Zaseklá v minulosti

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.10.21 22:12

Zaseklá v minulosti

Tak jo, konečně jsem si to sama sobě dokázala přiznat. Na začátku roku jsem se zamilovala do svého kolegy (dejme tomu, že se jmenuje třeba Roman) z jedné z našich poboček. Nejdřív jsem si od toho nic neslibovala, ale vždycky jsem se těšila na to, až ho uslyším, až mi napíše, a pak už bylo pozdě. Povídali a psali jsme si spolu hodiny, když jsem spolu byli osobně, bylo to něco neskutečnýho. Byli jsme spolu chvilku, ale já jsem s ním i za tu chvilku zažila víc než s ex přítelem se kterým jsem byla přes 4 roky. Šťastnější jsem nikdy nebyla, ale zároveň jsem se takhle nikdy moc netrápila. Hlavní problém byl v tom, že je ženatý, ale celou dobu jsem to věděla. Byla to jak jízda na horský dráze. Vídali jsme se jednou za 14 dní, ale byli neustále v kontaktu, protože jsme kolegové. Trpěla jsem, když jsem věděla, že je doma s manželkou, spí vedle ní a podobně. Dlouho jsem to takhle nevydržela a vztah ukončila a chtěla přerušit veškerý kontakt, ale nerespektoval to a občas jsme v kontaktu kvůli práci být museli. Chtěla jsem to tedy omezit jen na emaily, ale to dlouho nevydrželo, našel si vždycky nějakou záminku, proč mi zavolat. Snažila jsem se to ignorovat a po nějaké době si našla někoho jiného. Jenže mi nějak nešlo zapomenout na Romana. Na novým příteli jsem si hledala chyby, všechno mi vadilo. Skončili jsme to a já se snažila zapomenout na Romana. Zkoušela jsem tedy navázat další vztahy, ale pokaždé jsem si našla někde chybu a hrozně srovnávala a hledala velkou lásku jako s Romanem. S ním to totiž bylo všechno tak jednoduchý, přirozený.. Pořád jsem si sama sobě nalhávala, že už ho nemiluju, že je to za mnou, že vím, že se nikdy nerozvede a dělalo mu dobře, když o něj měla zájem mladá holka. A tak se ptám, přejde to? Hrozně bych se zase chtěla tak strašně zamilovat, všechno bylo najednou jednodušší. Mám strach, že tohle člověk zažije jednou za život. Všechny od sebe odházím a zároveň bych chtěla vztah, ale myslím, že jen kvůli tomu, abych se mu mohla „pochlubit“, že dokážu být šťastná i bez něj.

Zřejmě jsem to všechno napsala nějak zmateně, nedá se to všechno popsat, takhle to nezní tak hrozně, jen jako „obyčejná“ rozchod, co za chvilku přebolí, ale já cítím, že tohle bylo jiný. Zažil to někdo taky?

Anonym, prosím..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4296
3.10.21 22:36

No, hele, jestli za jeden vecer nebo jakou chvilku to myslis dokazes prozit vic nez za 4 roky (s kymkoliv), tak by ses nejdriv mela zamyslet nad kvalitou sveho zivota. Tohle fakt nezavisi na tvem protejsku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4016
3.10.21 23:31

Prosím tě, přejde to. Mám za sebou taky vztah se ženáčem, ale ne pár měsíců, ale let. Úplně ukázkovej. Nejsem na to pyšná, ale tak stalo se. Jestli chceš, napiš mi zprávu, nechci to tady rozebírat veřejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
294
3.10.21 23:40

Opět se ukazuje, že vesmír a ženská blbost je nekonečná… :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4735
4.10.21 00:05

No, růžové brýle a fakt, že někoho absolutně neznáš, může nahrávat představě, že dotyčný je pro tebe jedinečný a nikdo lepší na světě není. To, že sabotuješ nové vztahy spíš vypovídá o tom, že stále doufáš, že se rozvede a půjdete spolu ruku v ruce do slunce západu.
Předně je třeba si uvědomit, že pokud se s někým jen „vídáš“ nežiješ s ním, nevíš jak se chová v soukromí, jak řeší problémy atp, nemůžeš z jeho chování usuzovat jaký je to skutečně člověk a zda by vám to vůbec klapalo. Druhá věc samozřejmě je, že ti imponuje muž jenž valí klíny mladé holce do hlavy a doma má ženu… To by pro mě byla okamžitá stopka ať už má doma manželku co mu „nedá, neuklízí, nestará se o děti, je na něj zlá, manipuluje ho, umírá…“.
Takže spíš být tebou a je vidět, že už si to sama přiznáváš, začala řešit fakt, že věříš na něj jako prince na bílém koni a to přes to, že jde vlastně o dost pochybného člověka, minimálně charakterem. Zapomeň na něj i když chápu, že to ještě potrvá a snaž se zaměřit na to, abys nebyla tak lehce manipulovatelna někým, kdo za to nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
145
4.10.21 09:04

Máš blok ve vlastní hlavě, který ti brání, aby sis užívala přítomnost. Doporučuju ke zhlédnutí film Hodiny, konkrétně linii, které dominuje Maryl Streep. Dokud si neuvědomíš, že jsi to ty, kdo ti brání ve štěstí, tak se nepohneš dál a může to ublížit i lidem ve tvém okolí. Moje kamarádka si takhle pořád myslela na kluka ze střední, který se jí dřív líbil, ale nic z toho nebylo. Akorát jí to tedy nebránilo v jejím životě. No a po letech se pak někde potkali a strávili spolu víkend. Byla dost zklamaná, takto holt končí nejedna iluze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat