Jméno holčičky Hope

11.5.20 12:46

Jméno holčičky Hope

Ahoj holky jsem v 7 měsíci a mě a snoubenci se moc líbí jméno Hope co na něj řikáte? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3162
11.5.20 12:47

Pokud budete zit v cizine (nemyslim na slovensku) nebo nemate ceske prijmeni, tak to mozna nebude znit tak hrozne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
559
11.5.20 12:48
@Kaileee píše:
Pokud budete zit v cizine (nemyslim na slovensku) nebo nemate ceske prijmeni, tak to mozna nebude znit tak hrozne…

Asi tak

ttt

Komplet

fda 700 Kč
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
11.5.20 12:49

Pokud je k cizímu přímení, tak proč ne, je to přece vaše volba. :) K českému by to bylo dost divné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
500
11.5.20 12:49

Hope Bradley z Leedsu je super. Hope Soukupová z Jičína je teda děs…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.5.20 12:52

@Kaileee Hope Molinková tak co řikáte je to divné? Ještě se nám libí Ema :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1760
11.5.20 12:52

To bude sranda, až to každý druhý bude číst jako hoppe :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7214
11.5.20 12:53

Jestli jste v Čechách a máte české příjmení, tak se Hope zařadí vedle legendární Jennifer Konopníkové. A to nemluvím o tom, že dost lidí to asi bude číst buď tak, jak se to píše, nebo jako HóóuP. Osobně se mi to jméno nelíbí ani kdybyste žili v cizině, ale moje dítě to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3174
11.5.20 12:54
@Kateřina Moli píše:
@Kaileee Hope Molinková tak co řikáte je to divné? Ještě se nám libí Ema :kytka:

Des, chudak holcicka, radeji tu Emu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3162
11.5.20 12:55
@Kateřina Moli píše:
@Kaileee Hope Molinková tak co řikáte je to divné? Ještě se nám libí Ema :kytka:

Jak vas mohlo vubec napadnout dat diteti jmeno Hope Molinkova? Kolik vam je roku??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5921
11.5.20 12:56

Strašný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
271
11.5.20 12:58

@Kateřina Moli Podle mě se k příjmení nehodí ani Hope, ani Ema. Ema Molinková, ty dvě m za sebou se blbě vyslovují. Za sebe bych vybrala úplně něco jiného, ale je to jen můj názor. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
255
11.5.20 12:59

Pokud jste oba češi a žijete v česku, případně na slovensku, tak nedávat anglické jméno, ano, znám holky, co se jmenují Destiny, Purity, Hope atd, ale všechny pochází z anglicky mluvících zemí, kde je tohle jméno naprosto běžné a k jejich přijmení naprosto normální a vhodné…to radši ta Ema, ale Hope ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3918
11.5.20 12:59

V CR se kazde jmeno zdrobnuje, at chcete nebo nechcete, tak se na to pripravte. ;) Zrejme vas nemine Houpinka, Houpička nebo Hopka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.5.20 13:00

@Kaileee Hele znám rodinu Amelie Audrey, Sebastian Phellipe, Christien Fabien a příjmením Vacek. Ani nevim jestli jsem to napsala správně. A to má ta ženská dvě vysoký školy a učí na střední. S dovolením anonym, musím se s ni vídat kvůli dětem.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama