Jihoafrická mutace konečně v ČR

5042
24.2.21 10:18

Jihoafrická mutace konečně v ČR.

https://www.blesk.cz/…nzibaru.html

Tak a máme tu odpověď pro ty, kteří se ptali, proč nejezdit na dovolenou, když to zakázané není.

Jsem zvědavý, kdy se vyskytnou nové mutace a jak rychle proletí světem. Aneb další vítězný bod pro malou breberku a další prohra pro lidstvo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
314
24.2.21 10:27

Takova nebo onaka mutace. Ja bych letěla hned na dovolenou. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
24.2.21 10:32
@Mkilus píše:
Takova nebo onaka mutace. Ja bych letěla hned na dovolenou. :D

Já ani náhodou. Mám staré rodiče, o které se starám. Tohle bych jim určitě neudělala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19761
24.2.21 10:32

@Zumpa kreténům to nevysvětlíš. Ti si budou muset počkat na ebolu, aby se jim v hlavně rozbřesklo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
24.2.21 10:35

@Janli
V Česku by ani ebola nepomohla. Ale většině našich občanů by zřejmě pomohl Antabus, povinně. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10937
24.2.21 10:40
@ropucha 02 píše:
@Janli
V Česku by ani ebola nepomohla. Ale většině našich občanů by zřejmě pomohl Antabus, povinně. :cert:
Četla jsem včera takový názor, že se ti chudí rozčilují, protože bohatí můžou jezdit a oni ne.Pak se něčemu div..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
24.2.21 10:41

Chytráci Češi se přece omezovat nenechají a budou jezdit všude možně a kaslat na opatření :poblion:. Chápu, že vláda tomu nepřidá, ale sakra buďme ohleduplni aspoň k sobě na vzajem. Bohužel se v současné době za náš národ fakt stydím. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
24.2.21 10:43

@Umík
Souhlas s každým slovem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14199
24.2.21 10:51
@Janli píše:
@Zumpa kreténům to nevysvětlíš. Ti si budou muset počkat na ebolu, aby se jim v hlavně rozbřesklo…

Lepra by byla jistejsi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3514
24.2.21 10:52

Tak Zanzibar je letos druhé Chorvatsko, jen s horší hygienou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2447
24.2.21 10:54
@cecetka píše:
Lepra by byla jistejsi :mavam:

Nestraš s leprou. Dovedeš si představit, kde by na to vláda brala náhrady? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20699
24.2.21 10:55
@Janli píše:

Co ebola, plicní mor nebo pravé neštovice :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
24.2.21 10:55

@Umík Taky je mi stydno a to jsem byla vždycky na naší zemi a národ pyšná. Je to pryč…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
24.2.21 10:58

@ančapepča
Přesně tak :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1348
24.2.21 11:04
@boball píše: Četla jsem včera takový názor, že se ti chudí rozčilují, protože bohatí můžou jezdit a oni ne.Pak se něčemu div..

Nemyslím si, že se rozčilují jen chudí. Ten Zanzibar nestojí svět a spousta lidí na tu dovču v pohodě má…já jsem taky docela nasra-ná a podotýkám, že jim ten Zanzibar nezávidím. Jen opravdu slaboduchý jedinec odjede v téhle době přes půl světa. Sedíme doma na zadku a jen čekáme, až nám to sem nějaká pseudocelebrita a bezohlední občani zavlečou. Stalo se…
Napařila bych jim karanténu 3 týdny bez náhrady a platbu všech testů ze své kasičky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat