Žárlím na přítele bývalou

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.11.21 21:06

Žárlím na přítele bývalou

Ahoj holky. Mám asi problém. Žárlím na přítele bejvalku. Dlouho už spolu nejsou, ale on ji před lety požádal o ruku, ona ho odmítla a pak se s ním rozešla. Od té doby zůstali údajně nejlepší přátelé. Od začátku našeho vztahu mi ji predhazoval jak byla úžasná a skvělá a že tu jsou pro sebe a že jí kvůli mě neodstřihne a ještě nedávno mě s ní srovnával. Večer u televize jsme seděli a oni si psali kde spolu byli a vzpomínali na společné chvíle. Jeho rodina mi o ní ze začátku taky vyprávěla.. Jak jí požádal o ruku a kde všude spolu byli a co tam dělali. Ona má u něj pořád nějaké věci. Mají spolu psa kterého si střídají. Už nesnesu ani jedinou zmínku o ní, protože kdykoli ona pískne on udělá přesně to co ona chce. Proč by to neudělal, když to tak spolu měli vždycky. Tak já už nevím jestli je to normální nebo jsem magor já. Už toho mám plný kecky a nemám chvíli klid.

Setkaly jste se s tím někdy? :nevim:

Díky za názor.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10464
3.11.21 21:10

PřítelOVU bývalou. :roll:
Není to normální. Kývne prstem, on poletí k ní. Žádná ženská nechce být na druhé koleji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2434
3.11.21 21:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky. Mám asi problém. Žárlím na přítele bejvalku. Dlouho už spolu nejsou, ale on ji před lety požádal o ruku, ona ho odmítla a pak se s ním rozešla. Od té doby zůstali údajně nejlepší přátelé. Od začátku našeho vztahu mi ji predhazoval jak byla úžasná a skvělá a že tu jsou pro sebe a že jí kvůli mě neodstřihne a ještě nedávno mě s ní srovnával. Večer u televize jsme seděli a oni si psali kde spolu byli a vzpomínali na společné chvíle. Jeho rodina mi o ní ze začátku taky vyprávěla.. Jak jí požádal o ruku a kde všude spolu byli a co tam dělali. Ona má u něj pořád nějaké věci. Mají spolu psa kterého si střídají. Už nesnesu ani jedinou zmínku o ní, protože kdykoli ona pískne on udělá přesně to co ona chce. Proč by to neudělal, když to tak spolu měli vždycky. Tak já už nevím jestli je to normální nebo jsem magor já. Už toho mám plný kecky a nemám chvíli klid.

Setkaly jste se s tím někdy? :nevim:

Díky za názor.

Tohle je zas nějakej námět na článek do Bravíčka, že jo? To já už poznám :srdce:
Protože jinak se mi nechce věřit, že by nějaká holka byla tak neuvěřitelně BLBÁ, aby si od začátku (!) vztahu nechala předhazovat bývalku a srovnávat se s ní, aniž by dotyčného obratem neposlala do pr… a neodešla středem :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30
3.11.21 21:12

Někde jsem četla, že ex bývají v novém vztahu přítěží a myslím, že je to pravda. Je to sice
součást naší minulosti, ale s novým člověkem je nový začátek. Dnes už vím, že mi to vadí. Promluvte si, třeba pochopí tvůj pohled na věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
3.11.21 21:16

A po jak dlouhe dobe od rozchodu zacal chodit s tebou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 21:18

@PaníBovaryová Chapu te, ale nenapsala si nic konkretniho.Me stve pritelova byvala, protoze ma s mojim dite.Ona furt vola, pise, otravuje stale s necim pod zaminkou, ze je to pro dite. Jednou chce zaplatit to, pak za ono..Pritel je nouma, tak zaplati vse, co zada :roll:,misto aby sli napul. Porad mu cpe necekane dite nad ramec domluvy, s tim, ze hlidam pak ja.Dela proste naschvaly. Vlastne nam ridi zivot.Uz premyslim i nad rozchodem. Vecne neco potrebuje, tak leti k ni neco opravit, nakoupit, kdyz nemuze atd.Do toho dite navadi, aby mi delalo naschvaly, zlobilo, kdyz je u nas…Mela chlapa, ale rozesli se a prijde mi, se chce mojeho zpet. Snazi se me vyprovokovat, abych sla z cesty. Pritel to nevidi :roll:.Neni den aby mu nenapsala, ze neco chce. Vedela sem, ze sem sla do vztahu s chlapem, co ma dite, ale nenapadlo me, ze problem bude byvala.Ze vlastne s ditetem,,ziskam" i ji :roll:.

• Citovat
  • Nahlásit
1
3.11.21 21:24
@Zeoli píše:
A po jak dlouhe dobe od rozchodu zacal chodit s tebou?

Po sedmi letech… 🤦🏼‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10464
3.11.21 21:26
@Anonymní píše:
@PaníBovaryová Chapu te, ale nenapsala si nic konkretniho.Me stve pritelova byvala, protoze ma s mojim dite.Ona furt vola, pise, otravuje stale s necim pod zaminkou, ze je to pro dite. Jednou chce zaplatit to, pak za ono..Pritel je nouma, tak zaplati vse, co zada :roll:,misto aby sli napul. Porad mu cpe necekane dite nad ramec domluvy, s tim, ze hlidam pak ja.Dela proste naschvaly. Vlastne nam ridi zivot.Uz premyslim i nad rozchodem. Vecne neco potrebuje, tak leti k ni neco opravit, nakoupit, kdyz nemuze atd.Do toho dite navadi, aby mi delalo naschvaly, zlobilo, kdyz je u nas…Mela chlapa, ale rozesli se a prijde mi, se chce mojeho zpet. Snazi se me vyprovokovat, abych sla z cesty. Pritel to nevidi :roll:.Neni den aby mu nenapsala, ze neco chce. Vedela sem, ze sem sla do vztahu s chlapem, co ma dite, ale nenapadlo me, ze problem bude byvala.Ze vlastne s ditetem,,ziskam" i ji :roll:.

třeba nechce vidět.
Nevím, jakou jinou motivaci by chlap měl platit, na co bývalá ukáže prstem, nebo letět, když zavolá. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
3.11.21 21:27
@GENLAB píše:
Po sedmi letech… 🤦🏼‍♀️

Hm. Tak tam bych asi nevidela, ze si z tebe udelal prevoznici. To je divny. A mel pred tebou nekoho jineho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 21:27

Koukam, ze prispevek je uz dopsany. Jinak u nas byvala s pritelem cvici a on to vidi, ale snazi se ji nejak zavdecit s tim, ze to dela pro sve dite. Takze s tim nic nezmuzu.Dite je casto ubnas, presto ja mam podle nich fungovat jak teta a nechat si vse libit, hlavne nevychovavat, neokriknout atd.Dite mam rada, ale vadi mi, ze si prijdu uz delsi dobu jako ta navic :roll:.Jen se hodin na pohlidani ditete. Necekala sem, ze dene se bude resit byvala a, ze vlastne tak bude stale mezi nama.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 21:28

@KarolOV snažím se s ním o tom mluvit ale nechápe mě, říká, že jsem blázen. Je to totální salámista, že prý o nic nejde a tím je to pro něj vyřešené.

• Citovat
  • Nahlásit
2434
3.11.21 21:29

Ukončila bych to, buď mu to dojde, že jste ve vztahu ve třech a rozhodne se pro tebe nebo ne?
Kdyby se jeho ex rozhodla, že ho chce zpět, taky by letěl za ní?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 21:30
@PaníBovaryová píše:
třeba nechce vidět.
Nevím, jakou jinou motivaci by chlap měl platit, na co bývalá ukáže prstem, nebo letět, když zavolá. Bohužel.

On vi, ze ho vyuziva, to priznal, ale ona mu rekne, ze je otec na nic, kdyz se vzepre nebo pohrozi, ze decko neuvidi o vikendu a uz zas skace podle ni :roll:.Manipuluje ho pres dite a on se necha.Dost nam to narusuje vztah.

• Citovat
  • Nahlásit
1280
3.11.21 21:30
@Anonymní píše:
@PaníBovaryová Chapu te, ale nenapsala si nic konkretniho.Me stve pritelova byvala, protoze ma s mojim dite.Ona furt vola, pise, otravuje stale s necim pod zaminkou, ze je to pro dite. Jednou chce zaplatit to, pak za ono..Pritel je nouma, tak zaplati vse, co zada :roll:,misto aby sli napul. Porad mu cpe necekane dite nad ramec domluvy, s tim, ze hlidam pak ja.Dela proste naschvaly. Vlastne nam ridi zivot.Uz premyslim i nad rozchodem. Vecne neco potrebuje, tak leti k ni neco opravit, nakoupit, kdyz nemuze atd.Do toho dite navadi, aby mi delalo naschvaly, zlobilo, kdyz je u nas…Mela chlapa, ale rozesli se a prijde mi, se chce mojeho zpet. Snazi se me vyprovokovat, abych sla z cesty. Pritel to nevidi :roll:.Neni den aby mu nenapsala, ze neco chce. Vedela sem, ze sem sla do vztahu s chlapem, co ma dite, ale nenapadlo me, ze problem bude byvala.Ze vlastne s ditetem,,ziskam" i ji :roll:.

A mas to zapotrebi? Vis slepovany rodiny ve velky vetsine nefunguji. A pokud ma dite jen jeden, ta sance funkcnosti se jeste snizuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.21 21:34
@Zeoli píše:
Hm. Tak tam bych asi nevidela, ze si z tebe udelal prevoznici. To je divny. A mel pred tebou nekoho jineho?

@Zeoli měl, ale s nikým nevydržel déle jak půl roku. Žádná prý nebyla dost dobrá… A kromě jedné se kterou byl asi měsíc, všechny žárlily na tu dotyčnou.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat