Zastavení měsíc dlouhé menstruace

25.2.20 21:30

Zastavení měsíc dlouhé menstruace

Ahoj děvčata :kytka:

Potýkám se s chronickou nedostatečností žlutého tělíska. HAK brát nemůžu kvůli anamnéze. Teď už mám menstruaci skoro měsíc. Byla jsem před týdnem na gyndě a doktor mi udělal UZ, a řekl že už nemám z čeho krvácet, že sliznice je odkrvácená a děloha malá. Že kyretáž by nic nevyřešila. Dal mi Norethisteron, ale ten jsem po dvou dnech musela vysadit, protože jsem po něm byla tak vyřízená, že jsem spala 15hod vkuse a zažila jsem takovou psychickou bouři, že to přítele malém vystřelilo na měsíc :lol: Teď se mi to krvácení zase vrací a já nevím, jak to zastavit. Nemáte nějakou radu, co vám zabírá? Ascorutin, nebo kontryhel, nebo nějaký jiný přípravek? Budu moc ráda za radu. Děkuju moc :) 8) kdyžtak mu budu volat v pondělí kdyby nic nezabralo, ale zase mě nacpe hormonama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

25.2.20 21:35

Ahoj. Ja kdysi vyzkousela vsechno, co poradil a predepsal doktor. Obavam se, ze nic jinyho, nez hormony nepomuzou. Vzdycky, kdyz jsem leky vysadila, hned jsem krvacela znovu a furt. Bohuzel me pomohla az antikoncepce. To v tyhle dobe neni nejaka, kterou bys ty mohla? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 21:37

@PastikaJatrova chce mi dát Azalii ale až budu mít další cyklus :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1355
25.2.20 21:40

Potřebuješ podle mě něco kde je i estrogen nebo budeš krvácet furt. V Azalii je jen gestagen.
Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 21:42

@ilusionist taky vim, ze jsem dostala tenkrat nejakou injekci na zastaveni.taky jsem mela malo zlutyho teliska, neovulovala jsem. takhle jsem trpela cca od 14 do 17 let. Vystridal mi spoustu leku.pri brani vsechno ok, po vysazeni jsem si chtela prostrelit hlavu kulkou.bylo to strasny.moc dobre te chapu.zkus se ho zeptat na tu injekci na zastaveni, ze jsi o tom slysela. bohuzel tohle je uz 12 let zpatky, tak si to fakt nepamatuju, ale injekce to urcite byla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 21:46

Rozbor krve u mudr. Minerály, nedostatek drasliku možná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57357
25.2.20 21:53

Mě pomohl jen noretisteron.. Pak dr zkoušel nasadit ha, výsledek jsme se nedozvěděli, otěhotněla jsem.. Ty ha nemůžeš, což je dost problém.. Takže fakt příroda a dát tomu čas :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama