Reklama

Zateklé mléko do ouška

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ajinac
Stálice 84 příspěvků 03.02.17 20:04
Zateklé mléko do ouška.

Ahoj maminky. Dnes se mi stalo, že mi malá bouchla do flašky s mlékdm a to ji polilo na hlavě. Bohužel ji mléko (UM) zateklo i do jednohi ucha. Hned jsem vyčistila srolovaným čtverečkem buničiny, kam jsem až dosáhla, ale snad jsem tím ještě spíše nepřitížila. Mohlo by z tohi mléka v uchu být zánět, nebo se nemusím obávat? Popr. do kdy by ji ouško začalo bolet?

Reklama

Reakce:

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 03.02.17 20:10

@Ajinac Nic se jí nestane. A do uší jí příště raději ničím nešťourej.

Alyss1
Závislačka 2764 příspěvků 10 inzerátů 03.02.17 20:15

Počkej, až si tam načůrá, nebo narve autíčko (z filmu Dr. Hollywood). pardon, je to holka, tak to ani jedno nehrozí. možná botu od barbíny:):)

neboj, nic se nestane. nemá to kam dotéct. je tam bubínek. prostě to zas vyteče. zánět ouška je zevnitř, ne zvenku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama