Zápach z úst u 21měsíčního dítěte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
veselabaculka
16.1.12 13:44

zápach z úst u 21 měsíčního dítěte

ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou někdo nemá to, co máme my.Je to asi tak měsíc, co jsem zjistila, že naší holčičce(21 měsíců)dost zapáchá z úst. Čím to může být? a hlavně, co s tím? Může to být třeba tím, že málo pije? Díky za každou zkušenost a radu

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
996
16.1.12 13:48

malá to měla když jí rostli zuby a to i 2 měsíce a pak když je nemocná(rýma,kašel)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37
16.1.12 13:48

nepomůžu ti, ale malá to má též, i když ne nějak extrémně. zuby má malá zdravé. jsem zvědavá na odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8099
16.1.12 13:52

Málokdy je zápach spojený se zuby…takže většinou páchne dech při virozách, angíně…pokud je to i mimo to, navštívila bych lékaře, může to pak značit cokoli, vč. cukrovky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
nepřihl. Hana
16.1.12 14:06

Syn (skoro 2r) to má taky. Zjistila jsem ale, že u nás to dělá z velké části dudlík. Má silikonový a i když relativně často měněný (sem tam ho prokousne), tak přesto zasmrádne. Přes den ho syn nemívá, ale jakmile mu ho dám před spaním nebo když ho nesu z postýlky, tak je to cítit. Řešením bude asi vzít mu dudel definitivně.

• Citovat
  • Nahlásit
veselabaculka
16.1.12 14:11

Tak my cumel nemáme už docela dlouho, tak tím to u nás není. Teď mi to nedalo a koukala jsem jí do pusinky- což jsem se divila, že mě nechala. A zdá se mi, že jí roste další stolička-asi..a pak ještě kus za ní má tam něco bílého..počkám až přijde manžel a mrkne se taky…S tou cukrovkou jste mě dost zaskočily, tak jen doufám, že to nebude. Příští středu jdeme na očkování, tak to řeknu Mudr.

• Citovat
  • Nahlásit
2803
16.1.12 14:16
veselabaculka píše:
ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli náhodou někdo nemá to, co máme my.Je to asi tak měsíc, co jsem zjistila, že naší holčičce(21 měsíců)dost zapáchá z úst. Čím to může být? a hlavně, co s tím? Může to být třeba tím, že málo pije? Díky za každou zkušenost a radu

A je to jenom po ráno nebo je to stále celý den ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
veselabaculka
16.1.12 14:18

lumáťa: právě že skoro celý den:(((( i když se třeba nají, tak i tak…

• Citovat
  • Nahlásit
1687
16.1.12 14:23
pannda píše:
Málokdy je zápach spojený se zuby…takže většinou páchne dech při virozách, angíně…pokud je to i mimo to, navštívila bych lékaře, může to pak značit cokoli, vč. cukrovky.

Při cukrovce je cítit z dechu aceton. Možná je to nějaký žaludeční problém. Asi bych o tom promluvila s doktorkou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2803
16.1.12 14:35
veselabaculka píše:
lumáťa: právě že skoro celý den:(((( i když se třeba nají, tak i tak…

Hele kočko, proč myslet hned na nejhorší ?! Může to být cokoliv, třeba čepy na mandlích… Chce to komplexní vyšetření - napřed zubař a ORL a pak další.

Kdyby to bylo jen po ránu, může to být skladbou stravy.

Držím palce, ať je to jen nějaká banalita :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14024
16.1.12 14:35

bývá to zanesenými otvory, které jsou v zadní části pusy, je v nich nepořádek, zbytky jídla, rýmy atd. utvoří se tam takové hrudky a ty opravdu pekelně nevoní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6200
16.1.12 15:13

Ahoj,
u nás je podobný problém od doby co mlaďošce narostly zoubky a zubařka mi potvrdila, že je to mikroflorou v ústech…starší synek s tím problémy neměl a nemá, mladší od malička…bohužel se to podepisuje i na kvalitě zoubků…čistíme jako o život, máme dokonce i škrabku na jazyk, ale úplně se zbavit tohoto problému prostě nejde. Zubařka na nás jen při každé pravidelné návštěvě apeluje, abychom opravdu poctivě zoubky čistili a riziko kazů se snažili snížit důkladnou ústní hygienou…ústní vody ani podobné „drijáky“ nedoporučovala, jen opravdu důkladné mechanické očištění zubů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24645
16.1.12 16:16

Majdě posledně tak táhlo z kotle, dr. našla nějaké povlaky na mandlích a nakonec z toho byla angína hnusná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
16.1.12 18:15

Ahoj, můj starší to měl taky. Doktorka mu brala stěry a našla mu v krku nějakého streptokoka. Měl to přeléčené atb, moc to ale nepomohlo, další vyšetření u naší doktorky byla negativní, na ORL taky, tam jsme nakonec dostali Avamys, ten mu pomohl, ale nemůže se brát dlouhodobě. Byli jsme odesláni na alergologii, pak na imunologii. Zápach pak už nebyl,začal ale kašlat a nakonec má astma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
765
16.1.12 22:21

Syn bude mít rok a opakuje se to pokaždé když se mu prořezávají zuby. Strašný zápach z úst. I doktorka potvrdila, že je to od zubů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat