Zapomněla jsem ranní moč

Anonymní
19.12.18 12:57

Zapomněla jsem ranní moč

Ahoj holky, jdu na vstupní prohlídku kvůli práci na poště. Zapomněla jsem ranní moč. Je to velký problém? Už jsem v čekárně… :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

335
19.12.18 12:59

Neni, vycurate se az tam znovu;) mebo reknete, ze mate mesicky, to moc mit nemusite :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6249
19.12.18 13:00

Ty jo,to fakt kvuli praci na poste potrebujes ranni moc? Budou do ni chtit namacet tehotensky test nebo co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
19.12.18 13:04

@karkarka pri vstupni prohlidce kvuli prci chteji vzdycky moc;) u nas i pri tech pravidelnych prohlidkach chteji moc:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12845
19.12.18 13:10

jo jak píše @Katrien vyčuráš se až u doktorky do šampusky nebo řekni, že máš menses

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 13:38

Ono je jedno jestli to je první ranní anebo jiná. Kdysi jsem se bavila s doktorem, protože u mne první ranní není - lítám celou noc, tak pokud by chtěli nějak „spešl“ ranní, tak by si řekli.

• Nahlásit
  • Citovat
2612
19.12.18 13:50
@Anonymní píše:
Ahoj holky, jdu na vstupní prohlídku kvůli práci na poště. Zapomněla jsem ranní moč. Je to velký problém? Už jsem v čekárně… :zed: :zed:

to je průser, nevezmou tě, na moči stojí tvá kariéra na poště :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15004
19.12.18 14:20

@Katrien já ji třeba nikdy nedávala a to už sem byla na několika vstupních prohlídkách, ani jako zaměstnanec do nemocnice jsem ji nedávala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3434
19.12.18 14:25

Jednou mi nefroložka říkala, že nosit ranní moč odpoledne je blbost. Po dvou hodinách už je prý natolik znehodnocená, že výsledky nemůže brát nikdo vážně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
19.12.18 14:41

Holky moc díky. :D
Menzes zrovna mám, tak bych ani nekecala :lol: ale sestra se na tu moč nakonec ani neptala.
@karkarka jj, chtěli moč, tlak, kontrolovali oči, sluch, prohmatala mi břicho, zkoušela nervy (klepání na koleno a lokty), ptala se na těhotenství, potraty, porody, zlomeniny a nemoci z dětství, rodinný stav,… Zajímalo je úplně vše ;)
@DanielaD nejde o nějakou kariéru závislou na moči, ale o to, že jsem za tím doktorem jela více než 50km a zapomněla ji doma. A nechce se mi v té zimě a na náledí jet další den další 50km tam a zpět kvůli jedné lahvičce moči :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama