Rozmazaný pohled na jedno oko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mayecka
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 24.10.18 19:16
Rozmazaný pohled na jedno oko

Ahoj holky chtěla bych se zeptat zda s tím někdo nemá nějakou zkušenost.
10 lety začal před pár týdny špatně vidět na pravé oko. Vidí pouze na blízko např SPZ na autě už nepřečte jelikož to už má hodně rozmazané. Dioptrie naprosto v pořádku. Nevíte čím by to mohlo být?
Děkuji předem.

Reakce:
ivašot.
Kelišová 6743 příspěvků 24.10.18 19:25

A jaká vyšetření jste absolvovali? Na neurologii už jste byli?

mayecka
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 24.10.18 19:29

@ivašot. Bohužel přesněji nevím. Je to syn přítele z prvního vztahu a mám o něj strach tak se snažím něco zjistit.

Božislava
Ukecaná baba ;) 1638 příspěvků 24.10.18 19:36
@mayecka píše:
@ivašot. Bohužel přesněji nevím. Je to syn přítele z prvního vztahu a mám o něj strach tak se snažím něco zjistit.

To stejně musí určit oční lékař přímo.....

stinga
Závislačka 4425 příspěvků 3 inzeráty 24.10.18 19:40

@mayecka bez očního a neurologického vyšetření tady asi nic nezjistíš, normální to určitě není

ivašot.
Kelišová 6743 příspěvků 24.10.18 19:47
@mayecka píše:

Tak se musí přítel spojit s matkou dítěte a začít to řešit. Já bych v případě takových potíží obratem navštívila oční a pediatra, aby mi dal žádanku na neurologii.

mayecka
Ukecaná baba ;) 1231 příspěvků 24.10.18 19:47

Každopádně moc děkuji

alisekR
Kelišová 5282 příspěvků 24.10.18 20:37

Měla jsem.to v těhotenství několik hodin. Neviděla jsem vůbec. Byla jsem kolem 30 týdne těhu. Bála jsem se jít k doktoru. Po porodu jsem měla ještě podobné specifické problémy. Ve tmě jsem viděla bílou skvrnu a pod. Pak jsem to řekla obvodní, objednala mě na neurologii a ten na MMR mozku. Kvůli vyloučení demializacnich nemocí. Naštěstí to dopadlo dobře. Bála jsem se roztroušené sklerózy.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Návorková o vztahu s Dvořákem: Byly tam ponorky, tančit ale budeme dál!

Vítězným párem letošní deváté řady StarDance se stal Jiří Dvořák s taneční... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >