Zarudlé pohlaví po odplenkování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3011
10.11.21 08:28

Zarudlé pohlaví po odplenkování

Ahoj holky, nemáte některá zkušenost? Od té doby, co jsme malou odplenkovali přes den, tak má často červenou až zarudlou pipinu, ale asi jí to nijak nevadí. Mám tady Imazol, tak když to má víc, tak to namažu, ale z čeho to může mít? Jak se toho zbavit? Přijde mi, že Nejvíc jí to zrudne po nemoci a to pak i pláče při čůrání :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3067
10.11.21 08:40

Dcera ma stejny „problem“, je mnohem vic opruzena/podrazdena, nez byvala s plinou :roll: ja vetsinou tak jednou za dva dny namazu pred spanim bephanten baby a je to lepsi a na miti pouzivam julinku od nobilisu, ale cim to je nevim, dcera si teda asi uz dvakrat i stezovala na paleni :nevim: nevim, jestli nema spatne kalhotky nebo tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17186
10.11.21 08:42

Kolikrát to bývá, že si trošku učůrne. A jestli po nemoci, tak může mít agresivnější moč

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26160
10.11.21 08:45

V cem peres spodní prádlo? Nemůže ji vadit třeba prací prášek nebo aviváž?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2711
10.11.21 08:48

Mám stejnou zkušenost. Hodně pomáhá často měnit kalhotky. Žádný, že tam má jen mini tečku ucurnutou, vždy nechat jen úplně suchý. A samozřejmě bavlněný, a to jak kalhotky, tak kalhoty. Teď co začala nosit ven softky, tak je to zase horší. V létě, když pobihala nahata nebo jen v kalhotkách, tak to bylo dobrý. Toto os kluků vůbec neznám..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
10.11.21 09:07
@Melodie91 píše:
Dcera ma stejny „problem“, je mnohem vic opruzena/podrazdena, nez byvala s plinou :roll: ja vetsinou tak jednou za dva dny namazu pred spanim bephanten baby a je to lepsi a na miti pouzivam julinku od nobilisu, ale cim to je nevim, dcera si teda asi uz dvakrat i stezovala na paleni :nevim: nevim, jestli nema spatne kalhotky nebo tak

Přesně tak. Při plence takový problém nebyl. Já dřív používala perlan a vodu. Teď když dávám večer plenku na spaní, tak to už si nosí malá do postele, tak tam mám na omytí po ruce vlhčené ubrousky. Takže zase zavedu jen vodu a Perlan, to tolik nedráždí jako ty ubrousky. Když to má málo, tak nevím čím to může být. Pak když to má hodně, tak to už asi bývá infekce :nevim: Tak teď asi zavedu léčbu řepík a Imazol. Jen bych chtěla zjistit, jak tomu předcházet :think: Kalhotkama to asi nebude si myslím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
10.11.21 09:09

@Netopirek Měla jen nejakou virozu. Ale s horečkama, tak jestli to dělají ty horečky :nevim: Ale od čtvrtka byla bez teplot a zarudnutí až včera večer :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
10.11.21 09:13
@Kriss Tina píše:
V cem peres spodní prádlo? Nemůže ji vadit třeba prací prášek nebo aviváž?

Používám stejný prací prášek. Sice jsem ted používala jinej, ale ty problémy se malé táhnou od té doby, co nemá přes den plenku. A bylo to i přes léto, kdy jsem jí nedávala žádné spodní prádlo :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
10.11.21 09:18
@Midaku píše:
Mám stejnou zkušenost. Hodně pomáhá často měnit kalhotky. Žádný, že tam má jen mini tečku ucurnutou, vždy nechat jen úplně suchý. A samozřejmě bavlněný, a to jak kalhotky, tak kalhoty. Teď co začala nosit ven softky, tak je to zase horší. V létě, když pobihala nahata nebo jen v kalhotkách, tak to bylo dobrý. Toto os kluků vůbec neznám..

Dobře, zkusím často měnit. Bavlněný kalhoty bude trochu problém teď přes zimu :nevim: Ale mě přijde, že to měla červený i přes léto, kdy běhala hambatá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1786
10.11.21 09:29

A myjes ji denne vecer? ja jen ze jestli spis jednou za dva tri dny tak bych nastavila denni myti ve vode a pridala na myti klasicky damsky imtim mydlo, idealne bez parfemace apod, proste jen s kyselinou mlecnou idealne.
A mozna pridala oplachnuti i rano ve sprse jen ty konkretni partie a to uz jen ve vode.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
10.11.21 09:37
@La-Vra píše:
Přesně tak. Při plence takový problém nebyl. Já dřív používala perlan a vodu. Teď když dávám večer plenku na spaní, tak to už si nosí malá do postele, tak tam mám na omytí po ruce vlhčené ubrousky. Takže zase zavedu jen vodu a Perlan, to tolik nedráždí jako ty ubrousky. Když to má málo, tak nevím čím to může být. Pak když to má hodně, tak to už asi bývá infekce :nevim: Tak teď asi zavedu léčbu řepík a Imazol. Jen bych chtěla zjistit, jak tomu předcházet :think: Kalhotkama to asi nebude si myslím.

No ja vlhcene ubrousky nepouzivam :think: jen, kdyz to nejde jinak s plinou jsem urcite pozivala vic..,ale u nas by to mohlo byt tim pranim..mokre kalhotky jsem nezaznamenala, ale nekontroluju kazdou chviki, tak si treba ucurne a uschne to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3067
10.11.21 09:41
@Leenvecka píše:
A myjes ji denne vecer? ja jen ze jestli spis jednou za dva tri dny tak bych nastavila denni myti ve vode a pridala na myti klasicky damsky imtim mydlo, idealne bez parfemace apod, proste jen s kyselinou mlecnou idealne.
A mozna pridala oplachnuti i rano ve sprse jen ty konkretni partie a to uz jen ve vode.

Ja sprchuju kazdy vecer, tou julinkou, ta je na to urcena, dospelackou bych teda urcite nepouzivala :think: i jsem se divala, ze se delaji intim gely vylozene pro holcicky, ale vsechny se pise od 3 let, dceri jsou 2…no taky si tikam, ze to treba bude lepsi, az se dcera nauci sama utrit po curani :nevim:..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
10.11.21 09:55

@Leenvecka Je fakt, že co nemá plenky, tak jsem trochu polevila. Zkusím se na to více zaměřit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
10.11.21 09:59

@Melodie91 Já právě zase s plenkou používala perlan. Ale čím je holka starší, tím je těžší ji udržet na místě, než perlan namočím a vyždímám. Zkusím také změnit prášek na praní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3011
10.11.21 10:02

@Melodie91 Kde se dá ta julinka koupit? Naší malý jsou taky 2 roky. Po čůrání se utírá sama. Jen tedy nevím jestli dostatečně :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat