Zasedlá učitelka na prvňáčka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 21:24
Zasedlá učitelka na prvňáčka

Ahoj mám velký problém… letos v září nastoupila moje druhá dcera do první třídy. Na tuto školu už chodí první dcera která je právě v osmičce, jen co se dozvěděla jakou třídní učitelku bude mít, hned říkala že to je pohroma. Mě se tomu ale nechtělo věřit.. Dcerka se do školy moc těšila umělá psát, číst, počítat do 20. Ale jen co nastoupila do školy začala psát písmena a slova zrcadlově.
A v tu chvíli to začalo, jako první tím že mi učitelka volala ať si pro dceru přijedu že ji bolí břicho. Vždy když jsem přijela pro ní do školy tak vypadala smutně ale jen co jsme přijely domů hned jí bylo dobře. Toto se opakovalo téměř každý den a dcera mi pomalu začala říkat že paní učitelku nemá ráda. Jednoho dne mi paní učitelka volala že dceru neustále bolí břicho a že je asi PSYCHICKY LABILNÍ a měla by jít na PSYCHIATRII.. Doma se mi dcera svěřila s tím že ji paní učitelka vůbec nevyvolává, a že ostatním dětem říká například Honzíčku, Terezko a jenom jí říká Zuzano… Nevím co mám dělat, asi půjdu za paní ředitelkou která je moc hodná ale nevím co ona by s tím mohla udělat. První třida je podle mě strašně důležitá. A přestoupil na jinačí školu je podle mě blbost, aby každá dcera chodila na jinačí školu… prosím poraďt :( e

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 21:28

Zkus si nejdříve promluvit s učitelkou, naobcházej jí, naštvala by se. Zkus s ní mluvit spíše tak, jak se dcera projevuje a že máš pocit, že jí něco ve škole trápi. A uvidíš kam se hovor posune. Pokud nepomůže tohle pak bych šla za ředitelkou, ale to bych se zase bála, že si pak na ní učitelka zasedne

Martassek
Kecalka 191 příspěvků 27.10.18 21:30

Více tříd ve škole asi není, že? :? Možná bych se trochu poptala ostatních rodičů a potom bych se asi sešla s ředitelkou a zmiňovanou učitelkou… :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 21:31

@Lamátko s učitelkou jsem již několikrát mluvila ale pokaždé se dostaneme k tomu stejnému že ona za to nemůže a že moji dceru neustále bolí břicho. Taky se mi Zuzka přiznala že ji někdy břicho ani nebolí, naposled brečela kvůli čtyřce kterou dostala za to že nedomalovala obrázek. Za ředitelkou půjdu nejspíš hned co budu moct :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 21:34

@Martassek právě že je to jediná první třída na škole. Bydlíme v malé obci a široko daleko nikde žádná jiná škola není. Přestup by byl docela problém… Takže vscehno bude muset vyřešit paní ředitelka a jestli to nevyřeší ona tak u opravdu nevím :,(

AlphaOmega
Ukecaná baba ;) 1561 příspěvků 27.10.18 21:34
@Anonymní píše:
@Lamátko s učitelkou jsem již několikrát mluvila ale pokaždé se dostaneme k tomu stejnému že ona za to nemůže a že moji dceru neustále bolí břicho. Taky se mi Zuzka přiznala že ji někdy břicho ani nebolí, naposled brečela kvůli čtyřce kterou dostala za to že nedomalovala obrázek. Za ředitelkou půjdu nejspíš hned co budu moct :nevim:

4ka? Na začátku první třídy? No to musí být kráva.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 21:35
@Anonymní píše:
@Lamátko s učitelkou jsem již několikrát mluvila ale pokaždé se dostaneme k tomu stejnému že ona za to nemůže a že moji dceru neustále bolí břicho. Taky se mi Zuzka přiznala že ji někdy břicho ani nebolí, naposled brečela kvůli čtyřce kterou dostala za to že nedomalovala obrázek. Za ředitelkou půjdu nejspíš hned co budu moct :nevim:

Aha tak to pk za ředitelkou

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2488 příspěvků 2 inzeráty 27.10.18 21:35
@AlphaOmega píše:
4ka? Na začátku první třídy? No to musí být kráva.

To teda

Run
Generální žvanilka 20571 příspěvků 27.10.18 21:41

Ředitelka, jiná třída, jiná škola. Tohle bych nedovolila. Taky mám prvnacku a jsem na tohle nějaká precitlivela. Měla jsem dost obav, šla jako jediná z celé školky do jiné školy, ale teď vím, že jsem udělala dobre. Je stastna, spokojená, paní učitelku miluje. A já taky, protože má na ně normální požadavky, nikam nezene. A až v listopadu prý začne dávat dvojky. Čtyřky dává prvňáčkům v říjnu jen kráva.

Martassek
Kecalka 191 příspěvků 27.10.18 21:41

4ka za nedomalovaný obrázek??? 8o Tak to bych opravdu řešila. Normální to není… :zed:

zrcadlo
Kelišová 6851 příspěvků 27.10.18 21:50

Já mám teď v rodině dva prvňáčky, každého na jiné škole v jiném městě, a u jednoho učitelka začala až od půlky října dávat dvojky (do té doby jen obrázky a jedničky), u druhého se jelo tři týdny jen na razítka, pak do konce října rozdávala učitelka jen jedničky (takže méně nadané děti jich měly jen pár, ale jinou známku fakt nedostaly) a až od listopadu začne s dvojkama, a trojky a horší prý asi až po Vánocích.

Uživatel je onlineKelsey
Hvězda diskuse 44746 příspěvků 27.10.18 21:54

To je prehnane. Budes muset resit (u tehle ji nenechabej).
Kdyz si decka nestihaji dodelat, tak si kresli o prestavce nebo pred vyucovanim je cas.
Kdyby chtela, mohla ji dat prostor, aby si obrazek dodelala. Za vychovu davat ctverku je nesmysl.

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 67730 příspěvků 27.10.18 21:59
@Anonymní píše:

přeřadit, pokud nemají druhou první třídu, tak přeřadit na jinou školu, čím dřív, tím líp. V říjnu první třídy dostala čtyřku za nedomalovaný obrázek? Už by do té školy nestrčila nohu. Ani, i za cenu toho, že by mi děti chodily do jiné školy. Mně dcera nastoupila do první, starší do primy, takže jsou každá v jiné škole a jako problém to nevidím. To že nějaká učitelka šikanuje šestileté dítě dva měsíce po nástupu do školy, to je tragédie.

tulipán
Závislačka 3152 příspěvků 27.10.18 22:00

Ty znamky a komenty o psychiatrickem vysetreni jsou rozhodne na povazenou, docela drsne, co timto asi chtela ucitelka sdelit. Me kluk take ted zacal psat zrcadlove, beru to jako vyvoj.

Zdrobnelinky jsou nesvar, obecne kluci by mohli vypravet, tem se ve skolach zdrobnuje malo, museli se to naucit respektovat a nebrat si to osobne, nehledat za tim nic, co tam neni, bude se to muset naucit i tva dcera. A vyvolavani je ze stejneho soudku, syn to ma stejne, protoze je take popredu, ucitelka vyvolava ty, kteri potrebuji nastartovat, ja to chapu a synovi jsem to takto vysvetlila. :nevim: Za reditelkou bych sla, ale dobre bych si rozmyslela, na co si stezovat - vyvolavani a zdrobnelinky bych rozhodne vynechala. Zamerila bych se na to, co se ve tride deje, ze mas po dvou mesicich dite s bolenim bricha.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.18 22:02

@Run tu čtyřku dostala už koncem září… začala jsem to řešit až teď kvůli tomu že řekla že je psychicky labilní… třeba moje první dcera chodila na stejnou školu a první dvojku dostala snad až ve druhé třídě :think: jinak dostávala zamračené razítka :D

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Nová láska na obzoru? David Kraus se vášnivě líbal se známou herečkou

Těžké časy jsou konečně zažehnány! Vypadá to, že si zpěvák David Kraus (38)... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >