Zase ta ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.06.19 20:29
Zase ta ovulace

Ahoj holky.
Mate to nektera taky tak? Vcera me desne pichalo v pravem vajecniku, dnes rano jsem nasla i takovy ten hlen, ale jeste ne uplne vodovy.. dneska me silene boli v podbrisku, ovulacni test lehce zesilil. Mam to chapat tak, ze ovulace bude kazdym dnem? Dekuji :)

Reakce:
Tableta
Kelišová 5315 příspěvků 13.06.19 20:31
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Mate to nektera taky tak? Vcera me desne pichalo v pravem vajecniku, dnes rano jsem nasla i takovy ten hlen, ale jeste ne uplne vodovy.. dneska me silene boli v podbrisku, ovulacni test lehce zesilil. Mam to chapat tak, ze ovulace bude kazdym dnem? Dekuji :)

Já bych to chápala tak, že už probíhá. Takový ten typický bílkový hlen jsem měla možná jednou, dvakrát za život.

Mysticlipstick
Zasloužilá kecalka 767 příspěvků 13.06.19 21:07
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Mate to nektera taky tak? Vcera me desne pichalo v pravem vajecniku, dnes rano jsem nasla i takovy ten hlen, ale jeste ne uplne vodovy.. dneska me silene boli v podbrisku, ovulacni test lehce zesilil. Mam to chapat tak, ze ovulace bude kazdym dnem? Dekuji :)

Těžko říct, já si tohle taky kdysi vysledovala, říkala jsem si… to je určitě ovulace a ono nic, ve skutečnosti jsem měla ovulaci u konci cyklu :D a na ovulační testy bych tedy taky moc nedala.

Katka372
Kecalka 160 příspěvků 14.06.19 07:51

Já to nepoznám, hlen mívám průběžne pořád, jednou ho mám, pak pár dní ne, pak zase..Žádné píchání nebo tak. A to už dítě mám. Štve mě, že to nepoznám.

Váš příspěvek
Reklama