Zátěžový test na alergii na bílkovinu kravského mléka (BKM)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

raddka87
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 25.01.18 13:33
Zátěžový test na BKM

Dobrý den, chtěla bych Vás moc poprosit o radu. Máme se synem udělat zátěžový test na BKM a mám mu upéct muffin, kde má 1 ks obsahovat 1.3 g mléčného proteinu. Nevíte někdo jaké množství mléka by to mělo být? Nebo nepekl jste je někdo? Já vůbec netuším, kde to mám dohledat. Moc děkuji za rady.

Reklama

Reakce:

Ornwen
Závislačka 4059 příspěvků 1 inzerát 25.01.18 14:21

Matematika rika, ze asi 500ml mlika na 12muffinu.
Na krabici mlika je obsah bilkovin.

raddka87
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 25.01.18 17:33

@Ornwen děkuji, taky mě potom napadlo, podívat se na krabici :-D

baracon
Kecalka 181 příspěvků 26.01.18 10:14

Ahoj my byli na zatežaku v nemocnici prosel ok a rok a pul po nem maji pochyby ze alergie trva dal. Prijde mi divny ze to mas zkusit doma

Ornwen
Závislačka 4059 příspěvků 1 inzerát 26.01.18 10:21

@baracon hele my taky nebyli v nemocnici. Ale ty projevy byly takové všelijaké a celkem nevýrazné. Takže jsme to taky zkoušeli doma systémem „máma si dá trochu jogurtu a uvidíme“

raddka87
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 27.01.18 18:04

@baracon mně to přijde taky zvláštní, že to máme zkusit doma, tak doufám, že nebude mít moc silnou reakci :-(

baracon
Kecalka 181 příspěvků 28.01.18 19:36

@raddka87 snad to bude dobre. Jinak nam delali v nemocnici tak ze mu kapli kapku mleka na pusu za pul hodky mu dali vypit 1 ml zs pul hodky 5 pak 10,20 az ale 150 ale to uz nevypil. Za celou dobu nesmel z ambulance. My s chlapem jsme se střidali na kafe ale on tam musel byt za kazdou cenu.

Ornwen
Závislačka 4059 příspěvků 1 inzerát 29.01.18 10:16

@baracon to je zajimavy, to delaji i u kojencu?
nas ma fakt takovou lehkou. A kdyz ja neco snedla, takze se to projevilo u nej az za 24h
150ml najednou nevypil nikdy niceho :roll:

raddka87
Zasloužilá kecalka 577 příspěvků 29.01.18 14:37

@baracon na muffin reakci neměl, naštěstí :-) ale den předem snědl omylem dceři malý kousek kinder vajíčka a během chvilky se osypal…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama