Zapomenutí antikoncepce

Anonymní
5.7.20 21:24

Zapomenutí antikoncepce

Zdravím,
jdu na Vás s dotazem, s přítelem jsem odjela na rychlo pomoct babičce na Moravu (kvůli náhlým zdravotním komplikacím) a v tom spěchu jsem si doma zapomněla antikoncepci. Vynechala jsem celkem 4 prášky a teď krvácím. Měla jste některá něco podobného? Případně co s těmi prášky? V př. letáčku je řeč pouze o 1 zapomenuté tabletce. Ke gynekologovi se teď nedovolám, jelikož má dovolenou. Děkuji moc :nevim: :think: :*

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4217
5.7.20 21:40

A v kterým tydnu jsi vynechala? Brala bych to, že jsi udělala dřív 7 denní pauzu a pak začala brát další plato.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.7.20 21:46
@JancaS84 píše:
A v kterým tydnu jsi vynechala? Brala bych to, že jsi udělala dřív 7 denní pauzu a pak začala brát další plato.

Skončila jsem druhým práškem ve druhém týdnu a pak už nic no :,(

• Nahlásit
  • Citovat
984
5.7.20 22:15

Asi bych zacala od zacatku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4217
6.7.20 00:06

Aha, no tak to bych asi pockala až přijde další měsíc menstruace a začala znovu a do té doby se chránila jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72322
6.7.20 08:54
@JancaS84 píše:
Aha, no tak to bych asi pockala až přijde další měsíc menstruace a začala znovu a do té doby se chránila jinak.

To je zbytečný, staci udelat 7 denni pauzu a nasadit prasky znovu. A prvich 7 dnu se chránit jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 14:24
@j.a.n.i1 píše:
To je zbytečný, staci udelat 7 denni pauzu a nasadit prasky znovu. A prvich 7 dnu se chránit jinak.

A tu 7 denní pauzu mám brát od té doby co jsem začala krvácet?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
6.7.20 14:25
@j.a.n.i1 píše:
To je zbytečný, staci udelat 7 denni pauzu a nasadit prasky znovu. A prvich 7 dnu se chránit jinak.

A prášky nasadit úplně nové asi že? Nebo pokračovat v těch původních? Omlouvám se za moc otázek ale stalo se tak poprvé:woman_shrugging:

• Nahlásit
  • Citovat
2136
6.7.20 14:30
@Anonymní píše:
Zdravím,
jdu na Vás s dotazem, s přítelem jsem odjela na rychlo pomoct babičce na Moravu (kvůli náhlým zdravotním komplikacím) a v tom spěchu jsem si doma zapomněla antikoncepci. Vynechala jsem celkem 4 prášky a teď krvácím. Měla jste některá něco podobného? Případně co s těmi prášky? V př. letáčku je řeč pouze o 1 zapomenuté tabletce. Ke gynekologovi se teď nedovolám, jelikož má dovolenou. Děkuji moc :nevim: :think: :*

V který den jsi si vzala poslední tabletu??? 2.7.???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72322
6.7.20 14:35
@Anonymní píše:
A tu 7 denní pauzu mám brát od té doby co jsem začala krvácet?

Ne, od toho, co sis vzala poslední prasek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
72322
6.7.20 14:37
@Anonymní píše:
A prášky nasadit úplně nové asi že? Nebo pokračovat v těch původních? Omlouvám se za moc otázek ale stalo se tak poprvé:woman_shrugging:

Hele, to je na tobe, pokud nespojujes baleni, tak z noveho, pokud spojujes, tak klidne muzes tohle a bez pauzy pak jeste cele nove. Za předpokladu, ze mas jednofazovou, tedy vsechny pilule stejné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 05:18

Dobrý den,
Mám na vás takový dotaz. Antikoncepci Adele používám již 2 roky. V pondělí (22.6) jsme měla začít brát antikoncepci, bohužel jsem si ji kvůli okolnostem vzala až ve středu (24.6). Nakonec jsem nechráněný styk měla 3.7. Dala jsem si tedy 7 denní pauzu, je pravděpodobné, že otěhotním? 8o
Předem moc děkuji za odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
2136
9.7.20 11:14
@Anonymní píše:
Dobrý den,
Mám na vás takový dotaz. Antikoncepci Adele používám již 2 roky. V pondělí (22.6) jsme měla začít brát antikoncepci, bohužel jsem si ji kvůli okolnostem vzala až ve středu (24.6). Nakonec jsem nechráněný styk měla 3.7. Dala jsem si tedy 7 denní pauzu, je pravděpodobné, že otěhotním? 8o
Předem moc děkuji za odpověď.

Proč si dělala tu pauzu??? Měla jsi to normálně brát dál do konce. Nic by se nestalo. Za ty dva dny (22-24.6) by vajíčko neuzrálo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
9.7.20 11:21

@Pajik 76
Nedala jsem si pauzu od prášku, ale od pohlavního styku. Pardon spatne jsem to napsala. Prasky jsem normalne brala. Ani par měsíců před tím jsem s nikym nespala, až teď prave.

• Nahlásit
  • Citovat
2136
9.7.20 11:25
@Anonymní píše:
@Pajik 76
Nedala jsem si pauzu od prášku, ale od pohlavního styku. Pardon spatne jsem to napsala. Prasky jsem normalne brala. Ani par měsíců před tím jsem s nikym nespala, až teď prave.

Tak to je v pohodě. Ten posun dva dny na 99% nic neudělá (respektive celkem 9dní). Když nevezmeš prášek jak máš, začne se ihned vylučovat FSH z hypofýzy a následně pak estrogen s vaječníku a chválí trvá než se pak vyprodukuje zralé vajíčko. To se za dva dny (respektive 9dní) nestihne. Normálně dober vše jak máš a pauzu udělej jako obvykle. Na 99% se nic nestane i kdybys měla sex. Nebudeš ovulovat… Ty prášky to zasekly včas.

Příspěvek upraven 09.07.20 v 11:36

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama