Jaké dárky 12tileté

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 24.10.18 13:38
Jaké dárky 12ti leté

Vánoce se blíží a já netuším co pro nejstarší dítě (má nevlastní dcera, přítelovo dítě, nežije s námi), tak si říkám, že jistě poradíte. Mladší budeme kupovat lego jako větší dárek. Pak oběma nějaké oblečení, i boty tam mají, kosmetiku, asi naušnice, ale obyčejné ne drahé. Chceme starší něco co se nějak vyrovná legu, takže cenově cca 800Kč. Letos to chceme spíše celkové prakticky trošku, ale zase at mají radost. Vloni dostali tablety na vánoce, letos v létě obě mobily. Takže třeba to trošku zase usměrnit :-). Vůbec netuším co té starší. JE to věk na palici. Ještě nemá pořádně žádné zájmy ani koníčky.

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11645 příspěvků 24.10.18 13:43
@Veru1987 píše:
Vánoce se blíží a já netuším co pro nejstarší dítě (má nevlastní dcera, přítelovo dítě, nežije s námi), tak si říkám, že jistě poradíte. Mladší budeme kupovat lego jako větší dárek. Pak oběma nějaké oblečení, i boty tam mají, kosmetiku, asi naušnice, ale obyčejné ne drahé. Chceme starší něco co se nějak vyrovná legu, takže cenově cca 800Kč. Letos to chceme spíše celkové prakticky trošku, ale zase at mají radost. Vloni dostali tablety na vánoce, letos v létě obě mobily. Takže třeba to trošku zase usměrnit :-). Vůbec netuším co té starší. JE to věk na palici. Ještě nemá pořádně žádné zájmy ani koníčky.

Společenskou hru?

Anik
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 24.10.18 13:54

Mám 13-letou, a tam vede hromada oblečení, a vymyslela jsem fitness náramek, ten si ostatně pořídím i sobě a už se na něj těším :)) má dobré funkce a moc hezky vypadá.

Justinne
Stálice 73 příspěvků 24.10.18 13:55
@Veru1987 píše:

mám ten samý problém, dceři je také 12. Nejen že já nevím, co jí koupit,ale ona sama neví, coby si přála.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 24.10.18 13:57
@Justinne píše:
mám ten samý problém, dceři je také 12. Nejen že já nevím, co jí koupit,ale ona sama neví, coby si přála.

Noo právě ona taky neví.

Lenka_Hal
Kelišová 5314 příspěvků 24.10.18 14:50

Tak treba nejakou darkovou kartu do obchodu s oblecenim. Pokud nema konicky, je to vzdycky slozitejsi. :nevim:

Diggy
Ukecaná baba ;) 1803 příspěvků 1 inzerát 24.10.18 15:14

lístky do kina, nebo na koncert? mám doma něco podobného dcera 11 let a neví co chce. máme vybrané kolečkové brusle tak snad se budou líbit. Jinak před vánocemi má ještě narozeniny tak jí chci koupit stříbrný prstýnek.

Ice79
Závislačka 2614 příspěvků 26.10.18 22:30

Trochu mě zaráží, že 12letá JEŠTĚ nemá zájmy a koníčky. 8o Co po škole dělá?

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 27.10.18 10:54
@Ice79 píše:
Trochu mě zaráží, že 12letá JEŠTĚ nemá zájmy a koníčky. 8o Co po škole dělá?

Nic. Sedi na mobilu, papka a pribira…

Helileli
Závislačka 2957 příspěvků 27.10.18 10:57
@Veru1987 píše:
Nic. Sedi na mobilu, papka a pribira…

no tak permici na aerobik, do fitka atd :cert:

terinka4444
Hvězda diskuse 67844 příspěvků 27.10.18 11:10
@Justinne píše:
mám ten samý problém, dceři je také 12. Nejen že já nevím, co jí koupit,ale ona sama neví, coby si přála.

jo, taky má jednu dvanáctiletou doma, to je na dárky pěkně blbý věk. Ona si napsala spešl rubikovu kostku a powerbanku

Veru1987
Zasloužilá kecalka 760 příspěvků 27.10.18 11:48
@Helileli píše:
no tak permici na aerobik, do fitka atd :cert:

To jsme nabizeli, krouzky cokoliv…neni zajem. Ona zije u sve matky.

Janasas
Kelišová 5346 příspěvků 27.10.18 14:02

Co tak švagorvá kupovala- hodinky, kolečkové brusle, holky mají ten pennybord- nebo jak se to píše, samozřejmě hromada oblečení, první nějaké takové ty malovátka, kupovala i nějaký značkový batoh..
Já si myslím právě, že se dá hodně vybrat, pokud to neni děvče, co sedí doma a nic ji nebere. Ani sport, ani tkaové to krášlení..

terezaroleckova
Povídálka 20 příspěvků 31.10.18 15:52

moji segre ktera ma 14 udela vzdy největší radost nějaké značkové tričko nebo tak něco..
takže do těch 800 bych koupila třeba nějaké dražší tričko a nějakou pěknou knížku, všimla jsem si že ted hodne lidi čte Hvězdy nám nepřáli a to je podle mě pěkný dárek :P

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >