Reklama

Zápis do MŠ, zamlčení informací

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 19:44
Zápis do Mš, zamlčení informací

Dobrý den, mám dotaz. Můj syn od 2,5 let navštěvuje školku. Teď mu jsou čerstvě 3. Školku jsme našli až průběhu školního roku a máme jí celkem daleko. Teď mám před sebou přihlášku do Mš, kterou mám jen kousek a je mi mnohem sympatičtější. Ráda bych syna umístila tam. Jde o to, že na přihlášce je kolonka zda v současnosti navštěvuje Mš. Mám strach přiznat, že ano, nejradši bych zaškrtla, že nikam nenechodí Bojím se, že mi ho pak nevezmou, když už jed.nu školku máme jistou. Myslíte, že si můžou zjistit zda nějakou školku navštěvuje? Děkuju za odpovědi.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Petra Z
Hvězda diskuse 51817 příspěvků 03.05.18 19:51

A tvůj syn neumí mluvit? Když ho vezmou a on jim bude povídat o minulé školce?
Napsala bych pravdu

smurfka
Nadpozemská drbna 29410 příspěvků 03.05.18 19:51

Ano zjistí to..po zápise se všechny přihlášky probírají u zřizovatele - městský uřad, obec a tam je zavedeno kde už kde chodí a kdo ne.. :nevim:

Šaruš 79
Stálice 60 příspěvků 03.05.18 19:51

No nevím, ale napsala bych pravdu i s důvodem proč. Syn pak může i říct, že v té školce předtím dělali něco jinak apod. Byla by to zbytečná ostuda, ne? Pokud mají místo. Já bych šla nejdříve za ředitelkou a vysvětlila jí to. ;)

Zen Zen
Ukecaná baba ;) 1764 příspěvků 03.05.18 19:53

To právě se dá zjistit, jsou propojené… ale myslím, že není důvod neuvést to, že už je v jiné školce, ale sympatie jsou právě u nich… a taktéž se pak přiklání k blízkosti pobytu… určitě to tam napiš a do kolonky zdůrazni, že je pro vás lepší dostupnost a sympatie :) pravdou se nic nezkazí, horší je zamlčení…
také řešíme školku… malé jsou tři, ale u nás je to spíše, že bych chtěla, aby dcerka chodila tam kam starší děti (berou pouze 6dětí a přednost mají děti úředníků z Kraje), že tam mají pouze 14dětí na dvě učitelky a jsou tam moc fajn, věnujou se jim.. v klasické školce je 28dětí na 2 učitelky, které tam nejsou vždy dvě… Navíc řeším jestli mi mudr napíše, že je dcerka očkovaná… není totiž podle očkovacího plánu, takže mmr měla dostat v tom roce a půl, ale dala jsem jí to až teď před třetím rokem, že starší děti měly na to dost špatné reakce :think:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 03.05.18 20:00

Ano, zjistí to. Opravdu chceš, aby tam přijali tvoje dítě před nějakým, které školku opravdu nemá? :zed:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 20:03

@radkka Hele, nikomu žádné místo neseberu, uvolnili bychom přece to původní… :-D

brumi
Kelišová 6415 příspěvků 03.05.18 20:04

Napsala by jsem pravdu a pokud je místo i důvod proč žádost o jinou…pak už je jen na nich, jak se rozhodnou..

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 03.05.18 20:05
@Anonymní píše:
@radkka Hele, nikomu žádné místo neseberu, uvolnili bychom přece to původní… :-D

Ubohost nadevše.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 20:08

Díky všem za reakce, myslela jsem si to. Asi bych stejně neměla svědomí na lhaní… Snad to vyjde, aktuální školka je tak blbě z ruky, že to špatně stíhám do práce… Tuhle školku mám vedle v ulici, takže budu doufat. Díky. :kytka:

mroe
Extra třída :D 14236 příspěvků 03.05.18 20:11

No, ja tedy nevim, ale videla bych to spis na plus body, ze je dite zvykle chodit do skolky a nebude si nejspis dlouho zvykat a bude se s nim asi lepe pracovat.
Ja bych tedy nelhala.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 20:17

@radkka Počítej se mnou. Jedno dítě je ve školce A, pokud bude přijato do školky B, tak opustí školku A. Kolik míst ve školce se tím zabere? Jedno. Stále a pořád jedno. Kdyby uplakané maminky více volaly do školek než si stěžovaly na internetech, jak nemají školku, tak mají umístěné děti taky. Já jsem obvolala v říjnu 7 školek a ve dvou měli volné místo. A to synovi byly teprve 2,5. Takže drahoušku, ne ubohost ale obyčejný zájem a ne sezení na zadku. :roll:

Hojuza
Kecalka 118 příspěvků 03.05.18 20:21

Ja to mela taky presne tak a ucitelka mi rekla, ze je to plus, ze ji urcite vezmou, protoze uvolni misto v jine skolce. A taky ji vzali. Takze ja bych napsala pravdu a u zapisu vysvetlila podrobneji.

janickaIII
Ukecaná baba ;) 1925 příspěvků 03.05.18 20:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám dotaz. Můj syn od 2,5 let navštěvuje školku. Teď mu jsou čerstvě 3. Školku jsme našli až průběhu školního roku a máme jí celkem daleko. Teď mám před sebou přihlášku do Mš, kterou mám jen kousek a je mi mnohem sympatičtější. Ráda bych syna umístila tam. Jde o to, že na přihlášce je kolonka zda v současnosti navštěvuje Mš. Mám strach přiznat, že ano, nejradši bych zaškrtla, že nikam nenechodí Bojím se, že mi ho pak nevezmou, když už jed.nu školku máme jistou. Myslíte, že si můžou zjistit zda nějakou školku navštěvuje? Děkuju za odpovědi.

Zavolala bych do nove skolky a vysvetlila bych jim situaci a uvidis. Nema smysl lhat, skolky jsou vetsinou propojene a I kdyz by na to neprisli, tak syn se stejne prorekne. Prijde mi, ze vzdy je lepsi jednat ferove nez neco zatajovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.05.18 20:35

@Hojuza @janickaIII Díky. Tak budu doufat. :srdce:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama