Reklama

Záněty- budu moct mít děti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 13:20
záněty- budu moct mít děti?

Budu moct mít vůbec někdy dětí? Ttrpím na záněty močáku plus gynekologické obtíže, antibiotiky se to zaléčí, ale vše se pak vrátí. Je to začarovaný kruh. Dá se říci, že jsem pořád na antibiotikách s krátkými přestávkami. Doktoři si se mnou už neví rady, řekli, že jsem k tomu náchylná a nedá se nic dělat. Často mám v moči střevní bakterie. Upozornuji, že hygienu mám až přehnanou, proto jsem z toho už nešťastná a nevím, co dělat. Bojím se mít i děti kvůli tomu, protože bych vlastně skoro celé těhotenství byla na antibiotikách. Máte někdo podobný problém? Co antibiotika v těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 13:34

Mám to same do toho mám bolesti kostrče chranite se při sexu? ono i sperma může tohle zpusobovat

Kattynka000
Závislačka 3016 příspěvků 27.12.16 13:34

Mě se to v těhotenství nějakou záhadou upravilo, měla jsem jen macmirror mast na zánět cca v 7 měsíci, jinak jsem trpěla celé dospívání, nebyl měsíc, abych neměla zánět. Věčně jsem trpěla na močák, ledviny a do toho gyn. záněty, silné výtoky apod, de facto jsem se 8 let v kuse nehla bez intimky a věčně byla na antb. a různých vyšetření. Teď se to po druhém porodu spravilo, od prvního porodu jsem zánět moč. cest a močáku něměla, ledviny taky v pořádku a na zbytek už stačí intimní mýdlo, intimky jsou schované ve skříňce, ale zatím ťukám, vše už 2 měsíce v pořádku, i MS už se srovnala. Jinak taky jsem se bála.. Během 12 měsíců jsem na svět ale přivedla dvě děti :kytka: Jinak já teda ve velkém během těhotenství baštila sušené brusinky, místo brambůrků a pod jsem si vzala misku sušených brusinek k televizi, pila urologické směsi a bez antibiotik se uplne obešla, najednou se nic neukázalo a byl klid :kytka: Držím palce, aby i u tebe se to srovnalo, mě na to očividně totiž pomohlo těhotenství - nebo snad zázrak? :mrgreen:

novomamča
Ukecaná baba ;) 1564 příspěvků 27.12.16 13:34

Na záněty močáku ani gyn. obtíže netrpím. Ale užívala sem antibiotika ke konci těhotenství, nezabrali mi, tak nakonec raději vyndali dítě předčasně. Také jsem měla strach, ale dítě to naštěstí neovlivnilo. Syn je cela zdravé a šťastné dítě.

Verun83
Echt Kelišová 8606 příspěvků 33 inzerátů 27.12.16 13:42

Doporucuju poradnej detox. Napr od energy, zmeri energeticke drahy, vytestuji vyrobky. A chodi se mesicne na premereni. A znovu vytestuji. Maji bylinne bioinformacni vyrobky.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 13:54
@Anonymní píše:
Mám to same do toho mám bolesti kostrče chranite se při sexu? ono i sperma může tohle zpusobovat

ano používáme kondom.

martina.se
Hvězda diskuse 56894 příspěvků 27.12.16 13:57
@Anonymní píše:
Budu moct mít vůbec někdy dětí? Ttrpím na záněty močáku plus gynekologické obtíže, antibiotiky se to zaléčí, ale vše se pak vrátí. Je to začarovaný kruh. Dá se říci, že jsem pořád na antibiotikách s krátkými přestávkami. Doktoři si se mnou už neví rady, řekli, že jsem k tomu náchylná a nedá se nic dělat. Často mám v moči střevní bakterie. Upozornuji, že hygienu mám až přehnanou, proto jsem z toho už nešťastná a nevím, co dělat. Bojím se mít i děti kvůli tomu, protože bych vlastně skoro celé těhotenství byla na antibiotikách. Máte někdo podobný problém? Co antibiotika v těhotenství?

přehnaná hygiena - zaměř se na to - nejspíš si ty problémy děláš sama. Já měla těhotenství bez atb, dítě má VVV :nevim:

misha alex
Kecalka 289 příspěvků 27.12.16 14:00

Taky to znám, neustálý kolotoč, ale zkusila bych detox, ja drzela podle Mancingove, pak prvnich 14 dnu cyklu kontryhel a najednou jsem po par letech snazeni otehotnela prirozene a zanety byly pryc. Hodne dela psychika!!!

misha alex
Kecalka 289 příspěvků 27.12.16 14:01

A prehnana hygiena taky neni uplne ono a pak to chce vsechno mlsani z dosahu.

blumen
Hvězda diskuse 40352 příspěvků 27.12.16 14:03

Uz jsi nekdy drzela prisnou protikvasinkovou dietu? Pomaha i na zanety mocaku, mam s tim osobni zkusenost. Vysledky ale ocekavej nejdriv po 6 tydnech. Omezit na minimum cukr, zadnou bilou mouku, zadne mleko (max 2-3 jogurty tydne), zadne sladkosti to je jasne, hodne zelene nejlepe syrove zeleniny, na piti rooibos, Hylak forte, pripadne probiotikum. Ted me vic nenapada. Premnozene kvasinky nasebe natahuji bakterie a pomnozene kvasinky budes mit po tech ATB, budes mit znicenou strevni mikrofloru, po ATB se dava dohromady do normalu pres pul roku…

Je to tezke, ale kdyz vydrzis, uvidis dle me vysledky. Jo a vyrad mrkev, je to kvasinkomnozic. Kup kapky citrovital, oregano, vsak si o tom neco precti na netu.

blumen
Hvězda diskuse 40352 příspěvků 27.12.16 14:04
@Anonymní píše:

Jinak kvuli mocaku jsem mela ATB v tehu 3× a po porodu taky, pomohla az za dieta.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.16 14:08

@blumen dietu si žádnou dovolit nemůžu. Už jsem z těch antibiotik tak oslabená, že vážim při 170 cm pouze 45 kilo.

nikinkaaa0013
Kecalka 119 příspěvků 27.12.16 14:09

Mám to samé… Loni od května 14 druhů atb za sebou. Nepočítám léky na gynekologické potíže.. otěhotněla jsem po roce snažení.. a i v těhotenství jsem měla záněty a pokaždé e coli ve sterech, enterokoky atd.no lecit se to musí i v těhotenství. A v pořádku, narodila se mi zdravá dcera. Horší by bylo kdyby se to nelecilo. I atb jsem brala několikrát.

Příspěvek upraven 27.12.16 v 14:10

blumen
Hvězda diskuse 40352 příspěvků 27.12.16 14:09
@Anonymní píše:
@blumen dietu si žádnou dovolit nemůžu. Už jsem z těch antibiotik tak oslabená, že vážim při 170 cm pouze 45 kilo.

Tak to je zacarovany kruh. Pri te diete se zhubne bez cukru dost. Minimalne si kup ale hylak forte a biopron premium a pij ten rooibos, neomezene. Hodne cesneku.

Tšekkin Kulpa
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 27.12.16 14:24
@Anonymní píše:

Dieta není o hubnutí. Je to o tom jist to co te bude léčit. Najdi si Whole30, za sebe to mohu doporučit a neznám nikoho komu by to nepomohlo. Je to opravdu strava která pomáhá proti zanetum v tele. A taky jez Omega3 (jen omega 3 -bez omega 6 a 9- od nefdesante to moc nestojí) to ti pomůže.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama