Zapojení elektřiny ČEZ

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bernadett
Povídálka 19 příspěvků 11.02.19 09:37
Zapojení elektřiny ČEZ

Zdravím. Stěhujeme se do bytu do pronájmu a musíme si zařídit v bytě elektřinu. Nejsou tam ani hodiny. Nevíte někdo, kolik zaplatím v ČEZu za zapojení? Na netu jsem toho moc nenašla :nevim:
Aspoň orientačně. Předem díky :palec:

Reakce:
Janičcka92
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 11.02.19 09:40

@Bernadett ahojky my stavíme teda dům, za připojení jsme platili 12 tisíc..

Bernadett
Povídálka 19 příspěvků 11.02.19 09:41

@Janičcka92 jej… Tak snad tolik to nebude. 8o no uvidíme

anecak
Echt Kelišová 8575 příspěvků 11.02.19 09:55

V bytě jsme před osmi lety platili taky 12 tisíc  :(

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1574 příspěvků 11.02.19 10:02

Ano, platí se těch 12 tisic

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32606 příspěvků 11.02.19 10:04

@Bernadett podle ampér,za každou ampéru je 500korun

Aduš8
Závislačka 3378 příspěvků 11.02.19 10:49

Jako nový nájemce za připojení hodin nic neplatíš. Nevím, jak dlouho je to v platnosti, ale u mě v bytě nájemník před rokem neplatil ani za plyn ani za elektřinu. Zavolej na infolinku ČEZu a dozvíš se aktuální info.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32606 příspěvků 11.02.19 10:59

ještě jsem zapomněla ,je důležité jak dlouho je elektrika odpojená.Pokud víc jak 60 měsíců je potřeba revize.

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32606 příspěvků 11.02.19 11:00
@Aduš8 píše:
Jako nový nájemce za připojení hodin nic neplatíš. Nevím, jak dlouho je to v platnosti, ale u mě v bytě nájemník před rokem neplatil ani za plyn ani za elektřinu. Zavolej na infolinku ČEZu a dozvíš se aktuální info.

Připojení ne, ale ona má sundané hodiny a tam záleží jak dlouho, jak píši v příspěvku nad tímto.

Příspěvek upraven 11.02.19 v 12:22

Petula306
Kecalka 140 příspěvků 11.02.19 12:20

Není to jen tak, ať se na to nejdřív někdo podívá. Do starých bytů, kde nejsou některé věci podle nových norem se může stát, že odmítnou hodiny přidělat.

Bernadett
Povídálka 19 příspěvků 12.02.19 14:51

Děkuji za info… Každopádně (pokud to někoho zajímá) dopadlo to takhle.
Za zapojení hodin nic neplatím (ale mají na to 16 dní…)
Ale protože je byt odpojeny déle jak půl roku musí byt udělaná revize. S papírem od revizaka zajdu na elektrárnu a oni mk to pak zapojí

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >