Zavařené maso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 24.02.18 11:31
Zavařené maso

Ahoj holky, prosím o rychlou radu, mám zavařené maso, chtěla jsem z něj připravit oběd, ale čas plyne a na internetu se mi podařilo najít jen recepty na na zavařování masa :?
Poradí mi někdo recept jak připravit pokrm ze zavařeného vepřového masa? Děkuji moc předem!

Reklama

Reakce:

Malaga
Generální žvanilka 23724 příspěvků 24.02.18 11:34

Tak k němu zkus udělat brambory a dušenou mrkev ;)

hanzbl00
Závislačka 3371 příspěvků 24.02.18 11:34

Napadlo me jen rizoto :mrgreen:

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 24.02.18 11:35

Supr rady, moc děkuji :) Ještě se rozhodnu mezi rizotem a duš. mrkví, dík :)

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 24.02.18 11:41

Nebo k tomu dej zeleninu, treba mrazenou. A pak testoviny. Zalejt vajickem a zapect. Mnamka.

iiiv
Extra třída :D 10767 příspěvků 24.02.18 11:46

Většinou dělám české rizoto nebo uvařené brambory a maso ohřeju na pánvičce k tomu okurkový salát, nebo dám zapéct s těstovinama a na to mozzarellu

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 24.02.18 11:49

Jé, děkuji za ty všechny recepty, vypadají dobře i ty zapečené těstoviny, poznačím si na příště :kytka: nakonec děti rozhodly rizotto, já většinou dělám rizotto co dům dal :) a jak děláte rizotto vy?

Uživatel je onlinearada
Extra třída :D 11049 příspěvků 24.02.18 11:49

Ke špenátu a jde z něj i guláš, možností je spousta.

Iveta 23
Kecalka 203 příspěvků 24.02.18 12:19

Tak už mám hotovo, rizotto je opravdu dobré, i když mi chyběl hrášek :) tak díky

viky23
Neúnavná pisatelka 16095 příspěvků 24.02.18 12:30

Rizoto ze zavareneho je opravdu dobre, ja osmahnu cibulju, na to hodim to maso, zeleninu si podusim bokem zvlast. Osmahnu, zasypu paprikou trochu a smicham s ryzi a tou zeleninou, rychlivka a dobrota. Nekdo jeste zapeka

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 24.02.18 13:02
@Iveta 23 píše:
Jé, děkuji za ty všechny recepty, vypadají dobře i ty zapečené těstoviny, poznačím si na příště :kytka: nakonec děti rozhodly rizotto, já většinou dělám rizotto co dům dal :) a jak děláte rizotto vy?

Ja bud delam rizoto po cesku, klasika, maso - zelenina - ryze. Posypat syrem a k tonu okurka.
Nebo delam srbske rizoto. Z mleteho masa, protlaku a ryze.
A nebo prave rizotto, z ryze Arborio. Pekne kremove. Davam tam treba zampiony a parmezan. Mnam. To uz jsme teda dlouho nemeli, bo jsem lina :mrgreen:.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama