Zažívání v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 27.01.11 12:49
zažívání v těhotenství

Ahoj chci se zeptat, jestli máte někdo zkušenosti se zažívacími potížemi v těhu. Když pominu zvracení, což mám pořád, tak mě občas prožene i průjem…stávalo se to některé z Vás? Já to docela spojuju s mým stravováním…bu´d nejím nic, protože je zvracím…nebo jím divný věci, třeba teď už pátý den těstoviny s kečupem a sýrem :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
katule9
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 27.01.11 12:53

ahoj,taky mívám průjem,a pak zase třeba zácpu,ale prjem převažuje,ale ted už se to ustálilo jsem 11tt,už ani nemám takové nechutenství a nevolnosti.držim palce at to brzy přejde :-)

LucieHo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.11 12:57

Ahoj, tak já do konce 3 měsíce zvracela a zvracela. Manžel chudák nemohl ani na záchod, protože jsem tam byla pořád já 8-o .Nemohla jsem vůbec maso, to jsem jen ucítila a už jsem letěla. Taky různé pachy. Jediné, co jsme zvládla jíst, tak byly přesnídávky, ale časem už jsem ani ty nemohla a brambůrky. Teď jsem ve 34 tt a mám problémy s pálením žáhy, hlavně večer a v noci. Průjem jsem neměla, spíš zácpu.

zlatouch
Kecalka 452 příspěvků 27.01.11 13:07

Ahoj,mě se to naštěstí vyhlo,od začátku mi nic nebylo :-) ale za to si to začínám vybírat teď s těhu cukrovkou a aby toho nebylo málo,tak ještě dostanu prášky na štítnou žlázu.A s pálením žáhy začínám mít taky problém,ale těch pár týdnů to snad ještě vydržím a nějak zvládnu :-D

LucieHo
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.11 13:12
zlatouch píše:
Ahoj,mě se to naštěstí vyhlo,od začátku mi nic nebylo :-) ale za to si to začínám vybírat teď s těhu cukrovkou a aby toho nebylo málo,tak ještě dostanu prášky na štítnou žlázu.A s pálením žáhy začínám mít taky problém,ale těch pár týdnů to snad ještě vydržím a nějak zvládnu :-D

Ohledně té těhu cukrovky si můžeme podat ruce. Ta žáha mne štve, je to dost nepříjemné. Tchýně mi radila heřmánkový čaj, no, nepomáhá vůbec.

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 27.01.11 13:13

Mám problém přesně opačný - zácpu. Já teda nezvracela, od začátku jsem měla příšerný hlad a šla tedy hlavně po kyselým. Ale v podstatě mám od začátku normální stravovací návyky, sním všechno a bez problémů a to mi zůstalo dodneška. Jen teda nesnáším sladké, ale to jsem nejedla nikdy. Oni ty denní špagety s kečupem nebudou zrovna košér, tak se nedivím, že se to tělu zrovna moc nelíbí a přijde mi to normální. Ale neboj, ono se to ustálí a začneš normálně jíst.

zlatouch
Kecalka 452 příspěvků 27.01.11 13:27

No já jsem zvědavá jak dopadnu v pondělí u doktorky v dia poradně,hodnoty mám prý pořád hraniční a neustále mi hrozí inzulínem,tak jsem zvědavá jak to dopadne,ale naštěstí si z toho už hlavu nedělám :-D A na žáhu mi zatím jak takš zabírá mlíko,ale taky né pokaždý :wink:

Marry11
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.11 13:53

no já nevím co je to těhotenská zácpa :lol: nemám jako průjem to ne ale chodím uplně normálně a denně :mrgreen: takže třeba prcek tlačí na streva a to jídlo ten kečup se špageta bude asi ten co tě prožene se mně zdá.
Nezkusíš jíst něco jiného? :nevim:

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 27.01.11 14:38

Vegisko, měla jsem to taky tak nějak. Říkala jsem si ale, že průjem je furt lepší než zácpa. :mrgreen: Ber to pozitivně. :wink:

Michell007
Ukecaná baba ;) 1026 příspěvků 27.01.11 14:58

Ahoj, měla jsem to taky tak, a opravdu lepší průjem než zácpa. Užívej si to, pokud to tak jde říct, protože časem se to zcela určitě otočí. Mimčo je pak větší a tlačí na střeva, zhoršuje se jejich pohyb atd. ale vždycky se to dá nějak řešit. :mavam:

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 27.01.11 15:20
Wiolla píše:
Vegisko, měla jsem to taky tak nějak. Říkala jsem si ale, že průjem je furt lepší než zácpa. :mrgreen: Ber to pozitivně. :wink:

Taky bych to chvílema brala. :mrgreen:

tinaa
Kecalka 458 příspěvků 28.01.11 10:14

já taky trpím na průjem… jsem v 10tt poslední dva týdny to je docela hrozný. Nevím, co se v tom těle děje, vůbec nemůžu mléčné výrobky, o masném ani nemluvím, ale občas mě prožene obyčejný nesladký čaj…

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 28.01.11 11:41

myslím, že to patří k těhu…mě navíc začaly trápit příšerné bolesti hlavy…možná z toho, že nic moc nepiju a nejím :-(

Wiolla
Echt Kelišová 8912 příspěvků 28.01.11 11:52
vegiska píše:
myslím, že to patří k těhu…mě navíc začaly trápit příšerné bolesti hlavy…možná z toho, že nic moc nepiju a nejím :-(

Bolest hlavy určitě může souviset s pitným režimem. Na radu ses sice neptala :wink: , ale mně třeba na nevolnost pomáhalo pít bublinkovou vodu - že to tak jako neleží v žaludku (netlačí), je to nadýchanější, pomůže mi to odbrkávat a tak nějak vůbec ulevuje té nevolnosti… Ale taky jsem měla období, kdy jsem mohla pít jen hořký čaj. :think:

vegiska
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 28.01.11 12:15

ale za radu jsem ráda :kytka: a hořký čaj jsi pila černý? někdy mám pocit, že je to za trest, jak se cítím :-(

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Štrasburk, Bamberk nebo Kypr: Hrozí adventní běsnění radikálů i v Česku?

Vkusně vyzdobená města, tradiční trhy, vůně svařeného vína a pečených... číst dále >

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >