Zápis MŠ Zvonkova

16
6.5.17 08:52

Zapis Ms Zvonkova

Maminky, co jste byly u zapisu v ms Zvonkova na Praze 10 jake jste meli registracni cislo? Nevite kolik bylo deti u zapisu a kolik jich budou brat? Bere se v potaz zda mama chodi do prace nebo zda je na dalsi materske? Syn mel v dubnu 3 roky a vubec nevim jake jsou sance. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

409
6.5.17 09:45

Ahoj, dceri budou v prosinci tri a automaticky nam rekli, ze je bez sance. Podle toho v kolik jsme tam byli bych klidne tipovala, ze ke registracnimu cislu 100 se to mohlo vysplhat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
6.5.17 09:48

Ale mohlo tam byt treba i dost deti, co nepatrily spadovosti do Zvonkove. Co jsem postrehla, tak byli i maminky, co zkouseli vice skolek v oblasti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
27.5.17 10:46

Maminky co byly u zápisu ve školce Zvonková na Zahradním městě, chci se zeptat zda vaše děti přijali/nepřijali a kdy jsou děti narozené. Nás nevzali a syn je 4/2014.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
28.5.17 18:45

Nevzali, dcera je 12/2014. A byly jste ze spadove oblasti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
29.5.17 08:58

Ano Zvonková je naše spádová školka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
29.5.17 14:23

Ahoj holky, sice nepatřím do zvonkové, bohužel do mládežnické. Ale jestli vám nevadí, ráda přidám z naší školky info. Asi nejspíš z toho co jsem tam zaslechla jí všichni považují za nejlepší a přehlašovali si tam děti z jiných školek na zahradním městě (a mysím právě, že i z té vaší Zvonkové). Tak zatím neházejte flintu do žita, třeba se ještě něco uvolní v září.

Nám u nás řekli při zápisu, že se nedostaneme ani příští rok (3,5) a s otazníkem je i ten další rok (4,5) pokud nechají uliční spádovost. Což je dost šílená informace pro mě. A když koukám, tak dítě přijaté s číslem 125 mě v tom utvrzuje (přijímali 49). Zkoušet to do více školem má smysl jak nám řekli jen v posledním roce docházky, protože jinak všichni mají automaticky -30 bodů za spádovost a tudíž i dvouleté spádové dítě by na tom bylo lépe

Kamarádce v nuslích bylo bez problémů přijato dítě 8/2014 :(. Škoda, že jsme nezůstali bydlet tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
409
29.5.17 14:46

No, ja jsem taky zvedava na zapis pristi rok a mam z toho taky obavy. Ja jako mala chodila do Mladeznicke a pritel zase do Zvonkove ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 21:21

Do Zvonkové letos přijímali do 1/2014- to je fakt smutné ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.5.17 19:41

@jita20 mám dojem, že od příštího roku už budou muset brát i tříleté. Letos stejné pravidlo snad platí pro čtyřleté. Jen netuším, kam ty děti dávají/budou dávat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
31.5.17 21:43

@kvetulinka1 jo to se někde psalo, tím odůvodňovali ty spádové oblasti, jen to teď nemůžu nikde najít. ale není to že musí vzít, bylo to, že budou místa pro tříleté děti a další rok pro dvouleté. ale nevím jak to chtějí udělat, když už teď není kapacita. ale tak školky jsou prostě problém dlouhodobě, asi se s tím budeme muset smířit nebo přestěhovat. a nejhorší je, že začíná být problém i se školou. já dělám brigádně kroužky a když se bavíme s rodiči a říkají mi, že měli problém umístit dítě i do první třídy, tak je mi z toho špatně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama