Zateklé mléko do ouška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ajinac
Stálice 91 příspěvků 03.02.17 20:04
Zateklé mléko do ouška.

Ahoj maminky. Dnes se mi stalo, že mi malá bouchla do flašky s mlékdm a to ji polilo na hlavě. Bohužel ji mléko (UM) zateklo i do jednohi ucha. Hned jsem vyčistila srolovaným čtverečkem buničiny, kam jsem až dosáhla, ale snad jsem tím ještě spíše nepřitížila. Mohlo by z tohi mléka v uchu být zánět, nebo se nemusím obávat? Popr. do kdy by ji ouško začalo bolet?

Reakce:
Svistice
Neúnavná pisatelka 17758 příspěvků 10 inzerátů 03.02.17 20:10

@Ajinac Nic se jí nestane. A do uší jí příště raději ničím nešťourej.

Alyss1
Závislačka 3040 příspěvků 4 inzeráty 03.02.17 20:15

Počkej, až si tam načůrá, nebo narve autíčko (z filmu Dr. Hollywood). pardon, je to holka, tak to ani jedno nehrozí. možná botu od barbíny:):)

neboj, nic se nestane. nemá to kam dotéct. je tam bubínek. prostě to zas vyteče. zánět ouška je zevnitř, ne zvenku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >