Zavřou i drogérie?

Anonymní
26.2.21 06:00

Zavřou i drogérie?

Dobrý den, nevíte zda se zákazy budou vztahovat i na drogerie? Mám dvě děti na UM, jsem na ně sama. Jediný mléko co jim tak nějak sedlo je to z dmka Babylove.. měsíčně mě vyjde cca na 2600kc. Mám hrůzu z toho že zavřou i drogerky, a já ho nebudu mít kde koupit. Už jednou jsem zkoušela objednat přes internet týden dopředu, a přišlo až za 10dni, takže jsem si musela jít půjčit.. na internet se proste spoléhat nedá, kór když to bude ještě přetíženejsi. :( A nechci vidět jak by to vypadalo v lékárnách, kde mají pár krabic um.. já vždy kupuju zásobu rovnou na mesic..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
58032
26.2.21 06:02

No tak si dnes, nebo o víkendu kup zásobu na měsíc :nevim:
Ale drogerie vždy fungovaly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58013
26.2.21 06:32

Taky jsem kupoval dceři mléko- a dobrou zprávou je, že se dá koupit i v lékárně. 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9134
26.2.21 06:45

Drogerky určitě nezavřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3376
26.2.21 06:46

Drogerie určitě nezavřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2817

Drogerie určitě nezavřou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14980

Osobne si nemyslim, ze by drogerie zavreli, na jare byly taky otevrene.

Chapu, ze jako osamnela matka jsi financne omezena, ale otec ditete muze nakoupit pro sve dite UM do zasoby treba na mesic :nevim: Nebo muzou vypomoct prarodice z obou stran :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6001
26.2.21 06:49

Ne, don´t panic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5901
26.2.21 07:01

Snad nezavřou, to už by bylo fakt na bednu.
@mrav četl sis co psala??? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1789
26.2.21 07:24

Upřímně, to si nemyslím. museli by tím pádem omezit i sortiment v obchoďáku, a kde si pak ženský koupily například vložky a tampony, které fakt nutnė potřebujou? Na benzině?
Obchody zřejmě zavřou, to zas bude v těch dětských ode dneška do neděle narvano. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53485
26.2.21 07:30

Mám pocit, že oproti současnosti v tom novém seznamu chybí snad jenom květinářství a obchody se zbraněmi, ostatní je při starém. A možná papírnictví, což naprosto chápu, v tom našem 20m2 je totž pokaždé minimálně 100 lidí najedno a šíří se to tam nejvíc :jazyk: Však už taky tu poslední vlnu zavírání neustáli. Ale obchody s čokoládou a candylandy na turistické zóně, to jsou potraviny, ty jsou v pohodě, buďme v klidu a radujme se, jak budeme ochráněni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21171
26.2.21 07:41

A proč sis ho šla půjčovat, když drogerie nikdy zavřené nebyly? A nebudou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
26.2.21 07:42

Též uvažuji co chtějí ještě zavřít… možná výdejní okna, knihovny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14363
26.2.21 07:44

Holky, u nás funguje knihkupectví jako výdejní okénko. Nevíte zda i toto zakážou? Mám si tam jít v pondělí pro knížku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2436
26.2.21 07:46

Nezavrou..podle me zas zavrou ty obchody s detskymi vecmi, papirnictvi a tyhle, co s velkou slavou v unoru otevreli a tak mozna to kvetinarstvi… jidlo, leky, drogerka, tabak a benzinky zustanou otevreny vzdy…ale nechtej to primo napsat, ktery to budou, aby nepraskaly o vikendu ve svech, ale to stejne budou…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat