Zateplené těhotenské legíny

220
17.11.20 14:52

Zateplené těhotenské legíny

Prosím moc o doporučení zateplených těhotenský legín na zimu, na které se nějak moc nechytají chlupy. Máme psy a často nosím kabát, který bohužel pořád pelichá. Na netu jsem samozřejmě hledala, ale není nad osobní doporučení. Moc děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
143
2.12.20 05:25

@Mimi1985 ja jsem koupila v H&M, ale chlupy by se na ne asi chytaly. Taky jsem hledala, ale nikde nic slusnyho. Tyhle jsou teda super teplý i ted v těch mrazech, ale jsou to v podstatě punčocháče bez chodidel, jde je nosit jen pod saty. Pod tuniku bych je nedala protoze na zadku maji takový ty švy, jak byvaji u dětských punčocháču 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
220
2.12.20 08:37

@Divida33 já právě hledám a hledám a nic. Něco je už na obrázku tenké a průsvitné, že nechápu, jak mohou být zateplené a něco má právě ty punčochové švy. Je to děs, když člověk nikam nemůže, že by se přímo podíval.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
461
5.1.21 09:54
@Mimi1985 píše:
Prosím moc o doporučení zateplených těhotenský legín na zimu, na které se nějak moc nechytají chlupy. Máme psy a často nosím kabát, který bohužel pořád pelichá. Na netu jsem samozřejmě hledala, ale není nad osobní doporučení. Moc děkuji. :kytka:

Dost opozdene, ale prece: Zkus Calzedonia, maji eshop a posilaji i do CR, myslim, ze jsem tam letos videla i hodne tehotenskeho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat