Zarudlý zadeček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marthi
Kecalka 195 příspěvků 21.01.18 13:12
Zarudlý zadeček

Dobrý den, maminky, prosím vás o radu. Můj syn (2,5) má červený zadeček, respektive kolem řit. otvoru a má tam i bílé pupínky. Stěžuje si občas, že ho to bolí. Od kožní mám zinkovou mast, ale stále se to objevuje znovu. Dřív jsem si myslela, že to má po nemoci od léků, ale trvá to už několik měsíců a mudra nic neporadí. Jsem zoufalá, vyzkoušeli jsme mnoho mastí a stále se to vrací. Asi změníme doktora. Děkuji za vaše rady.

Reakce:

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1033 příspěvků 21.01.18 13:16

@Marthi Změňte. Pokud doktorka neřeší vleklý problém, rozhodně změnit. A hned.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1037 příspěvků 2 inzeráty 21.01.18 13:18

Nas malej, taky pres dva roky, toto miva, kdyz sni neco s mlekem (ma alergii ale jen v mirne forme, takze kdyz neco pozre, abychom zkusili reakci, tak je opruzeny). Zkusila bych jestli to neni nejakou potravinovou alergii napr, nebo premira cukru - muze se tak projevovat kvasinka..tot jen muj postreh, samozreje to u vas mze byt necim jinym..anebo bych proste omezila cukr, dala probiotika a melo by se to srovnat

Marthi
Kecalka 195 příspěvků 21.01.18 13:22
@marketak5 píše:
Nas malej, taky pres dva roky, toto miva, kdyz sni neco s mlekem (ma alergii ale jen v mirne forme, takze kdyz neco pozre, abychom zkusili reakci, tak je opruzeny). Zkusila bych jestli to neni nejakou potravinovou alergii napr, nebo premira cukru - muze se tak projevovat kvasinka..tot jen muj postreh, samozreje to u vas mze byt necim jinym..anebo bych proste omezila cukr, dala probiotika a melo by se to srovnat

Jj, probiotika dávám. Je pravda, že jsem mu dávala pořád nějaké sirupy, protože od září nosí ze školky kašel, a pak ještě něco na imunitu. Je to začarovaný kruh. Ale doktora změním a budu chtít řádné vyšetření. Děkuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >