Zase golfky

5
19.12.06 16:55

Zase golfky

Ahoj holky, asi se budu opakovat, ale potřebuji poradit s koupí golfek. Mám celkem jasné požadavky, ale ne a ne najít ten správný kočár. Možná, že neexistuje :? Nebo mi někdo doporučíte golfáč s těmito parametry ? : Spojená nastavitelná rukojeť, nízká váha, větší kola, polohování zad i nožiček, vhodný i do terénu. Díky moc za odpovědi. Irena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

156
19.12.06 18:13

napadá mě jané nomad. jen s tou váhou - nevím co považuješ za lehké golfky… on je to spíš sporťák - ty požadavky mi na sporťák sedí spíš… nomad má kolem 10kg se vším všudy.
já teď jezdím s jané energy a jsem nadmíru spokojená ( konečně, je to náš 4. kočárek :oops: ) ten je opravdu lehký, má jen 5kg, ale je spíš pro trochu odrostlejší děťátka. šťastnou volbu přeju! :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
19.12.06 19:43

Ireno

a co Brevi Grillo?

http://www.vlacek.cz/…s/3160_2.jpg

http://www.vlacek.cz/…s/3160_0.jpg

Sportovní kočárek se stahovací stříškou

• Standardní výbava • stahovací stříška doplněná zadním oknem • praktický, prostorný nákupní koš ze síťoviny s kapsičkou na zips • lehký podvozek: jen 5,9 kg • Bezpečný dvojitý systém zatvárania: praktické ovládacie tlačítko na madle a červené tlačítko na sedadle • Zadní opěrka může být nastavená do třech různých pozicií a to jednoduchým přepínáním dvou tlačítek na zadní straně • 5 bodové bezpečnostní pásy • Odstránitelná bezpečnostní zábrana obalená jemnou tkaninou • Výškově stavitelná rukojeť; pro ušetření místa může býť složená (v rukojeti je skládací mechanismus) • Zajistitelná, odpružená, otáčivá dvojkolečka vpředu • 2 zadní kolečka s centrálním brzdícím systémem • Odnímatelný prací poťah - 30°C • Grillo po složení samo stojí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
19.12.06 20:10

Já jsem si před dvěma lety koupila Safety first- mimas, nový 1400,–kč. Je to něco jako podznačka Maxi cosi. Polohovací záda i nohy, malá se mi tam vejde i v 3,5 letech, sice ji trochu prolízá hlava do boudy, ale jinak super. Dobrý nánožník, připínací pláštěnka na boudu, velký nákupní koš, vydrží i chůzi přes pole, se zaaretovanými koly.Jen trochu vybledl od slunce. Já jsem za ty peníze nadmíru spokojená, kočár se dá celý vyprat, tak vypadá stále jako nový. Jen nevím, jesli se dá ještě sehnat. Jo a ještě měl adaptéry na nacvaknutí autosedačky Maxi cosi. Přidala bych fotky, ale neumím to. JInak si myslím, že Jané bude skvělé i ten kočárek brevi vypadá moc hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
5
19.12.06 20:32

Díky za tipy. Jané Nomad je opravdu spíš sporťák, ale ta váha není tak hrozná. Píšou jen 6,5 kg. Ta cena je už na mě ale dost. Brevi Grillo vyhovuje, jen nemá polohování nožiček. Jaké s tím máte zkušenosti - vadí, nevadí ? Jinak se mi moc líbí. Víte někdo, jak se s ním jezdí ? Safety first- mimas jsem zatím nenašla, ale budu pátrat dál. Jinak si myslím, že bych opravdu potřebovala nějaký paskvil. Napůl sporťák, napůj golfky :P Díky. Irena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
19.12.06 20:35

ireno
kamaradka ho ma nemuze si ho vynachvalit......hlavne ta vaha a jak je skladnej

Jinak ja nemit Babypoint twister, tak je kupuji.............vaha 5,9 kilo, je uzasna a spojena rukojet..........to polohovani nozicek nevim.......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
19.12.06 22:10

jen k těm uváděným hmotnostem kočárků - bacha na to, že většinou uvádí váhu samostatného podvozku, bez sedačky, bez košíku, bez boudičky atd… já nomad měla, a vážil ve skutečnosti kolem 11kg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
198
20.12.06 11:01

A máte někdo zkušenost s Carbebé Spuni? Prodává je firma Vispa-Bebecar. Lenquita

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
20.12.06 11:18

Ahoj. my máme Baby Point Sprint a jsme s ním absolutně spokojení! Spojená rukojeť, větší kola, prostorný pro dítě. Polohování zad i nožiček - na spaní velmi užitečné. Váha kol. 9 kg, cena kol. 4.000 Kč. Mrkni na www.babypoint.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
20.12.06 13:11

Ahoj, ta váha je teda dobrá. Zkrátka něco jiného se píše a něco jiného je realita, že ? Stejně si chci kočárek vyzkoušet někde v prodejně, ale tam člověk nepozná to, co zjistí až při používání. Třeba jízdní vlastnosti, stabilitu, pohodlí pro dítě. Myslíte, že je rozumné jít do golfáku už s malým prckem? Na jaře nám bude 8 měsíců. A chci opravdu golfky - lehké, skladné a přitom veškerý komfort pro dítě i maminu. A samozřejmě cena rozhoduje taky :cry: . Ten baby point je taky super, ale je to sporťák - pro mě moc velký a těžký. Možná, že ale budu muset trochu přehodnotit své představy :? . Tak kdyby vás ještě něco napadlo, budu ráda. Irena

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
139
20.12.06 17:15

Podle mých zkušeností mají všechny nejlehčí kočáry kolem 8 - 9 kg minimálně. Lehčí už jsou jen takové ty superlehké golfky bez košíku, stříšky, bez polohování - zkrátka ty pro dítě zcela nekomfortní. Chce to vidět a na vlastní oči a vyzkoušet s dítkem. Hodně štěstí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
156
20.12.06 18:16

Nevím Irenko, mě malá plakala v golfkách (jané nomad) když jsme ho koupili byli jí rok a při jízdě na mě chtěla vidět. Ale to asi hodně záleží na povaze děťátka. Od cca 15 měsíců už to bylo v pořádku a chtěla zase spíš vidět na cestu.
Viktorie,není pravda že lehčí kočárky musí být zákonitě nekomfortní - ten co máte teď je golfáč lehoučký 6kg, má polohování zad i nožiček do úplného lehu, má stříšku i košík a malá je v něm nadmíru spokojená, stejně tak i já :-) (máme jané energy, stál 4000).
Ale vybrat opravdu dobrý kočár, který bude vyhovovat i mimču i mamince není lehká věc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5328
20.12.06 19:02

Ahojky, já jsem spokojená s Inglesinou Max, má 7,6kg a navíc zabudovanou pláštěnku v boudě, je skvěle odpružená. Do terénu nejsou moc dobré žádné kočárky, které mají kolečka golfového typu. Kamarádka má Peg Perego Centro, to snad váží 8kg a je taky spokojená, ale upřímně moje Inglesina je lepší :lol: (nevrže a opravdu je líp odpružená). Myslím, že Inglesina Max už v nových kolekcích není, ale viděla jsem ji prodávat ještě nedávno, prohlédnout si ji můžeš na www.inglesina.cz. Náš malý v ní jezdí od pěti měsíců a moc se mu v ní líbí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
20.12.06 22:09

Ahoj, já mám Jane Carrera, jsou bombový, jsem naprosto spokojená, malá v nich jezdí od 6 měsíců. Mají polohovatelnou opěrku zad zcela do lehu, polohovatelnou opěrku nohou, spojenou rukojeť, madlo, větší kola s možností aretace, 5-ti bodové upínací pásy a jsou lehoučké, vynesu je i s 10-ti kg dítětem pár schodů, když se tam nedá vjet.
Vřele doporučuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
20.12.06 22:11

http://www.detskyraj.cz/…rrera-pro-06

Kolekce na rok 2007 je barevnější, líbí se mi více.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama