Zarudlý zadeček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marthi
Kecalka 184 příspěvků 21.01.18 13:12
Zarudlý zadeček

Dobrý den, maminky, prosím vás o radu. Můj syn (2,5) má červený zadeček, respektive kolem řit. otvoru a má tam i bílé pupínky. Stěžuje si občas, že ho to bolí. Od kožní mám zinkovou mast, ale stále se to objevuje znovu. Dřív jsem si myslela, že to má po nemoci od léků, ale trvá to už několik měsíců a mudra nic neporadí. Jsem zoufalá, vyzkoušeli jsme mnoho mastí a stále se to vrací. Asi změníme doktora. Děkuji za vaše rady.

Reklama

Reakce:

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1029 příspěvků 21.01.18 13:16

@Marthi Změňte. Pokud doktorka neřeší vleklý problém, rozhodně změnit. A hned.

marketak5
Zasloužilá kecalka 990 příspěvků 2 inzeráty 21.01.18 13:18

Nas malej, taky pres dva roky, toto miva, kdyz sni neco s mlekem (ma alergii ale jen v mirne forme, takze kdyz neco pozre, abychom zkusili reakci, tak je opruzeny). Zkusila bych jestli to neni nejakou potravinovou alergii napr, nebo premira cukru - muze se tak projevovat kvasinka..tot jen muj postreh, samozreje to u vas mze byt necim jinym..anebo bych proste omezila cukr, dala probiotika a melo by se to srovnat

Marthi
Kecalka 184 příspěvků 21.01.18 13:22
@marketak5 píše:
Nas malej, taky pres dva roky, toto miva, kdyz sni neco s mlekem (ma alergii ale jen v mirne forme, takze kdyz neco pozre, abychom zkusili reakci, tak je opruzeny). Zkusila bych jestli to neni nejakou potravinovou alergii napr, nebo premira cukru - muze se tak projevovat kvasinka..tot jen muj postreh, samozreje to u vas mze byt necim jinym..anebo bych proste omezila cukr, dala probiotika a melo by se to srovnat

Jj, probiotika dávám. Je pravda, že jsem mu dávala pořád nějaké sirupy, protože od září nosí ze školky kašel, a pak ještě něco na imunitu. Je to začarovaný kruh. Ale doktora změním a budu chtít řádné vyšetření. Děkuji

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama