Zavařené maso

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 24.02.18 11:31
Zavařené maso

Ahoj holky, prosím o rychlou radu, mám zavařené maso, chtěla jsem z něj připravit oběd, ale čas plyne a na internetu se mi podařilo najít jen recepty na na zavařování masa :?
Poradí mi někdo recept jak připravit pokrm ze zavařeného vepřového masa? Děkuji moc předem!

Reakce:
Malaga
Generální žvanilka 24872 příspěvků 24.02.18 11:34

Tak k němu zkus udělat brambory a dušenou mrkev ;)

hanzbl00
Závislačka 3378 příspěvků 24.02.18 11:34

Napadlo me jen rizoto :mrgreen:

Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 24.02.18 11:35

Supr rady, moc děkuji :) Ještě se rozhodnu mezi rizotem a duš. mrkví, dík :)

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 24.02.18 11:41

Nebo k tomu dej zeleninu, treba mrazenou. A pak testoviny. Zalejt vajickem a zapect. Mnamka.

iiiv
Extra třída :D 10978 příspěvků 24.02.18 11:46

Většinou dělám české rizoto nebo uvařené brambory a maso ohřeju na pánvičce k tomu okurkový salát, nebo dám zapéct s těstovinama a na to mozzarellu

Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 24.02.18 11:49

Jé, děkuji za ty všechny recepty, vypadají dobře i ty zapečené těstoviny, poznačím si na příště :kytka: nakonec děti rozhodly rizotto, já většinou dělám rizotto co dům dal :) a jak děláte rizotto vy?

arada
Extra třída :D 14442 příspěvků 24.02.18 11:49

Ke špenátu a jde z něj i guláš, možností je spousta.

Iveta 23
Kecalka 223 příspěvků 24.02.18 12:19

Tak už mám hotovo, rizotto je opravdu dobré, i když mi chyběl hrášek :) tak díky

viky23
Neúnavná pisatelka 16448 příspěvků 24.02.18 12:30

Rizoto ze zavareneho je opravdu dobre, ja osmahnu cibulju, na to hodim to maso, zeleninu si podusim bokem zvlast. Osmahnu, zasypu paprikou trochu a smicham s ryzi a tou zeleninou, rychlivka a dobrota. Nekdo jeste zapeka

vertunka
Závislačka 4727 příspěvků 24.02.18 13:02
@Iveta 23 píše:
Jé, děkuji za ty všechny recepty, vypadají dobře i ty zapečené těstoviny, poznačím si na příště :kytka: nakonec děti rozhodly rizotto, já většinou dělám rizotto co dům dal :) a jak děláte rizotto vy?

Ja bud delam rizoto po cesku, klasika, maso - zelenina - ryze. Posypat syrem a k tonu okurka.
Nebo delam srbske rizoto. Z mleteho masa, protlaku a ryze.
A nebo prave rizotto, z ryze Arborio. Pekne kremove. Davam tam treba zampiony a parmezan. Mnam. To uz jsme teda dlouho nemeli, bo jsem lina :mrgreen:.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >