Reklama

Žárlí? Co s tím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 12:19
Žárlí? Co s tím

Dobrý den, máme s přítelem 19m dceru. Máme ji moc rádi, má opravdu vše, co potřebuje, ale žádný luxus. Já jsem s ní celý den sama. Problém ale je, že kdykoli se k sobě s přítelem pritiskneme, obejmeme se, začne se vztekat. Vzteká se, dokud mě přítel doslova neodhodí a nezačne skákat kolem ní. Snažím se to s ním řešit, říkám mu, že tohle by jednou mohl být velký problém, on na to nic. Jen, že to budeme postupně zkoušet a zvykat ji. Jenže já ho znám. Raději než aby brečela, tak to dělat nebude. Co s tím? Zažil jste to někdo? Celkově si myslím, že náš vztah dost vázne. Sex naposledy před třičtvrtě rokem, ochladlé vztahy mezi námi. Jsem už vážně zoufalá. Děkuju za rady a tipy.
 K.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ivčis
Závislačka 3660 příspěvků 04.08.18 12:30

To je naprosto normální chování. My když si k sobě s manželem jen sedneme blíž než normálně tak na nás v mžiku naskáčou obě děti. Co je u nás jinak je to že nikdo nikoho neodhazuje. Proč jste neměli třičtvrtě roku sex 8o ?

Russet
Extra třída :D 10345 příspěvků 04.08.18 12:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, máme s přítelem 19m dceru. Máme ji moc rádi, má opravdu vše, co potřebuje, ale žádný luxus. Já jsem s ní celý den sama. Problém ale je, že kdykoli se k sobě s přítelem pritiskneme, obejmeme se, začne se vztekat. Vzteká se, dokud mě přítel doslova neodhodí a nezačne skákat kolem ní. Snažím se to s ním řešit, říkám mu, že tohle by jednou mohl být velký problém, on na to nic. Jen, že to budeme postupně zkoušet a zvykat ji. Jenže já ho znám. Raději než aby brečela, tak to dělat nebude. Co s tím? Zažil jste to někdo? Celkově si myslím, že náš vztah dost vázne. Sex naposledy před třičtvrtě rokem, ochladlé vztahy mezi námi. Jsem už vážně zoufalá. Děkuju za rady a tipy.
K.

Tak dcera asi za vaše nesexování nemůže. Je malá, tak může žárlit, to snad přežijete. Odhazovat snad není třeba.

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1320 příspěvků 04.08.18 12:35

Jee, to je jak u nás, naše dvouletá nás klidně začne i bančit :lol: :lol: běda jak se pritulime, dáme pusu nebo venku chytneme za ruce :lol: ale má smůlu, vždy ji necháme vyvztekat a rozhodně není po jejím ;) však nebýt toho všeho, tak ani nevznikla :lol: :lol: u vás bude asi i jiný problém, když už spolu s partnerem dlouho nespite :nevim:

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 04.08.18 12:43

V tomhle věku úplně normální,řekla bych,větší problém mi přijde mezi vámi,copak je vaše dítě 24 hodin vzhůru. Asi bych ho začala řešit 3/4 roku bez sexu fakt není kvůli dítěti..

Kfětoslava
Ukecaná baba ;) 1763 příspěvků 04.08.18 12:54

U nás to dělá pes, tak dlouho se vrtá mezí nás, až se navrtá a dopadne to, že musíme objímat jeho :lol: Ale u dětí je to taky normální

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 04.08.18 12:59

Vždyť to je normální 8o Máme 2 malé děti a jakmile se s manželem držíme za ruce, pusinkujeme, mazlíme, okamžitě na nás naskáčou a chtějí taky :lol: Taky se vztekají a tahají nás od sebe :lol: Chtějí maminku jen pro sebe :srdce: Manžel to bere v pohodě. Však to jsou jeho děti, není se za co na ně zlobit. Ono se to vždycky jednou za čas otočí a pak je zase nejlepší tatínek a maminka má jít pryč :lol: Vy máte problém úplně jinde :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 13:00

Děkuju za názory. Zkusíme to období nějak vydržet. :palec: no problém se sexem má přítel,ne já. Nejdřív kvůli tomu,že jsem nebrala antikoncepci, pak ho pořád něco bolelo/bylo mu zle a já měla menses a tak dále. Vždy se něco našlo. :nevim: K.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 04.08.18 13:01

To skoro zní, jako by si žárlila na svou malou dceru, že dal přítel přednost jí před tebou 8o Snad se pletu…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 13:03

@Terezxx ne to ne. 8o Jen bych nechtěla,aby to v budoucnu přerostlo v nějaký problém. Je to mé první dítě a tak nevím, u nás v rodině žádné malé děti nebyly. Miluju ji i svého přítele. :srdce: K.

Aduš8
Ukecaná baba ;) 1622 příspěvků 04.08.18 13:12
@Anonymní píše:
Děkuju za názory. Zkusíme to období nějak vydržet. :palec: no problém se sexem má přítel,ne já. Nejdřív kvůli tomu,že jsem nebrala antikoncepci, pak ho pořád něco bolelo/bylo mu zle a já měla menses a tak dále. Vždy se něco našlo. :nevim: K.

No,tak tady bude nějaký hlubší problém,který byste měli začít řešit. Nepřibrala jsi moc,nebyl přítel u porodu a teď se tě kvůli tomu nestraní? Já jsem po porodu devět měsíců a spíme spolu téměř denně. Asi byste o tom měli začít mluvit,nebo vám to pomalu a plouživě bude ničit vztah.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.08.18 13:23

Normální chlap a bez sexu tak dlouho? To mi prijde dost divny - navíc dítě taky někdy spí… já nevím aby to nebyla jen “výmluva” od něho… nemá babu?

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1544 příspěvků 3 inzeráty 04.08.18 13:43
@Anonymní píše:
@Terezxx ne to ne. 8o Jen bych nechtěla,aby to v budoucnu přerostlo v nějaký problém. Je to mé první dítě a tak nevím, u nás v rodině žádné malé děti nebyly. Miluju ji i svého přítele. :srdce: K.

To opravdu nepřeroste, neboj. :hug: A ještě na to budeme vzpomínat, až nás děti budou odhánět od sebe :lol: Já mám 2 kluky a ty se neustále perou o moji pozornost. A mě to tak hřeje u srdce, když na sebe pokřikují „To je moje maminka!“ „Nee, to je moje maminka!“ :lol: Snad jim to ještě dlouho vydrží :andel:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 04.08.18 13:49
@Anonymní píše:
K.

Spíš bys měla řešit to,proč žijete už téměr rok jako dva sourozenci, ne chování Vaší malé dcerky.

Russet
Extra třída :D 10345 příspěvků 04.08.18 14:36
@Anonymní píše:
@Terezxx ne to ne. 8o Jen bych nechtěla,aby to v budoucnu přerostlo v nějaký problém. Je to mé první dítě a tak nevím, u nás v rodině žádné malé děti nebyly. Miluju ji i svého přítele. :srdce: K.

Problém už máte. Chlap dobrovolně 3/4 roku nez sexu nebude. Jestli mu není 60.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama