Zase jméno pro chlapečka :-)

Anonymní
13.5.20 08:07

Zase jméno pro chlapečka :-)

Ahoj, vybíráme jméno pro kluka a zajímal by mě trochu názor :-) uvažujeme nad Richardem. Ten asi vede. Pak co u manžela moc neprochází je Alex (bojí se, že mu budou říkat Saša, což bych i já nesnesla, ale Alex Saša není, to je Alexandr, ale i tak). Pak se mi líbí ještě Daniel a Patrik. Co myslíte? :-)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9740
13.5.20 08:08
@Anonymní píše:
Ahoj, vybíráme jméno pro kluka a zajímal by mě trochu názor :-) uvažujeme nad Richardem. Ten asi vede. Pak co u manžela moc neprochází je Alex (bojí se, že mu budou říkat Saša, což bych i já nesnesla, ale Alex Saša není, to je Alexandr, ale i tak). Pak se mi líbí ještě Daniel a Patrik. Co myslíte? :-)

Daniel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3671
13.5.20 08:10

Richard je super jméno.
Nevyhnutelný Ríša (ten nevadí, když vadí Saša?) je příšernej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14547
13.5.20 08:12

Richard se mi nelíbí (ale to je můj osobní problém s jeho jmenovcem :mrgreen: ), Alex je pěkný, ale Saša je děsný a tomu se nevyhnete :roll:
Ze zmíněných bych já osobně dala Patrika, možná Daniela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 08:14

To jste mě zatím moc nepotěšili 😁 Ríša mi kupodivu nevadí :-)

• Citovat
  • Nahlásit
1066
13.5.20 08:22

Z výběru Richard, je to takove mužné jméno, vždycky se mi líbilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1311
13.5.20 08:28

Opravdu záleží, k jakému příjmení. Třeba Richarda bych dala k nějakému kratšímu, ne typicky českému a hlavně, aby už neobsahovalo písmeno R. Jméno Alex mám hrozně ráda, ale evokuje ve mě mého ochočeného králíka z dětství a obávám se, že volání „Sašo“ by se tvoje dítě nevyhnulo. Jinak Daniel není špatné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3302
13.5.20 08:28

Máme v okolí spoustu Alexů, kamarádů dětí, ve školce i ve škole, ale žádnému jsem nikdy neslyšela říkat Sašo. Ani na fotbale, ve škole, ve školce, od dětí, učitelů, rodičů, kamarádů, prarodičů…Je to nesmysl, většina lidí tohle fakt dávno nepoužívá :mrgreen:

Chtěla jsem taky Alexe, ale mamka mi ho kvůli tomuhle vymluvila a dnes vidím, že je to kravina… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.20 08:31

Příjmení máme v pohodě. Hodí se kw všemu :D a moje ségra taky říká, že dnešní generace Sašu nezná, že se toho nemusím bát. Z výběru jsem nešťastná. Už u prvního jsme měli problém, alee vybrali jsme a teď už fakt nevím. Jsem zvědavá, co vyberem. Ale klidně pište dál :-)

• Citovat
  • Nahlásit
5368
13.5.20 08:35

Alex znám holku, přijde mi to trochu cikánské. Richard je super. Mám kamaráda Richarda, co má ženu Michaelu a vždycky si vzpomenu na písničku Míša s Ríšou jezdili na autobusu s kloubem :mrgreen: (od Jahelky). Za mě super. Danielů je milion, u Patrika mi přijde šíleně dehonestující ta varianta Páťa :nevim: Hlas pro Richarda :palec: (ten náš má ještě i 1 R v příjmení a zní to dobře :palec:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6617
13.5.20 08:40

Richard je hezké, Alex taky, nikdy jsem neslyšela, že by Alexovi někdo říká Sašo. Patrik, Daniel taky ujdou, z vašeho vyberu je nejlepší Richard.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7676
13.5.20 08:45

Za me Richard a Daniel ano, Alex ne a Patrik rozhodne ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34816
13.5.20 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj, vybíráme jméno pro kluka a zajímal by mě trochu názor :-) uvažujeme nad Richardem. Ten asi vede. Pak co u manžela moc neprochází je Alex (bojí se, že mu budou říkat Saša, což bych i já nesnesla, ale Alex Saša není, to je Alexandr, ale i tak). Pak se mi líbí ještě Daniel a Patrik. Co myslíte? :-)

Neznám Alexe, které mu by říkali Sašo. Kdyžtak Lexíku. To ti neva?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
13.5.20 09:08

Líbí se mi Daniel :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
954
13.5.20 09:09

Jsem pro Richarda nebo Daniela. Alexandr se mi pro kluka nelibi v žádné formě, jen pro holku. Patrik… dřív se mi to líbilo, ale teď mi to kdoví proč přijde trochu přihřáté. Asi jsem někoho takového potkala a nějak se mi to zafixovalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat