném vyšetření nechceme ani slyšet. Navíc mě ten clostik udělal takovej bordel v hlavě, měla jsem deprese a asi přetrvávají. Navíc jsem začala špinit 12den cyklu a rozvíjí se to do menzes, je mi zle a nemůžu fungovat natož chodit do práce.. :(

terinka4444
Hvězda diskuse 66492 příspěvků 11.01.17 11:35
@pupkaaa píše:
@terinka4444 ano silnější postavy a právě jsem si řekla, že je to znamení že se mám plno věnovat jen sobě, protože jsem se dlouho zanedbávala. A teď to musím napravit. Nikdy jsem si nemyslela že to budu někdy muset řešit, hormony, neúspěchy a tak.. ale musíme myslet pozitivně a miminko si k nám cestu najde. Jak rikam-karma je zdarma a ona nám to jednou vrátí, ikdyz se teď zda, že vrací ale v jiném smyslu… :)

tak ti dám radu, zhubni, vydlábni se na hormony, vydlábni se na car, vydlábni se na IVF a hormonální profily a zhubni, zhubni pořádně 10, 15-když se ti podaří tak 20kilo. Souložte pro radost pravidelně co tři dny, a uvidíš, jak nám tady do roka napíšeš, že jsi těhotná. Jeden moudrý profesor řekl, že tloušťka a léčba neplodnosti, že je to jako jít hlavou proti zdi, když by ta, ta zeď vůbec nemusela být. Věř mi, sundej pořádně kila a ono to půjde.

pupkaaa
Nováček 5 příspěvků 11.01.17 11:54

@terinka4444 právě už jsem začala na sobě makat od prosince. Navíc ke všemu mam štítnou žlázu ale to pro mě není výmluva. Mám cíl 25kg a když to bude víc, rozhodně budu radši. Vím že v tom tloušťka hraje velkou roli a potřebovala jsem tyhle životní zkoušky abych si vše uvědomila protože sebelítost rozhodně nepomůže. Jinak moc děkuji za další nakopnutí ono to opravdu pomůže. Plus duševní pohoda. :srdce:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama