Závěrečky z autoškoly

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:33
Závěrečky z autoškoly

Udělaly jste autoškolu hned napoprvé? Já jsem hned napoprvé udělala bez problému testy, ale jízdy mi prostě dělají problém, zítra jdu na závěrečky už potřetí a ještě teď k večeru jsem měla jízdu navíc, jenže mě to tak vydeptalo, co mi instruktor řekl, že bych ty závěrečky nejradši odložila, sám říkal, že tohle na závěrečky není..už jsem ale měla tolik jízd navíc, že se mi nechce investovat do dalších, stálo to už několik tisíc a já bych to nejradši vzdala celý, mám pocit, že to nikdy nebudu schopná udělat a nevím, co mám dělat, nechci zase zítra odcházet s tím, že jsem to neudělala..pokaždé z toho brečím a cítím se úplně k ničemu

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
potvurka89
Závislačka 2972 příspěvků 13.09.18 19:39

co děláš za chyby že to není podle instruktora na závěrečky :)

Kriss Tina
Kelišová 5952 příspěvků 13.09.18 19:39

Já je dělala na 2×, teda ne že bych dělala chyby jako v řízení, ale přehlídla sem značku a nezpomalila v obci, to naštve :mrgreen: hele nejlepší je dávat si pozor na ty chyby co si měla u těch předchozích pokusů, být hlavně v klidu, nestresovat. Každopádně pokud jezdíš tak hrozně, že ti instruktor říká že to nedáš a sama se na to necítíš, možná bych zvážila jestli Teda vůbec jsi člověk co patří za volant :think: s takovou pak uděláš zkoušky s odřenýma ušima a chvíli na to někde způsobíš nějaký průšvih :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 19:46

Pořád od něj poslouchám, že jsem hrozně zpomalená, na všechno prý reaguji pomalu a hodně mi dělá problém parkování..jako upřímně bych opravdu nejraději skončila, ale je mi líto těch peněz, které se do toho už daly..

arada
Extra třída :D 14354 příspěvků 13.09.18 19:54

Udělala jsem je na poprve a popravdě,tebe bych na silnici potkat nechtěla.

lampicka11
Závislačka 3429 příspěvků 5 inzerátů 13.09.18 19:54

Testy mi utekly o bod a jizu jsem nedala kvůli tomu že jsem neviděla dodatkovou tabuli pod stopkou. Na podruhé testy na 100% a jizdu během 10min komisař ukončil tím že je pátek a máme jít slavit …

Aduš8
Ukecaná baba ;) 2250 příspěvků 13.09.18 19:55

Já jsem je udělala napoprvé, jízdy s odřenýma ušima. Ale odjezdila jsem jen polovinu jízd a instruktor mě přihlásil ke zkouškám. Jezdím bez nehody už deset let a žádný problém. Ale pokud máš opravdu zpomalené reflexy,tak je to možná závažnější, než jakákoli chyba. Je otázka času,kdy špatně zareaguješ a ublížíš sobě,nebo nedej bože někomu cizímu. Každý by měl zvážit,jestli na to opravdu má.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1647 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 19:59

Já to zvládla na poprvé, ale se mnou ty jízdy dělali 2 kluci a jednoho vyhodili, že nepustil člověka přes přechod a druhého že se nekoukal pořádně do ulic (musel by dát jinak přednost z prava). Já byla taky zpomalená. Já si zase nevěřila na kruhových objezdech a když jsem měla vjet do křižovatky. Dávala jsem si opravdu dlouho načas, ale to vlastně ocenili, že si uvědomuji své dovednosti v řízení a neženu se nikam po hlavě. :nevim: Ale k čemu mi to bylo, už je to 6 let a od té doby jsem neseděla za volantem, bojím se :cert: :cert: :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.18 20:02

První jízda v závěrečných byla tragická. A pak vyhozená kvůli parkování. Jinak testy mi vždy šly v pohodě. Přesto když jsem udělala testy na plný počet tak se šel informovat jestli to je pravda nebo si z něj dělám srandu. Byl to de*il, který měl neustále kecy a spíš nás holky chtěl osahávat než aby se zajímal jak řídíme. A komisař mi říkal že jezdím pomalu že se nemusám bát a mám přidat a to jsem jela okolo 45km v městě

Celeste97
Zasloužilá kecalka 732 příspěvků 13.09.18 20:04

Já sem asi rekordman ale dělala sem závěrečky 8× :mrgreen:
Jinak neřídím takže ani nikoho neohrožuju :D
Být tebou zkusila bych závěrečky, pak bys viděla kde je chyba..je blbost neustále kupovat jízdy a nepustit k tě k záverečné jízdě ani jednou :nevim:

debra.morgan
Závislačka 4163 příspěvků 13.09.18 20:06

testy i jízdy jsem dala napoprvé. přede mnou dva vyhodil. přinutil mě zaparkovat v kopci a pak mě protáhl uličkama s asi 50 přednostma a zakazanyma vjezdama, čekal, že se nachytám, ale já mu to natřela :-D

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 13.09.18 23:43

Já jsem teda měla to štěstí a obojí na poprvé. Test na 100%. Ale to s tím, co ti řekl instruktor je normální marketing, že bych mu dala ocenění :D Takhle z tebe tahat peníze, cítí že jsi lehce nejistá a ještě tě takhle vydeptá aby si mohl říct o další lekce. Normálně se zítra uklidni, hlavně se pořádně vyspi, a zítra mu normálně vytři zrak. Jeď tak jako nikdy v životě, ať pěkně čumí :) Přeju ti hodně štěstí zítra :srdce:

debra.morgan
Závislačka 4163 příspěvků 14.09.18 06:32
@LenkaHl píše:
Já jsem teda měla to štěstí a obojí na poprvé. Test na 100%. Ale to s tím, co ti řekl instruktor je normální marketing, že bych mu dala ocenění :D Takhle z tebe tahat peníze, cítí že jsi lehce nejistá a ještě tě takhle vydeptá aby si mohl říct o další lekce. Normálně se zítra uklidni, hlavně se pořádně vyspi, a zítra mu normálně vytři zrak. Jeď tak jako nikdy v životě, ať pěkně čumí :) Přeju ti hodně štěstí zítra :srdce:

by mě zajímalo jak tohle můžeš tvrdit, když jsi zakl. nikdy neviděla a už vubec ne řídit. mě podle příspěvku přijde lehce labilni, obzvlášt podle poslední věty a na silnici bych ji v tomto stavu potkat teda nechtela.

LenkaHl
Stálice 100 příspěvků 14.09.18 08:19

@debra.morgan Můžu to říct proto, že i já jsem měla takového instruktora, který už jen sám o sobě deptal a znervoňoval holky. Na mě to zkoušel, zkoušel to na kamarádky, na všechny. Některé podlehly a přikoupily si právě jízdy navíc. A i u zkoušek je dokázal potopit. Já jsem naštěstí měla aspoň před ním nervy z ocele. A doma potom taky brečela. Prostě mi z toho jejího příspěvku přišlo že je to dost stejný případ :) A proto jsem se jí snažila dodat odvahy a sebevědomí.

dadunka001
Nováček 6 příspěvků 14.09.18 08:20

Já jsem taky neudělala závěrečky napoprvé. Testy tedy ano, ale jízdu ne. Najela jsem lehce na obrubník a konec… Napodruhé to již vyšlo. Je to hodně o tom, jakého chytneš komisaře. Ale nervy ti rozhodně nepomůžou, ba naopak. Zkus být v klidu a hned to půjde lépe. Jak jsi dopadla?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >