Zateklé mléko do ouška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajinac
Stálice 87 příspěvků 03.02.17 20:04
Zateklé mléko do ouška.

Ahoj maminky. Dnes se mi stalo, že mi malá bouchla do flašky s mlékdm a to ji polilo na hlavě. Bohužel ji mléko (UM) zateklo i do jednohi ucha. Hned jsem vyčistila srolovaným čtverečkem buničiny, kam jsem až dosáhla, ale snad jsem tím ještě spíše nepřitížila. Mohlo by z tohi mléka v uchu být zánět, nebo se nemusím obávat? Popr. do kdy by ji ouško začalo bolet?

Reakce:

Uživatel je onlineSvistice
Neúnavná pisatelka 17462 příspěvků 18 inzerátů 03.02.17 20:10

@Ajinac Nic se jí nestane. A do uší jí příště raději ničím nešťourej.

Alyss1
Závislačka 2822 příspěvků 5 inzerátů 03.02.17 20:15

Počkej, až si tam načůrá, nebo narve autíčko (z filmu Dr. Hollywood). pardon, je to holka, tak to ani jedno nehrozí. možná botu od barbíny:):)

neboj, nic se nestane. nemá to kam dotéct. je tam bubínek. prostě to zas vyteče. zánět ouška je zevnitř, ne zvenku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepkova čtvrtá kniha: Z honoráře se vám protočí panenky, není to ale málo?

Klesla cena Tomáše Řepky na trhu? Vypadá to tak. Podle informací Expresu... číst dále >

Všechny 4 děti musely do karantény, popsala domácí lazaret Abbasová

Zvládnout čtyři děti, z nichž jednomu je něco málo přes rok a dvojčata se... číst dále >

Články z Ona Dnes

V mládí ji šikanovali kvůli vzhledu, rozhodla se pro kompletní proměnu

Celine Centino (24) ze švýcarského Zurichu byla v mládí šikanována. Děti si... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >