Reklama

Zarudlý zadeček

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marthi
Kecalka 189 příspěvků 21.01.18 13:12
Zarudlý zadeček

Dobrý den, maminky, prosím vás o radu. Můj syn (2,5) má červený zadeček, respektive kolem řit. otvoru a má tam i bílé pupínky. Stěžuje si občas, že ho to bolí. Od kožní mám zinkovou mast, ale stále se to objevuje znovu. Dřív jsem si myslela, že to má po nemoci od léků, ale trvá to už několik měsíců a mudra nic neporadí. Jsem zoufalá, vyzkoušeli jsme mnoho mastí a stále se to vrací. Asi změníme doktora. Děkuji za vaše rady.

Reklama

Reakce:

MaličkáD
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 21.01.18 13:16

@Marthi Změňte. Pokud doktorka neřeší vleklý problém, rozhodně změnit. A hned.

marketak5
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 13:18

Nas malej, taky pres dva roky, toto miva, kdyz sni neco s mlekem (ma alergii ale jen v mirne forme, takze kdyz neco pozre, abychom zkusili reakci, tak je opruzeny). Zkusila bych jestli to neni nejakou potravinovou alergii napr, nebo premira cukru - muze se tak projevovat kvasinka..tot jen muj postreh, samozreje to u vas mze byt necim jinym..anebo bych proste omezila cukr, dala probiotika a melo by se to srovnat

Marthi
Kecalka 189 příspěvků 21.01.18 13:22
@marketak5 píše:
Nas malej, taky pres dva roky, toto miva, kdyz sni neco s mlekem (ma alergii ale jen v mirne forme, takze kdyz neco pozre, abychom zkusili reakci, tak je opruzeny). Zkusila bych jestli to neni nejakou potravinovou alergii napr, nebo premira cukru - muze se tak projevovat kvasinka..tot jen muj postreh, samozreje to u vas mze byt necim jinym..anebo bych proste omezila cukr, dala probiotika a melo by se to srovnat

Jj, probiotika dávám. Je pravda, že jsem mu dávala pořád nějaké sirupy, protože od září nosí ze školky kašel, a pak ještě něco na imunitu. Je to začarovaný kruh. Ale doktora změním a budu chtít řádné vyšetření. Děkuji

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >