Reklama

Zánět v očích - bolí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 11.02.10 12:25
Zánět v očích - bolí?

Syn má již druhé kapky na zánět v oku je mu 7týdnů, mačkame kanálky atd… může toto mít vliv na spánek???je mrzutý, jakoby nevyspalý ale zabrat nemůže, bolí ten zánět ???díky Z

Reklama

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 11.02.10 12:29

Chudák malej :cry: Já měla jednou zánět slzných kanálků. Pálilo to jak swiňa. Pak jsem často trpěla na zánět spojivek, to taky bylo nepříjemné, pěkně to řezalo.

ZdenkaB
Stálice 88 příspěvků 11.02.10 15:37

Aha takže příjemné to není vid, tak díky :cry:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >