Zase školka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminka290
Stálice 66 příspěvků 08.09.10 13:54
zase školka

Ahoj všem maminám,tak jsme nějak zvládly záčátek školky,sice ráno ještě pláče,ale už nezvrací atak… :potlesk: Můj problém je ten že tam vůbec nejí,jen čaj je ochotna se napít.D nes byl vrchol seděla mezi dveřmi a čekala až přijdu a ani si s dětičkami nesadla ke stolku…jak přimět aby tam papala?Vím že čas a nenutíme,učitelka velmi trpělivá,já jí to taky nevyčítám,ale štve mne to neb musíme letet domu aby se najedla asi je to taky chyba ví že se pak nají,jenže nechat jí vyhladovět to nechci…děkuji snad má děkdo nějaký tahák

Reakce:
jizvíková
Extra třída :D 12685 příspěvků 08.09.10 13:59

Mala zkousi co vydrzis, proste bych domu nespechala a vubec ji nenabizela jidlo. proste bych ji dala az veceri :-D
ja jsem krutomatka :-D

sophinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 14:53

co se zkusit domluvit , že í ze začátku dáš do školky sváču ty…spolu jí připravíte do baťůžku a ona by si to tam snědla. jako že je to od maminky

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.09.10 15:22
sophinka píše:
co se zkusit domluvit , že í ze začátku dáš do školky sváču ty…spolu jí připravíte do baťůžku a ona by si to tam snědla. jako že je to od maminky

Tak to se ve školce z důvodu hygieny nesmí, měli jsme rodičák a je to nepřípustné :roll:

Malá si zvykne, je to kruté ,a je mi ji líto, až se ve školce bude cítit dobře,tak se i nají a jěště si i později přidá :wink: chce to čas a trpělivost,hlavně od učitelek
Moje holčička mi ve školce jí a moc dobře, jěště si přidává,ale i tak do školky ji hned beru svačinu ,kterou sní hned ,jak vychází z šatny :wink:

Šema
Echt Kelišová 9170 příspěvků 08.09.10 16:22

Ahojík

Já pracovala ve školce, né teda jako učitelka,ale jako kuchařka a věř, že za týden to bude jiné. Ona si tam zvykne, a uvidí že její kamarádka taky baští tak půjde taky. Pak bude baštit až se z ní bude kouřit, neboj! :huban: :dance: Dej jí pár dní. :srdce: :srdce:

Nikyy18
Extra třída :D 14388 příspěvků 3 inzeráty 08.09.10 16:52

ahojky

náš malý je něco podobného,on sice sedí s dětmi u stolečku,ale vrtá se v jídle a sní max. 1-2 lžičky :roll: On teda jí mizerně i doma,je to hrozný vybíralista,není moc jídel,které jí,takže že nejí ani tam mě moc nepřekvapuje.U­čitelka je z toho teda na prášky,se mnou už to tak moc nemává.Čekala jsem to.A doufám,že jakmile se víc rozkouká a bude ve školce víc v pohodě,že začne i víc jíst.Domů jezdíme až ve 3 hodiny,teď tam už 2 den spal,takže prostě buď bude jíst nebo bude hlady.Je to kruté,ale jinak k tomu jídlu nedospěje.Dávat mu tam naše jídla to v žádném případě nechci dělat,prostě chci ať ho to konečně donutí jíst jako ostatní

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >