Zánět pindíka

86
7.8.15 16:23

Zánět pindíka

Ahoj,

jde udělat něco preventivně proti zánětu na pindíkovi? Skoro každý týden co jsou ty tepla řešíme počinájící zánět. Většinou framykoin hned zabere, ale nepřijde mi to moc dobré skoro každý den mazat. Jde něco dělat preventivně? Napadá mně jestli to nemá s bazénové vody, ale ostatní děti co lezou do stejného bazénu problém žádný nemají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1013
7.8.15 16:58

@Prosek Uvař heřmánek, až schládne tak vymáchej ho v něm, vysušuje, antibiotika dávej jenom po poradě z doktorem, je to citlivé místo, syn měl tam taky zánět, doktorka mi něco dala ale už nevím co přesně a pomohlo to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
7.8.15 17:02

Heřmánek se bojím, syn je alergik. My to vždycky podchytíme hned na začátku, takže se to moc nerozjede. Večer si začně stěžovat, že ho to bolí. Dvakrát-třikrát máznem a na 3 dny je pokoj a tak stále dokola :-(. Když nemáznem a jen umyjem tak ráno je to ještě horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
7.8.15 17:18

@Prosek nevím kolik má syn let, ale malej měl 2 roky když ho to chytlo, tak jsem mu stáhla kůžičku a měl tam bílý maz, docela dost, až jsem se lekla, záleží na tom na co máš syna alergického, ale návštěvou lékaře nic nepokazíš, jsou na to speciální mastičky, my jako ženský by jsme si taky asi nemazali spodek framikoinem :lol: může to být plísněného původu, nebo silný zánět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
86
7.8.15 17:23

Je alergický na pyli. Poprvé jsme u Dr. byly od ní mám ten framykoin. Je pravda, že to navracení jsme „nereklamovali“. Malýmu táhne na šest. S obtížema, ale přetáhne úplně, nic tam po umytí nezůstává.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1013
7.8.15 17:37

@Prosek myslím si že pokud je alergický na pyl, tak heřmánek by mu neměl ublížit, syn je astmatik, ale tohle mu neublížilo. Ale návštěvu lékaře neodkládej, myslím že je tvému synovy velice nepříjemně, navíc tím vlastně čůrá, takže mu to moč podráždí, nechci radit ale mám 4 kluky a 2 holky, takže zdravotní problémy řeším pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
7.8.15 19:10

@Prosek a co ho vic zkouset vetrat toho pinika? :think:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie