Zánět očního nervu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
19.10.14 20:55

zánět očního nervu

Ráda bych si vyměnila poznatky s někým, kdo má s opakovanými záněty zkušenosti. Najde se tu někdo?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24690
19.10.14 20:57

Naštěstí zatím jen jednou - před 3 lety. Od té doby žádné další potíže…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.14 20:58

Dík a našli Ti příčinu?

• Citovat
  • Nahlásit
24690
19.10.14 21:04

No příčina - podle nálezu na magnetické rezonanci a po lumbální punkci - roztroušená skleróza.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.10.14 21:17

Aha, tak k tomu je to časté. Mě právě nenašli důvod. A jak to snášíš? Máš nějáké příznaky?

• Citovat
  • Nahlásit
19.10.14 22:00
@Anonymní píše:
Ráda bych si vyměnila poznatky s někým, kdo má s opakovanými záněty zkušenosti. Najde se tu někdo?

Jaké máš zaměstnání?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24690
20.10.14 06:35
@Anonymní píše:
Aha, tak k tomu je to časté. Mě právě nenašli důvod. A jak to snášíš? Máš nějáké příznaky?

Ne, jinak nic. To moc neporadím :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.14 08:05

Já to měla 2×. Ale taky mám RS. Já měla každé oko jinak zaostřené. Takže když jsem chtěla něco číst, tak jsem musela jedno zavřít, jinat jsem nedokázala text přečíst. Naštěstí to nebolelo. Trvalo to vždy asi měsíc. Jednou to bylo zrvna při zkouškovém na VŠ, já se potřebovala učit a ono to nešlo. No stejně nějak jsem to tehdy zvládla :) Doporučuji koupit si Milgama nebo tak nějak se to jmenuje. Je to kombinace vit. B, pro mozek a mělo by to pomoci regeneraci neuronů.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.14 11:14
@Anonymní píše:
Já to měla 2×. Ale taky mám RS. Já měla každé oko jinak zaostřené. Takže když jsem chtěla něco číst, tak jsem musela jedno zavřít, jinat jsem nedokázala text přečíst. Naštěstí to nebolelo. Trvalo to vždy asi měsíc. Jednou to bylo zrvna při zkouškovém na VŠ, já se potřebovala učit a ono to nešlo. No stejně nějak jsem to tehdy zvládla :) Doporučuji koupit si Milgama nebo tak nějak se to jmenuje. Je to kombinace vit. B, pro mozek a mělo by to pomoci regeneraci neuronů.

Díky za postřeh. Milgamu zkusím, měla jsem jí před 4 lety u prvního zánětu. Nevím už kam se mám objednat, všude si mě přehazují jako horký brambor.Ze začátku jsem měla levé oko, teď zase pravé. Co to vyvolává nevím a neví to ani doktoři. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.14 11:15

@Pipet Díky,tak to máš fajn. A máš nasazenou nějakou léčbu?

• Citovat
  • Nahlásit
24690
20.10.14 11:30

Léčba nic, pro pojišťovnu nemocná nejsem. Možná kdyby byla nějaká studie zase, mohla bych se zapojit… Jezdím co 3 měs. na kontrolu do centra a jinak žádná opatření.
Jako dávám bacha na stres, zobu hořčík s vit B a tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.14 18:56

@Pipet A to nemáš ani Prednison, nebo tedy Medrol? I tohle se považuje za léčbu RS. Já jsem nemocná už mnoho let a lepší léčbu (Copaxone) jsem dostala až po 13 letech RS. :zed: A vyhýbat se stresu se mi tedy nedaří. S nevěrným manželem, podvodníkem, který mě okradl a tahá po soudech, s nemocnou maminkou…

• Citovat
  • Nahlásit
24690
20.10.14 20:10

Ne, nic. Před půlrokem jsem byla na kontrolní magnetické rez. a nález je stejný, jako po tom zánětu - mezitím jsem porodila druhé dítko.
Tak to zatím vypadá, že mám kliku.

To mě mrzí, že jsou takové problémy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alinka78
17.6.16 19:51

Hezký večer, mohu se zeptat, jak to u Tebe bylo s viděním po zánětu očního nervu? U manžela nastal poprvé tento problém, ale nikde jsme nevyčetli, jak za jak dlouho se zrak zlepší a zda vůbec…:-( Děkuji za Tvoji zkušenost. Je to pro nás hodně náročné… A.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
alinka78
18.6.16 09:23
@Anonymní píše:
Ráda bych si vyměnila poznatky s někým, kdo má s opakovanými záněty zkušenosti. Najde se tu někdo?

Dobré ráno, mohu se zeptat, jak to u Tebe bylo s viděním po zánětu očního nervu? U manžela nastal poprvé tento problém, ale nikde jsme nevyčetli, jak za jak dlouho se zrak zlepší a zda vůbec…:-( Děkuji za Tvoji zkušenost. Je to pro nás hodně náročné… A.

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat