Těhotenské oblečení Lidl velikost XS nebo S, poraďte prosím

Anonymní
15.11.20 21:56

Těhotenské oblečení Lidl velikost XS nebo S, poraďte prosím

Ahoj holky, ráda bych si z Lidlu objednala těhotenské oblečení, říká se, že je oblečení z Lidlu větší než klasické, klasicky nosím Sko, někdy je mi i Sko větší, mám tedy volit XSko? U spousty výrobků je Sko vyprodané, tak mě to štve.. Děkuji za radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
478
15.11.20 22:05

Já nosím běžně XS nebo S, v Lidlu kupuji vždy to nejmenší, ale těhotenské jsem tam kupovala S a pak i M (kalhoty, páč se mi asi rozšířila pánev), záleží asi na tom jaké oblečení. Přinejhorším to jde v pohodě vrátit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
15.11.20 22:05

Nooo hele mne to sedělo normalne jako ostatní konfekce, tzn. vrchní díly XS a spodní S.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 22:10
@Jaaanča píše:
Já nosím běžně XS nebo S, v Lidlu kupuji vždy to nejmenší, ale těhotenské jsem tam kupovala S a pak i M (kalhoty, páč se mi asi rozšířila pánev), záleží asi na tom jaké oblečení. Přinejhorším to jde v pohodě vrátit ;)

Děkuji! šlo mi spíše o ty spodky, s vršky to ještě nějakou dobu určitě zvládnu :))

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 22:11
@Semtex píše:
Nooo hele mne to sedělo normalne jako ostatní konfekce, tzn. vrchní díly XS a spodní S.

Díky!!

• Citovat
  • Nahlásit
365
15.11.20 22:22

Lidl určitě brát menší. Přijde mě, změny i jejich eSko je na slony 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
15.11.20 22:28

V Lidlu není problém s vrácením zboží, tak bych vzala obě velikosti, vyzkoušela a nesedící vrátila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3859
15.11.20 22:46

Mám normálně velikost XS a těhotenské tepláky Lidl jsem měla S (druhý trimestr) a M (třetí trimestr). Ty eSka jsem pak nosila ještě dlouho po porodu. Ty jejich těhot. tepláky jsou hrozně fajn :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.11.20 23:24

Já bych teda menší určitě nebrala. Navíc v těhu je lepší mít trochu pohodlnější oblečení. A pak člověk i trochu nakyne 😁

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat